بهترین برنامه وابسته در مالزی در سال 2022

بهترین برنامه وابسته در مالزی در سال 2022


شما به دنبال بهترین برنامه وابسته در مالزی کمیسیون خود را به 100٪ افزایش دهید؟ چگونه دوست دارید که ما به شما کمک کنیم حتی بدون نیاز به صرف رینگیت اضافی، بیشترین استفاده را از ترافیک خود ببرید؟ به خواندن ادامه دهید. این مطالعه 5 دقیقه ای بینش تازه ای را در مورد شروع یک تجارت جانبی بسیار سودآور به صورت رایگان ارائه می دهد!

به نظر جالب میاد؟ بنابراین، بیایید شروع کنیم!

اما اول – آیا بازاریابی وابسته ارزش وقت و تلاش شما را دارد؟

از آنجایی که شما به دنبال بهترین برنامه های وابسته هستید، احتمالاً به خوبی از رقابت این بازار پرسود آگاه هستید. صادقانه بگویم، این یک تجارت مبتنی بر عملکرد است و شما می توانید با برنامه های وابسته مناسب پول زیادی به دست آورید. علاوه بر این، بازگشت سرمایه امیدوارکننده است. هیچ راهی برای از دست دادن این فرصت غیرقابل مقاومت وجود ندارد.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که با تبلیغ محصولات با مشارکت برندهای معروف از ترافیک خود درآمد کسب کنید. در واقع، شما حتی مجبور نیستید تبدیل های خود را ردیابی کنید، یک برنامه را تبلیغ کنید، روی مبل خود بنشینید و از کمیسیون های وابسته خود لذت ببرید (به همین سادگی).

بنابراین دفعه بعد که به این سوال فکر می کنید، اولین چیزی که باید به ذهن شما خطور کند این است که “در مسابقه شرکت کنید”.

نکاتی برای انتخاب بهترین شبکه وابسته!

خب، معلوم نیست که بتوانید با انتخاب بهترین برنامه های وابسته برای کسب درآمد، قتل عام کنید. چه مبتدی باشید و چه در حال حاضر “حرفه ای”، انتخاب برنامه مناسب مهم است.

خوب، خبر خوب این است که برخی از برنامه های وابسته برتر در مالزی پیشنهادهای شگفت انگیزی دارند که هیچ کس نمی تواند آنها را رد کند. راهنمای ما را بخوانید 5 بهترین برنامه های وابسته به پرداخت در مالزی.

علاوه بر این، گزینه های زیادی وجود دارد که می توانید به آنها نگاه کنید، که همه آنها پیشنهادات فریبنده خود را دارند. اما برخی از برنامه ها دارای اشکالات احتمالی و مراحل خسته کننده هستند. بنابراین هنگام انتخاب “برنامه همکاری عالی برای مالزی” باید بسیار مراقب باشید زیرا برخی ممکن است باعث اتلاف وقت شوند.

بهترین راه این است که یک تحلیل کامل آنلاین انجام دهید، احتمالات را با شبکه شریک خود در میان بگذارید یا آن را به متخصصان بسپارید. اینجاست که این مقاله درباره بهترین برنامه وابسته در مالزی وارد می شود. بنابراین بیایید به بررسی این موضوع بپردازیم تا ببینیم چگونه می توانید درآمد آنلاین خود را با برنامه وابسته VPS مالزی تا 10 برابر افزایش دهید.

VPS Affiliate Program مالزی – یک انتخاب ایده آل برای کسب درآمد به عنوان یک وابسته

VPS مالزی با بیش از 10 سال تجربه گسترده در صنعت، مطمئن ترین، سریع ترین و ایمن ترین راه حل های میزبانی را برای مشتریان شایسته خود ارائه می دهد. این شرکت که در سال 2012 تأسیس شد، بزرگترین ارائه دهنده میزبانی VPS ابری در مالزی است. بنابراین نباید شک داشت که کار با این برنامه عالی می تواند یک تغییر بازی برای حرفه وابسته شما باشد.

VPS مالزی با 99.9٪ زمان تضمین شده، تیم فنی حرفه ای و پشتیبانی 24/7 مشتری، هرگز نمی تواند همه را تحت تاثیر قرار دهد. این شرکت در حال حاضر با مشارکت APNIC برای مدیریت آدرس IP کار می کند، که یک مزیت دیگر است. بهتر از همه، VPS مالزی از شهرت بسیار خوبی هم در سطح محلی و هم در سطح بین‌المللی برخوردار است، همانطور که در پلتفرم‌های بررسی میزبانی معتبر مانند HostAdvice و Trustpilot ارائه شده است.

