ارتقای سیستم هشدار OTA جدید Bird Bike اینجاست

ارتقای سیستم هشدار OTA جدید Bird Bike اینجاست


دوچرخه برقی Bird Bike شما ایمن تر شده است.

امروز، Bird مفتخر است که سیستم هشدار ضد سرقت جدید ما را معرفی می‌کند — یک ارتقای هوا (OTA) که به دارندگان دوچرخه پرنده آرامش و محافظت بیشتری از خودرو می‌دهد.

هنگامی که در برنامه Bird فعال می شود، زنگ هشدار 120 دسی بل دوچرخه پرنده هر زمان که دوچرخه برخورد کند یا حرکت کند به صدا در می آید. همچنین تا زمانی که زنگ هشدار خاموش نشود، به طور خودکار از روشن شدن آن جلوگیری می کند.

فعال کردن سیستم هشدار ضد سرقت Bird جدید شما

برای فعال کردن سیستم هشدار ضد سرقت جدید خود، ابتدا باید دوچرخه پرنده خود را در برنامه Bird “جفت” کنید. فرآیند به همین سادگی است:

  1. برنامه Bird را باز کنید
  2. از منوی کشویی گزینه “Personal Birds” را انتخاب کنید
  3. روی گزینه “Pair” ضربه بزنید.

سپس از سوارکاران خواسته می شود که شماره سریال وسیله نقلیه خود را وارد کنند یا کد QR ارائه شده به همراه دوچرخه خود را اسکن کنند.

پس از جفت شدن، زنگ هشدار را می توان به سادگی با کشیدن سوئیچ با برچسب مشخص به چپ یا راست در برنامه فعال و غیرفعال کرد. این است! امنیت خودرو و آرامش خاطر با لمس یک دکمه اضافه شده است.

دوچرخه پرنده در هلند پیش از اجلاس جهانی میکروموبیلت تایید شد

تیم Bird این هفته در آمستردام بود و به عنوان بخشی از اجلاس جهانی Micromobility، دموها و آزمایش‌هایی از دوچرخه پرنده فوق‌العاده سرگرم‌کننده ما ارائه کرد.

اولین دوچرخه الکترونیکی مصرفی Bird قبلاً در پایتخت غیررسمی دوچرخه سواری جهان تأثیر زیادی گذاشته است. اوایل بهار امسال، در رتبه بندی روزنامه معروف هلندی Algemeen Dagblad (AD) به عنوان بهترین دوچرخه الکترونیکی برای کار و کار زیر 2500 یورو در هلند، مقام اول را کسب کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره به‌روزرسانی‌های محصول جدید که خط خودروهای پیشرو در صنعت ما را برای سوارکاران بهتر می‌کند، در وبلاگ Bird Cities مشترک شوید.