• خانه
  • وبلاگ
  • انتخاب پرنده برای راه اندازی اسکوترهای ایمن و مقرون به صرفه در سیاتل

انتخاب پرنده برای راه اندازی اسکوترهای ایمن و مقرون به صرفه در سیاتل

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
انتخاب پرنده برای راه اندازی اسکوترهای ایمن و مقرون به صرفه در سیاتل


پرنده به شهر زمرد می آید.

سیاتل این هفته اعلام کرد که برد به عنوان یکی از سه حامل برای خدمات رسانی به 750000 ساکن شهر انتخاب شده است.

در یک پست وبلاگی که این تصمیم را اعلام کرد، وزارت حمل و نقل سیاتل اشاره کرد که “پرنده در بیش از 400 شهر فعالیت می کند و تعهد نشان داده به ایمنی و پایداری دارد. آنها جدیدترین اسکوترهای Bird Three خود را به سیاتل خواهند آورد که نسبت به مدل های قبلی خود، سواری ایمن تر و عمر باتری بیشتری را ارائه می دهد.

این مجوز به Bird اجازه می دهد تا حداکثر 2000 اسکوتر را در سیاتل مستقر کند تا به کاهش اتکا به خودروهای شخصی کمک کند و دسترسی بیشتری به حمل و نقل ایمن و پایدار فراهم کند.

تعهد به ایمنی، دسترسی و پارکینگ مناسب

برد متعهد است که هم شریک قابل اعتماد حمل و نقل عمومی و هم عضوی از مشارکت در جامعه سیاتل باشد.

اسکوترهای Bird Three ما مجهز به ویژگی‌های طراحی و فناوری هستند که شامل طولانی‌ترین و پایدارترین زیرانداز در صنعت، ترمز اضطراری خودکار، حالت مبتدی برای سواران جدید، و همچنین لاستیک‌های بدون تیوب طراحی شده ویژه هستند که لرزش قابل توجهی بیشتری نسبت به لاستیک‌های نیمه جامد جذب می‌کنند. لاستیک با کمک فنر.

ما همچنین این هفته از سیستم پارکینگ بصری پرندگان (VPS) انقلابی خود، با پشتیبانی از API Geospatial ARCore Google، رونمایی کردیم تا به شهرهایی مانند سیاتل کمک کنیم تا دقیق‌ترین و مقیاس‌پذیرترین فناوری پارکینگ موجود را ارائه دهیم.

علاوه بر فناوری ما، Bird اتصال و مشارکت با سازمان‌های محلی مانند Defy Ventures و Transportation Choices Coalition را در اولویت قرار داده است و با بنیاد روز Arbor در یک طرح درختکاری در سیاتل شریک شده است. ما همچنین مفتخریم که برنامه تحرک مقرون به صرفه انحصاری خود را در سیاتل با مشارکت Scootaround ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل شود که همه فرصت بهره مندی از حمل و نقل میکرو الکتریکی را دارند.

اطلاعات بیشتر

تازه به پرنده در سیاتل؟ ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم. تیم ما مجموعه ای از راهنماهای مفید را گردآوری کرده است تا شما را به رانندگی ایمن و قانونی راهنمایی کند.

همچنین می توانید با عضویت در وبلاگ Bird Cities درباره فناوری پیشرفته و راه اندازی های آینده Bird اطلاعات بیشتری کسب کنید.

انتخاب پرنده برای راه اندازی اسکوترهای ایمن و مقرون به صرفه در سیاتل