• خانه
  • وبلاگ
  • استفاده از فناوری‌ها و شیوه‌های مدرن: مزایای PaaS

استفاده از فناوری‌ها و شیوه‌های مدرن: مزایای PaaS

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
استفاده از فناوری‌ها و شیوه‌های مدرن: مزایای PaaS


از آنجایی که کسب‌وکارها تلاش می‌کنند تا از نظر هزینه و زمان کارآمدتر شوند و در عین حال کارایی خود را در عرصه دیجیتال بهبود بخشند، بیشتر آنها به راه‌حل‌های مدرن مانند پلتفرم به‌عنوان یک سرویس روی می‌آورند. پلتفرم‌های PaaS سطحی از انعطاف‌پذیری و در دسترس بودن را ارائه می‌دهند که نه تنها باعث رشد کسب‌وکار می‌شود، بلکه باعث رشد کسب‌وکار می‌شود.

مزایای PaaS

در زیر برخی از موارد ذکر شده است مزایای کلیدی استفاده از PaaS برای تجارت شما سر میز می آورد.

1. کنترل پنل مرکزی واحدبهره وری زمان و سرعت بیشتر به بازار

استراتژی های دیجیتال امروزی برای کسب و کارها به طور فزاینده ای پیچیده می شوند. در نتیجه، شرکت ها تلاش می کنند تا توسعه و مدیریت برنامه های کاربردی وب را تا حد امکان ساده کنند. PaaS ترکیبی ایده آل از هر دو را ارائه می دهد. این به شما امکان دسترسی به بسیاری از ابزارهای مفید را می دهد. همچنین به شما این امکان را می دهد تا با استفاده از یک کنترل پنل مرکزی، تمام فرآیندهای خود را مدیریت کنید. اکثر پلتفرم‌های PaaS دسترسی به داشبورد سفارشی را فراهم می‌کنند که در آن می‌توانید بارهای کاری مختلفی را که در حال حاضر اجرا می‌کنید مشاهده و پیکربندی کنید.

CloudSigma PaaS به شما دسترسی می دهد داشبورد بصری که به امکانات زیادی مجهز است. می‌توانید از این ابزارها برای ایجاد، پیکربندی و استقرار محیط‌ها و گردش‌های کاری جدید استفاده کنید. مشاهده تمام فرآیندهای خود به عنوان برگه های کوتاه مرتب شده در یک مکان و استفاده از نمادهای مختلف برای پیمایش سریع به تنظیمات، پیکربندی ها و سایر عملکردهای مهم آسان است. بسیاری از ویژگی های دیگر وجود دارد که داشبورد CloudSigma PaaS نیز می تواند اجرا کند. می توانید به بازار برای مشاهده بسته های دانلود با یک کلیک. همچنین می توانید استفاده کنید یک محیط جدید گزینه ای برای پیکربندی یک محیط در چند دقیقه. شما همچنین می توانید راه حل های خارج از جعبه را با واردات ویژگی.

2. افزایش در دسترس بودن

مشکلات فنی ممکن است در هر زمانی رخ دهد و باعث اختلال شود. مطالعه پایداری مرکز داده Uptime 2022 نشان می دهد که “90٪ از مدیران و اپراتورهای مرکز داده در سه سال گذشته نوعی قطعی را تجربه کرده اند.” با این حال، مقدار زیاد آن می تواند برای برند شما مضر باشد. پلتفرم‌های PaaS به فرآیندهای شما اجازه می‌دهند تا زمانی که مشکل برطرف شده است، بر روی منابع جایگزین اجرا شوند و در نتیجه در دسترس‌پذیری بسیار بالاتری داشته باشند.

CloudSigma PaaS یک محیط پویا ارائه می دهد که در آن می توانید به راحتی منابع را بر اساس تقاضا، هر زمان که بخواهید منتقل و تخصیص دهید. به طور موثر متعادل سازی بار یکی از نقاط قوت CloudSigma PaaS است. انواع مختلفی از ابزارهای مدیریت ترافیک را با قیمت بسیار مناسب ارائه می دهد. CloudSigma PaaS از سرورهای مجازی برای اطمینان از در دسترس بودن 100% همانطور که SLA های ما وعده داده اند استفاده می کند. مطابق با گارتنر، هر دقیقه از کار افتادن فناوری اطلاعات می تواند به طور متوسط ​​5600 دلار برای یک کسب و کار هزینه داشته باشد. نداشتن یک نقطه شکست تفاوت قابل توجهی ایجاد می کند و باعث صرفه جویی در زمان و سود ارزشمند کسب و کار شما می شود.