این بهترین میزبانی وب در مالزی دارای مشتریان دائمی در حال رشدی است که تا سال 2021 به بیش از 10000 مشتری خدمات ارائه می دهد. بنابراین، با 20 درصد ثابت درآمدی که ایجاد می کند آماده کسب درآمد از ترافیک خود باشید. همچنین، عمر 30 روزه کوکی ارزش بیشتری به پیشنهاد اضافه می کند. بنابراین اگر قصد دارید به یک برنامه وابسته پردرآمد بپیوندید، هرگز نمی توانید با این بهترین میزبانی وب مالزی اشتباه کنید.

دلایل اصلی برای همکاری با برنامه وابسته VPS مالزی

در اینجا چند دلیل قانع کننده برای پیوستن به این بهترین برنامه وابسته در مالزی آورده شده است:

– VPS مالزی در «25 میزبانی برتر ویندوز 2022» و «10 میزبانی وب برتر 2021» به نمایش درآمد. تالار مشاهیر او را ببینید و ببینید چه جوایزی باعث محبوبیت او شده است. این ارجاع ها و پاداش ها در نهایت اعتماد شما را به معامله افزایش می دهد.

– چه دلیل بهتری برای پیوستن به هر برنامه ای وجود دارد اگر هر بار که ارجاع دهنده های شما برنامه های میزبانی خود را تمدید می کنند، 20٪ کمیسیون مکرر ارائه می دهد. هر فرد عاقلی می داند که شما باید پس از مدتی برنامه میزبانی خود را تمدید کنید. بنابراین درآمد منفعل ثابت را تضمین می کند.

– همچنین، برای پیوستن به این برنامه وابسته به هیچ مهارت فنی نیاز ندارید. بنابراین حتی برای افراد غیرتکنولوژیکی نیز بسیار راحت است که با VPS مالزی کمیسیون های بالایی ایجاد کند.

– یکی دیگر از دلایل چشمگیر این است که کد کوپن منحصر به فرد خود را برای همکاری با این برنامه ادعا کنید. اجازه دهید فالوورهای شما از کد شما استفاده کنند و هر بار که طرحی را خریداری می کنند، از کمیسیون عالی برخوردار شوند. برای افزودن ارزش به پیشنهاد، Cookie Life یک تمدید 30 روزه دارد. VPS Malaysia با آنها خریدهای ارجاع دهنده شما را ردیابی می کند و به شما پاداش بزرگی می دهد.

– VPS Malaysia به شما دسترسی کامل به مجموعه ابزار حرفه ای انحصاری را می دهد. اکنون بنرها، قیف ها، پوسترها، آرم ها و هر آنچه را که برای راه اندازی فروش وابسته خود به صورت رایگان نیاز دارید طراحی کنید.

یک شرکت وابسته با عضویت در این برنامه چقدر می تواند درآمد کسب کند؟

از نظر آماری، هیچ محدودیتی در هنگام کار برای این بهترین برنامه وابسته در مالزی وجود ندارد. بهترین بخش این است که شما همچنان به کسب درآمد ادامه می دهید در حالی که داوران شما اشتراک خود را پرداخت می کنند. بسیار شگفت انگیز!

برنامه های میزبانی اصلی VPS مالزی و کمیسیون های تکراری مربوطه از سال 2022 عبارتند از:

– میزبانی VPS فارکس: 20 درصد تکراری
– میزبانی ویندوز وی پی اس: 5 درصد تکراری
– cPanel VPS Hosting: 5% تکرارشونده
– میزبانی وب: 5% تکراری
– میزبانی VPS لینوکس: 5% تکراری
– میزبانی لینوکس KVM: 5% تکراری
– میزبانی نمایندگی فروش: 5% تکراری
– سرور اختصاصی: 5% تکرارشونده

متوسط ​​پورسانت هایی که با بودن یک شرکت وابسته به VPS مالزی به دست می آورید

اجازه دهید برآوردی تقریبی از میزان درآمدی که می توانید با تبلیغ برنامه وابسته VPS مالزی کسب کنید به شما ارائه دهیم. فرض کنید می‌خواهید برنامه میزبانی VPS فارکس را که 20٪ کمیسیون تکراری دارد، تبلیغ کنید. از آنجایی که طرح فارکس VPS Premium محبوب ترین است، بیایید آن را به تنها 100 ارجاع ارتقا دهیم (در واقع، شرکای متخصص معمولاً به طور متوسط ​​بیش از 500 ارجاع دارند. هزینه طرح است. 129 رینگیت در هر ماه، بنابراین به ازای هر نفر کمیسیون 25.80 رینگیتی دریافت خواهید کرد. از این رو کسب درآمد غیرفعال ماهانه از 2580 رینگیت یک ماه و 30960 رینگیت سالانه بنابراین می توان گفت که یک مبتدی به راحتی می تواند جبران کند 40000 رینگیت یک سال به عنوان یک وابسته با این بهترین برنامه وابسته در مالزی کسب کنید.

