خرید سرور مجازی ایران ویندوز و لینوکس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بنابراین میتوان گفت یکی از مزایای استفاده از سرور مجازی برای بایننس کشورهای لوکیشن خاص میباشد که سرعت بالاتری را نیز دارا میباشد. استقلال سرور مجازی خصوصی یا VPS از سایر سرورهای مجازی که بر روی یک سختافزار فیزیکی پیادهسازی شدهاند، به این مفهوم است که منابع خود را به اشتراک نمیگذارد. پس از دانلود می توانید با دو بار کلیک کردن روی فایل آن را نصب و اجرا کنید. این فایل ها در شبکه بین کاربران به اشتراک گذاشته میشود. نام این فایل خروجی در تکنولوژی های شرکت VMWare به نام OVA یا OVF شهرت دارند که در اکثر مجازی ساز ها پشتیبانی می شوند. پشتیبانی سرور مجازی لینوکس مدیریت نشده به صورت سختافزاری و شبکه (تضمین دسترسی) است و پشتیبانی VPS لینوکس مدیریت شده نرمافزاری، امنیتی و سختافزاری است. کاربرد VPS چیست ؟ 3. سرور مجازی ویندوز چیست؟ بعد از سفارش سرور مجازی، سرور مجازی لینوکسی شما بصورت اتوماتیک نصب و توسط پیام کوتاه به شما اطلاع رسانیمیشود. همچنین پاسخگویی مناسب در کنار خدمات ارائه شده، انتخاب را برای شما ساده نموده است و بصورت رایگان می توانید با مطرح کردن نیاز های خود از مشاوره ارزشمند کارشناسان فروش بهره مند شوید. چند سالی است که دیتاسنتر برج میلاد نیز مطرح شده است که به دلیل پهنای باند بالا و امکانات بسیار مناسب این دیتاسنتر، از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است. در حالت معمول چند سرور مجازی برگرفته شده از یک سرور اختصاصی است. که در خارج از کشور ارائه میشوند، استفاده کنند، این دسته از سرورهای مجازی مناسبترین گزینه میباشند. سرور مجازی ترید و بایننس توشن بهترین گزینه از یک شرکت معتبر ایرانی است که از ارائه دهندگان نامدار سرور های پر سرعت داخلی و خارجی است و شما با تهیه سرور ترید با قیمت مناسب و ارزان، علاوه بر دسترسی به اینترنت پر سرعت و بدون محدودیت، یک آی پی ثابت برای ترید و بایننس از کشور و شهر مد نظر شما به صورت دائمی نیز به شما اختصاص داده خواهد شد. سرور با توجه به خدماتی که پشتیبانی میکند، از دسترسی چند کامپیوتر به یک سرور داخلی تا افزایش و گسترش خدمات از طریق اینترنت و پاسخ به ایمیلها، متفاوت است. سرور مجازی سنگاپور با آی پی ثابت گزینه مطلوب شماست، اگر به دنبال استفاده از خدماتی هستید که در کشور سنگاپور به راحتی قابل دریافت است.

در صورتی که سایت شما ترافیک بالایی دارد یا فکر میکنید در آینده ترافیک آن افزایش مییابد، بهترین گزینه برای هاست و میزبانی آن استفاده از سرور مجازی لینوکس است. انتخاب سیستمعامل سرور مجازی باید براساس سازگاری بستههای میزبانی مناسب وبسایت اگر شود. یک ویپیاس با توجه به نیازهای معاملهگر طراحی میشود و برای افراد فعال در ترید فارکس، رمز ارز و غیره بسیار مناسب است زیرا امنیت و انعطافپذیری قابلقبولی را فراهم میکند. 1. سرور مجازی ها قطعه کارت گرافیک ندارند و نمایش نمودارهای گرافیکی و بخش های انیمیشنی که در سایت های صرافی و ترید وجود داره با لگ و بصورت فریم به فریم همراه است. به این مدلها مجازی سازی واقعی اطلاق میشود. سرور مجازی لینوکس که به آن وی پی اس لینوکس (Linux VPS) نیز گفته میشود، نوعی سرور با تمامی خصوصیات یک سرور فیزیکی واقعی است؛ اما درواقع سرور مجازی یک سرور شبیهسازیشده است که بخشی از منابع سرور فیزیکی اصلی به آن اختصاص داده شده است و درست مانند یک سرور اختصاصی و مستقل عمل میکند. با این وجود برای بیشتر وب مسترها، برنامه نویسان، طراحان سایت و سایتهای فروش بک لینک انبوه و توسعه دهندگان مزیت واقعی این سرور، انعطاف پذیری آن است. سرور لینوکس پایداری بالایی نسبت به سایر سرورها دارد و بیشتر سهم بازار را به خود اختصاص داده است. هر کسی که به هر نحوی در یکی از بازار های بین المللی در حال فعالیت می باشد حتما برای حفظ امنیت حساب های کاربری خود به یک سرور مجازی برای ترید نیاز خواهد داشت.