3. مقیاس پذیری پویا

مقیاس پذیری به یکی از مهم ترین اجزای فرآیند توسعه وب تبدیل شده است. توانایی مقیاس‌سازی فرآیندها و منابع خود در صورت نیاز، هزینه‌های کمتر و تجربه کاربری ثابتی را تضمین می‌کند. در نتیجه می توانید محصول بهتر و سودآورتری را در اختیار مشتریان خود قرار دهید. اینجاست که PaaS مزیت بزرگی را فراهم می‌کند. شما می توانید در یک محیط پویا کار کنید که در آن می توانید منابع را مجدداً تخصیص دهید و دامنه گردش کار خود را بر اساس عملکرد فعلی و انتظارات آینده مقیاس کنید.

مقیاس بندی با CloudSigma PaaS تا حد امکان آسان است. شما می توانید تنها با چند کلیک منابع را به فرآیندها و گره های خاص پیکربندی و تخصیص دهید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که گره های خود را مجدداً به کار بگیرید تا تغییرات اعمال شود. همچنین می توانید راه اندازی کنید مقیاس بندی خودکار افقی و عمودی که شما را از هزینه های اضافی یا به خطر انداختن عملکرد برنامه نجات می دهد. شما به سادگی می توانید یک حد بالا را تعیین کنید و اجازه دهید پلت فرم بقیه را اداره کند.

4. بهره وری زمان و زمان سریعتر به بازار

راه‌حل‌های PaaS به کاربران اجازه می‌دهد تا برنامه‌ها را بسیار سریع‌تر بسازند، پیکربندی و اجرا کنند. لازم نیست نگران زیرساخت‌های بک‌اند باشید و می‌توانید از ابزارها و بسته‌های از پیش ساخته شده برای افزودن ویژگی‌ها به برنامه‌های خود در زمان بی‌سابقه استفاده کنید. شما همچنین نیاز به دانش و مهارت های کدنویسی پیشرفته را از بین می برید.

CloudSigma PaaS به شما امکان دانلود، پیکربندی و استقرار راه حل ها را بسیار سریع می دهد. شما می توانید یک محیط تولید یا توسعه را در Java، PHP، Ruby، Python، Node.js، .NET یا Go ایجاد کنید. همچنین می توانید اضافه کنید داکر و کوبرنتیس خوشه ها با فقط با چند کلیک. تمام تنظیمات را می توان از طریق یک جادوگر انجام داد و می توانید تنظیمات خود را در هر زمانی که نیاز بود تغییر دهید. این تضمین می کند که می توانید برنامه های وب با طراحی خوب را با کمترین سرمایه گذاری و دردسر راه اندازی کنید.

بهره وری زمان و سرعت بیشتر به بازار

5. رابط گرافیکی کاربر پسند

راه‌حل‌هایی که کاربران را ملزم به گذراندن آموزش‌های گسترده برای کار با نرم‌افزار جدید می‌کند، ارزش صرف زمان و هزینه در صنعت تجاری پرشتاب امروزی را ندارد. راه‌حل‌های مدرن PaaS موانع پیچیدگی پلتفرم را از بین می‌برند و رابط‌های کاربرپسندی را ارائه می‌کنند که به اندازه کافی بصری و آسان برای کار هستند. رابط کاربری ساده شده زندگی را ده برابر آسان تر می کند زیرا می توانید به سرعت به روز رسانی ها را انجام دهید و کانکتورهای جدید دریافت کنید.

CloudSigma PaaS یکی از بهترین ها را دارد رابط کاربری گرافیکی ساده که اطلاعات دقیق و ویژگی های مناسبی را ارائه می دهد تا تجربه شما را آسان کند. RESTful API برای تسهیل ناوبری، به شما امکان دسترسی آسان به تمام فعالیت های حساب را می دهد. هدف ما این است که شما را در اسرع وقت با کمترین کلیک به جایی که باید برسانیم. به همین دلیل است که این پلتفرم از آیکون های بصری برای ساده سازی استفاده می کند داشبورد اما همچنان ابزارهای حیاتی خود را در دسترس داشته باشید. تو می توانی دسترسی به پلت فرم با استفاده از یک مرورگر وب شما همچنین یک چت زنده 24/7 در صورت نیاز به کمک، فوراً با پشتیبانی تماس بگیرید.

6. دسترسی به ابزارهای از پیش ساخته شده

برخی از راه‌حل‌های PaaS به کاربران اجازه می‌دهند به راه‌حل‌های از پیش ساخته‌شده و بسته‌بندی‌شده‌ای دسترسی داشته باشند که می‌توانند نسبتاً آسان، بدون نیاز به دانش یا مهارت کدنویسی، نصب شوند. به‌جای صرف ساعت‌ها کار ماهر برای انجام ادغام‌های لازم، می‌توانید از پنل PaaS خود برای نصب آن‌ها با چند کلیک استفاده کنید.

CloudSigma PaaS فراوانی ارائه می دهد راه حل های خوشه ای با یک کلیک که از آن قابل دسترسی است بازار. از جانب وردپرس به کوبرنتیسشما تعدادی خوشه برای برخی از محبوب ترین و مفیدترین برنامه ها پیدا خواهید کرد که می توانند فرآیندهای توسعه، استقرار و مدیریت برنامه های شما را غنی کنند.

