• خانه
  • وبلاگ
  • توسعه دهنده پلت فرم محاسبات حریم خصوصی غیرمتمرکز Super Protocol و ارائه دهنده پیشرو در صنعت Cloud PaaS CloudSigma مسابقه ای را برای علاقه مندان به Web3 اعلام کرد.

توسعه دهنده پلت فرم محاسبات حریم خصوصی غیرمتمرکز Super Protocol و ارائه دهنده پیشرو در صنعت Cloud PaaS CloudSigma مسابقه ای را برای علاقه مندان به Web3 اعلام کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
توسعه دهنده پلت فرم محاسبات حریم خصوصی غیرمتمرکز Super Protocol و ارائه دهنده پیشرو در صنعت Cloud PaaS CloudSigma مسابقه ای را برای علاقه مندان به Web3 اعلام کرد.


سوئیس – در 27 اکتبر 2022، رقابت Super Cloud رسما آغاز شد. این آزمونی برای توسعه دهندگان وب و متخصصان کامپیوتر است که شانس دسترسی پیش پرداخت به پلتفرم CloudSigma و تجربه محاسبات محرمانه توسط Intel SGX را دارند.

Super Protocol و CloudSigma، ارائه‌دهنده خدمات ابری IaaS و PaaS در سوئیس، از ابتدای سال جاری برای تحقق هدف رایانش ابری غیرمتمرکز مقرون‌به‌صرفه و ایمن، سخت کار کرده‌اند.

با ارائه فناوری محاسباتی IntelSGX محرمانه، CloudSigma، ارائه‌دهنده خدمات پیشرو در بازار با بیش از ده سال تجربه، می‌تواند از داده‌ها در حین پردازش در فضای ابری (وضعیتی که در آن در برابر حملات هکرها آسیب‌پذیرتر است) محافظت کند.

ما مدتی است که می دانیم خدمات بلاک چین پتانسیل بالایی دارد. با این حال، آسان کردن آنها برای استفاده و ابر بومی دشوار است. گاهی اوقات امنیت در مبادله بین تمرکززدایی، سرعت و قابلیت اطمینان نادیده گرفته می شود و کاربران نهایی بیشترین عواقب را متحمل می شوند. با استفاده از آخرین پیشرفت‌ها در محاسبات حریم خصوصی، مانند فناوری IntelSGX، امیدواریم این مشکل را با Super Protocol برطرف کنیم. رابرت جنکین، مدیر عامل کلود سیگما

با این حال، کاربرپسند ساختن خدمات بلاک چین و بومی ابری یک چالش است. گاهی اوقات امنیت در مبادله بین تمرکززدایی، سرعت و قابلیت اطمینان نادیده گرفته می شود و کاربران نهایی بیشترین عواقب را متحمل می شوند.

شرکت کنندگان این شانس را خواهند داشت که برنده یک ماه خدمات ابری CloudSigma با پرداخت کامل* (یا معادل پول نقد) و همچنین دعوت به شبکه آزمایشی SuperProtocol (اکنون در فاز یک زندگی می کنند) برنده شوند.

اکوسیستم گسترده محصولات و خدمات قابل همکاری ارائه شده توسط CloudSigma و SuperProtocol در طول مسیر برای رقبا واضح تر خواهد شد.

اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد زیرساخت هایی هستید که از شبکه امن آینده پشتیبانی می کند، برای مسابقه ثبت نام کنید و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.

درباره CloudSigma

CloudSigma یک زیرساخت ابری خالص به عنوان سرویس (IaaS) و ارائه‌دهنده پلت فرم به عنوان سرویس (PaaS) است که اقتصاد صنعتی دیجیتال را از طریق سرورهای ابری ترکیبی بسیار در دسترس، انعطاف‌پذیر، کلاس سازمانی و راه‌حل‌های میزبانی ابری خود قادر می‌سازد. در اروپا، آمریکا، آسیا و استرالیا. CloudSigma قابل سفارشی‌سازی‌ترین ارائه‌دهنده ابر در بازار است که به مشتریان امکان کنترل کامل بر ابر خود را می‌دهد و محدودیت‌هایی را در مورد نحوه استفاده کاربران از منابع محاسباتی خود حذف می‌کند.

برای اطلاعات بیشتر، لطفاً به CloudSigma.com مراجعه کنید یا شرکت را در توییتر، فیس بوک و لینکدین پیدا کنید. برای سوالات عمومی تماس بگیرید: [email protected]

درباره سوپرپروتکل

Super Protocol زنجیره بلوکی را با پیشرفته‌ترین فناوری‌های محاسبات خصوصی موجود در بازار ترکیب می‌کند تا یک پلتفرم رایانش ابری غیرمتمرکز جهانی ایجاد کند. Super Protocol یک جایگزین Web3 برای ارائه دهندگان خدمات ابری سنتی ارائه می دهد و همه را قادر می سازد تا در توسعه فناوری های نوآورانه برای اینترنت آینده مشارکت کنند.

سایت اینترنتی | توییتر | تلگرام | اختلاف | لینکدین

*قرارداد قانونی نیست (به قوانین مسابقه مراجعه کنید)