هر سرور مجازی با سیستم عامل خود از سایر سرورهای مجازی جدا شده است. اما پسورد شما در سیستم تایپ میشود. علاوه بر این ، دیگر لازم نیست نگران سایتهای دیگری باشید که منابع شما را کم می کنند یا منابع خود را کم می کنند. با توجه به اینکه حالا میتوانید به راحتی پاسخی برای سوال سرور یعنی چه داشته باشید، بد نیست از مبحث دیگری یاد کنیم که به چیستی منابع سخت افزاری یک سرور اشاره میکند. شما همچنین میتوانید از سرور مجازی لینوکس ایران یا vps اروپا نیز به تناسب نیاز خود استفاده نمایید. اگر چه ممکن است یک سایت وردپرسی در سرور مجازی راه اندازی شود اما شما نمی توانید به سرورهای سفارشی که با وردپرس پیکربندی شده اند دسترسی داشته باشید. به عنوان مثال در برخی سایتهای حجیم و بزرگ، میزان زیر منوهای سایتهای وردپرسی بسیار زیاد بوده و یا میزان کاراکترهای ارسال شده در پست ها، بیش از اندازه مجاز در هاست اشتراکی میباشد که همیشه در هاست های اشتراکی به مشکل بر خواهید خورد. بهعنوان مثال برای DreamHost با سیستمعامل ویندوز سازگاری ندارد و یا سایتی تحت برنامهنویسی زبان PHPباشد، باید از سرور مجازی با سیستمعامل لینوکس استفاده کنید. سرور مجازی لینوکس بهتر است یا سرور مجازی ویندوز؟ انواع هاست لینوکس استفاده می کنید، توزیع های دیگر باید با پشتیبانی در ارتباط باشید. آیا برای کار با سرور مجازی نیاز به تخصص و دانش فنی دارم؟ لذا توصیه ما به اداره کنندگان سایتهای مهم مشاغل یا سازمانها خرید سرور مجازی بجای هاستینگ مشترک برای خدمات میزبانی سایت است. اگر به دنبال خرید vps ارزان هستید، توصیه میکنیم دست نگه دارید! تمامی کانفیگ های اولیه VPS ها در فراسو بصورت رایگان انجام میگیرد و در بسیاری از پلن ها نیز لایسنس کنترل پنل دایرکت ادمین کاملا رایگان با نصب اولیه ارائه میگردد. سرورهای مجازی بصورت کاملا مستقل دارای منابعی از سرور میباشند که میتوانید از آنها بصورت کامل استفاده کنید. هنگام خرید سرور مجازی لینوکس میتوانید با توجه به میزان سختافزار موردنیاز خود، پلنهای مختلف را مشاهده کرده و انتخاب کنید.