7. به روز رسانی مداوم سیستم و بهبود امنیت

به روز نگه داشتن نرم افزار شما نه تنها برای اطمینان از بهترین عملکرد، بلکه برای امنیت مطلوب نیز ضروری است. به روز رسانی API و کانکتورهای مختلفی که استفاده می کنید برای پلتفرم PaaS بسیار ساده تر و سریعتر است.

با CloudSigma PaaS، این پلتفرم از اکثر به روز رسانی های سیستم مراقبت می کند. برای برنامه‌ها و خوشه‌ها، می‌توانید به‌روزرسانی‌های خودکار را تنظیم کنید تا هرگز در گردش کارتان شکافی وجود نداشته باشد. CloudSigma زمانی که صحبت از امنیت ابری می شود، خود را به بالاترین استانداردها نگاه می دارد. پلت فرم ما است دارای گواهی ISO و از محرمانگی بهینه داده ها، حریم خصوصی و امنیت زیرساخت اطمینان حاصل می کند.

8. صرفه جویی قابل توجه در هزینه

اکثر راه حل های PaaS بر اساس یک مدل مبتنی بر اشتراک کار می کنند. به جای اینکه مجبور باشید مبلغ زیادی را از قبل سرمایه گذاری کنید، برای منابع و ابزارهایی که استفاده می کنید هزینه می پردازید. کارشناسان داده داخلی شما که به عنوان یکپارچه سازهای مدنی نیز شناخته می شوند، باید بتوانند فرآیندهای اساسی و اتصالات مورد نیاز برای راه اندازی پلت فرم برای کسب و کار شما را انجام دهند.

برخی از پلتفرم‌ها همچنین به شما امکان دسترسی به طیف وسیعی از ابزارها به همراه رابط‌های برنامه‌های مبتنی بر ابر را می‌دهند که ممکن است در غیر این صورت یکپارچه‌سازی آنها پرهزینه باشد. با وجود قابلیت‌های اضافه شده، راه‌حل‌های PaaS به دلیل مدل مبتنی بر اشتراک، از نظر مالی پایدارتر هستند. شما می توانید با سرمایه گذاری مقادیر اندک به عنوان هزینه های عملیاتی به جای انجام مخارج سرمایه ای بزرگ به نوآوری ادامه دهید. علاوه بر این، هیچ هزینه اضافی برای ارتقاء، به روز رسانی و رفع اشکال وجود ندارد.

CloudSigma PaaS یکی از مقرون به صرفه ترین و انعطاف پذیرترین را ارائه می دهد طرح های قیمت گذاری. به جای پرداخت هزینه برای اندازه سرور، فقط برای منابعی که استفاده می کنید پرداخت می کنید. ویژگی مقیاس‌بندی خودکار تضمین می‌کند که منابع را بی‌رویه خرج نکنید. با استفاده از محدودیت های مقیاس بندی، می توانید علاوه بر ابرهای ذخیره شده، ابرهای پویا را نیز راه اندازی کنید. این تضمین می‌کند که سیستم با پیک‌های بار غیرمنتظره تنظیم می‌شود و شما همچنان فقط برای آنچه استفاده می‌کنید پرداخت می‌کنید. شما همچنین می توانید از ماشین حساب PaaS در پایین صفحه ما استفاده کنید صفحه قیمت گذاری برای به دست آوردن یک برآورد تقریبی از هزینه استفاده از PaaS شما.

چگونه CloudSigma PaaS می تواند شما را از رقبا پیشی بگیرد

بسیاری از راه‌حل‌های PaaS از نظر ویژگی‌ها و قابلیت‌هایی که ارائه می‌دهند هنوز چیزهای زیادی باقی می‌گذارند. CloudSigma PaaS بهترین ها را در تمام جنبه ها به شما ارائه می دهد. این یک رابط کاربری فوق‌العاده بصری ارائه می‌کند که نیازی به آموزش قبلی، مقیاس‌گذاری و به‌روزرسانی خودکار، و دسترسی با یک کلیک به تعدادی ابزار از پیش ساخته شده در میان چندین ویژگی دیگر ندارد.

تو می توانی اطلاعات بیشتر آنچه که پلتفرم CloudSigma PaaS برای ارائه و بررسی دارد قیمت گذاری بر اساس میزان مصرف تخمینی شما از منابع اگر در مورد پلتفرم و اینکه چگونه می تواند به کسب و کار شما کمک کند، سؤالی دارید، می توانید با ما تماس بگیرید هر زمان.

برای آزمایش رایگان CloudSigma PaaS، می توانید در ما ثبت نام کنید 7 روز آزمایشی رایگان یا درخواست نسخه ی نمایشی برای دریافت یک ایده کلی از نحوه عملکرد پلت فرم.