با این حال، اگر برنامه حرفه ای VPS فارکس را برای همان 100 کاربر تبلیغ کنید، این کار را انجام می دهید 3980 رینگیت یک ماه و 47760 رینگیت سالانه باز هم، این تخمین برای یک مبتدی است و یک بازاریاب وابسته متخصص می تواند 10 برابر همان درآمد کسب کند. 477600 رینگیت در سال

برنامه وابسته VPS مالزی برای شما مناسب است اگر:

با صحبت در مورد بهترین برنامه وابسته در مالزی، این پلتفرم با ارائه بالاترین پرداخت ها در صنعت از رقبای خود پیشی می گیرد. حال این سوال اصلی مطرح می شود که چه کسانی می توانند در این برنامه شرکت کنند. خوب، پاسخ بسیار ساده است. هر کسی با ترافیک و علاقه مند به خرید میزبانی وب و سرورهای خصوصی می تواند درخواست دهد.

بنابراین، به لطف شرایط برد/برد، علاقه مندان به شرکت های وابسته دوست دارند با VPS مالزی شریک شوند. این یک برنامه ایده آل برای:

– وبلاگ نویسان یا ناشرانی که مخاطبانی دارند که بیشتر به وب سایت های تجارت الکترونیک و مشاغل آنلاین علاقه مند هستند.

– مدیران صفحات فیس بوک، پلتفرم های رسانه های اجتماعی یا انجمن هایی که مستقیماً بر مخاطبان آنها تأثیر می گذارد.

– هرکسی که بتواند سرنخ های غیرمنتظره را با ثبات ایمیل خود به خریداران بالقوه تبدیل کند.

– هر کسی که دارای یک برنامه گفتگوی میزبانی وب، کانال یوتیوب یا پادکست مرتبط با حوزه است.

– اینفلوئنسرهای مستقل یا هر شخص یا پلتفرمی با مخاطبان علاقه مند نیز برای برنامه مناسب است.

زمان پرداخت، درگاه های پرداخت، امنیت و سهولت استفاده.

سریع ترین زمان پرداخت و کمیسیون های تکراری بسیار بالا، آن را به بهترین برنامه وابسته در مالزی تبدیل کرده است. در حین کار با VPS مالزی، ردیابی درآمد و گزارش عملکرد ماهانه شریکتان آسان است.

پس از پیوستن به برنامه، پیوند وابسته منحصر به فرد خود و دسترسی فوری به داشبورد کاربر پسند را دریافت خواهید کرد. داشبورد در 90 روز گذشته یک ممیزی کامل دارد. همچنین ایمیل های ماهانه از برنامه وابسته VPS مالزی دریافت می کنید که تجزیه و تحلیل شما را برجسته می کند.

کمیسیون های شما به مدت 30 روز پردازش می شوند و پس از آن به حساب آینده واریز می شوند. پردازش 30 روزه از سفارش های تقلبی جلوگیری می کند زیرا VPS مالزی 30 روز ضمانت به کاربران خود می دهد. در نهایت، وجوه بلافاصله ظرف 3 روز پس از درخواست برداشت منتقل می شود.

به عنوان بهترین برنامه وابسته در مالزی، ایمن نگه داشتن داده ها و درآمد شما اولویت شرکت است و در این زمینه برتر است. آخرین اما مهمتر از همه، شما آزادی انتخاب در مورد برداشت را دارید. شما می توانید بین PayPal، حساب بانکی مالزی خود یا شکل دیگری از موجودی اعتبار را انتخاب کنید.

داشبورد وابسته VPS مالزی

خوب، خوانایی ممیزی یک نکته مهم برای تشخیص آسان بودن یا نبودن سیستم است. بنابراین، VPS مالزی ماژول های یک کلیک را به شرکای خود ارائه می دهد، که یک مزیت دیگر است. داشبورد آمار شما را در زمان واقعی نظارت می کند و به روز رسانی های فعلی را نمایش می دهد.

علاوه بر این، کاربر دسترسی فوری به تجزیه و تحلیل از جمله کلیک های روزانه، ثبت نام هاو نرخ تبدیل در قالبی آسان برای درک در نهایت، در پایین داشبورد یک ممیزی کامل از ارجاعات خود دریافت می کنید. تاریخ ثبت نام، محصول/طرح خریداری شده، مبلغ، کمیسیون قابل اجرا و وضعیت فعلی.

داشبورد VPS Affiliate Malaysia را در اینجا بررسی کنید:

چگونه به برنامه وابسته VPS مالزی بپیوندیم؟

پیوستن به VPS مالزی ساده ترین راه است. می تواند 1،2،3 باشد و شما شریک اصلی برنامه هستید. فقط برای برنامه ثبت نام کنید، پیوند خود را بگیرید و – BOOM – یک تجربه کاملاً جدید وابسته در انتظار است.