در توضیح فرق هاست و سرور اختصاصی می بایست بیان داشت که همواره یک سرویس اختصاصی فیزیکی توسط یک ماشین مجازی منابع اصلی سرور را به بخش های کوچکتری تقسیم و اختصاص می دهد که به آن هاست اطلاق می شود. با یک ضرب و تقسیم سرانگشتی می توان دریافت که ارزش این ارز دیجیتال در 10 سال گذشته 500 هزار برابر شده است. علاوه بر این میتوان با دسترسی که به سرور می توان داشت، نرمافزار ایمیل دلخواه خود را بر روی سرور نصب کرد. یک ماشین مجازی بر روی یک سرور سخت افزاری است که امکان دسترسی مستقیم به سیستم عامل را برای شما فراهم میکند. اگر قصد خرید سرور مجازی خارج را دارید، پیشنهاد ما خرید سرور مجازی خارج گنجه هاست است. بر خلاف سرویس های اشتراکی این سرویس دارای امنیت بسیار بالایی بوده و مشکلات میزبانی اشتراکی را نخواهد داشت. همچنین فضای سرور در این سرویسها از 35 گیگابایت آغاز میشود و تا تا فضای سرور پرمیوم یعنی 100 گیگابایت ادامه خواهد داشت. در ادامه با ما باشید تا از مزایای خرید سرور مجازی لینوکس آشنا شوید. به وسیله این نرمافزار میتوانید به سرور مجازی متصل شوید. خدمات به هاست میتوانید بر اساس نیاز خود را شخصا برخوردار باشد. در حقیقت در سرور خصوصی مجازی بدون محدودیت میتوان فضای ذخیرهسازی بیشتری را در مقایسه با سرویسهای اشتراکی در اختیار وبسایت گذاشت. محیط سرور مجازی ترید به چه شکل است ؟ اتصال به vps پر سرعت بایننس، به دلیل داشتن بهترین ip ثابت برای ترید ارز های دیجیتال، نیاز به احراز هویت را از بین خواهد برد.چرا که اگر با یک انتخاب هوشمندانه، اقدام به خرید سرور مجازی بایننس در کشور مناسب نمایید، دیگر مسائلی همچون احراز هویت و مسدود شدن، سر راه شما قرار نخواهد گرفت. سرورهای لینوکس به صورت منبع باز هستند، در نتیجه شما به راحتی قادر به نصب نرم افزارهای مختلف و دلخواه خود در این نوع سروریسها خواهید بود.در ابر آراز سرویسهای متعددی ارائه میشود که شما با توجه به نیاز خود میتوانید هریک از آنها را بر اساس منابع مصرفی و میزان هزینه در نظرگرفته شده برگزینید؛ زیرا این نکته قابل ذکر است که سیستم عامل لینوکس بر روی تمامی سرویس ها قابل ارائه می باشد.ما برای سادهتر نمودن مدیریت سرور مجازی کاربران، امکاناتی همچون نصب سیستم عامل، اتصال VNC ، Rescue Mode ، تغییر رمز سیستم و مانیتور منابع سرور را برای مشتریان عزیز فراهم کردهایم.همچنین ما در مجموعه خود به منظور شخصیسازی تدابیر امنیتی، امکان تنظیم فایروال در پنل کاربری را بدون نیاز به اتصال به سرور برای شما فراهم نمودهایم. دسترسی های آن ادمین و روت هستند و شما میتوانید هرگونه نرم افزاری را روی سرور نصب کنید. اگرنحوۀ کار با سی پنل، دایرکت ادمین یا پلسک را میدانید، به راحتی میتوانید با سرور مجازی نیز کار کنید.

همچنین در سرور مجازی ویندوز در صورت تهیه لایسنس پلسک امکان نصب رایگان آن با تنظیمات پیش فرض وجود دارد. سیستم عامل سرور در مراحل ثبت سفارش قابل انتخاب است و نصب آن پیش از تحویل سرویس به صورت خودکار انجام میگیرد. چه سیستم عامل هایی پشتیبانی میشود؟ هر سرور مجازی سیستم عامل مخصوص به خود را دارد و هر کدام از آنها به صورت مستقل قابلیت مدیریت را دارند. همانطور که قبلاً ذکر شد، یک سرور مجازی تنها یک پارتیشن مجازی در کامپیوتر میزبان است. همانطور که می دانید و در این مطلب گفتیم امنیت نسبی است و هیچگاه نمی توان امنیت را برقرار کرد. البته با روشها و تکنیک هایی که مجازی ساز در اختیار مدیر سرور قرار می دهد می توان پهنای باند اختصاصی و رزرو شده را داشته باشید، که برای اطمینان از این موضوع باید با پشتیبانی یا مدیر سرور خود ارتباط برقرار کرده و از این موضوع مطمئن شوید. سرور مجازی یا همان وی پی اس میباشد که از تقسیم سرور های اختصاصی به سرور های کوچکتر ایجاد می شود به طور خلاصه به VPS یا همان سرور مجازی که سیستم عامل آنها لینوکس می باشد سرور مجازی لینوکس می گویند : البته خود سیستم عامل لینوکس توزیع های مختلفی از جمله سنتوس، اوبونتو، دبیان و… اگر بخواهیم تعریف کلی از سرور مجازی ارائه کنیم میتوان به این نکته اشاره نمود که سرور مجازی ماشین های مجازی هستند که از طریق مجازی سازها به واحدهای کوچکتر تقسیم شده و بر روی سروراختصاصی قرار گرفته اند، دارای میزان مشخصی از رم، سی پی یو، هارد و … این نوع از سرور مجازی، سرورهایی هستند که سیستمعامل پایه یونیکس/ لینوکس بر روی آنها نصب شده است. نوع طراحی این الگوریتم ها بسیار پیشرفته بوده و از سیگنال ورود، سیگنال خروج، حد سود و حد ضرر تشکیل شده اند.

سرور مجازی لینوکس ایران ، حد فاصل بین سرویس هاستینگ مشترک و سرور اختصاصی است. مثلا یک VPS با میزان 1 کور سی پی یو کامل و 4 گیگ رم و با 100 گیگ هارد مجازی سازی شده و ارائه میگردد. به گزارش برنا، حتما تاکنون بارها نام سرور مجازی یا VPS به گوشتان خورده و برای شما نیز این سوال پیش آمده است که سرور مجازی چیست. وقتی بحث خرابی سایت پیش بیاید شما هرگز نمی دانید چه زمانی به مشکل خواهید خورد، پس به این نکته توجه کنید که وقتی VPS را خریداری می کنید از خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته و همه روزه برخوردار باشد. تلاش شبانه روزی شاتل هاست در بالا بردن کیفیت خدمات دیتاسنتر و تمرکز همه جانبه بر روی خدمات سرور می تواند نوید بخش برای توسعه دهندگان ای باشد که پیش از این در جستجوی خدمات حرفه ای دیتاسنتر به کیفیت دلخواه خود دست نیافته اند. درواقع هر سرور مجازی که بر روی سیستم عاملی خاص نصب میشود، میتواند اختصاصا مدیریت شود. موقعیت کشوری که انتخاب می کنید، باید متناسب با وب سایت بایننس باشد، برای مثال باید سرور مجازی های اروپایی را انتخاب کنید، پیشنهاد ما به ترتیب « سرور مجازی بایننس هلند، سرور مجازی بایننس فرانسه، سرور مجازی بایننس فنلاند، سرور مجازی بایننس آلمان، سرور مجازی بایننس انگلیس و در نهایت سه کشور آسیایی ترکیه، سنگاپور و در نهایت امارات متحده عربی است. به عنوان مثال یک سرور اختصاصی فیزیکی که دارای 24 کور سی پی یو و 128 گیگ رم میباشد را میتوان به VPSهایی تقسیم کرد که هر کدام از آنها منابع CPU,RAM,HDD مجزای خود را داشته باشند. سرورهای مجازی در میهن هاستینگ به دو بخش داخل ایران و خارج ایران تقسیم می شود. آیا کار با سرور مجازی نیاز به دانش و تخصص خاصی دارد؟ همچنین برخی از رخدادهای امنیتی هستند که عدم آگاهی از آنها ممکن است با وجود آپدیت بودن کلیه سیستم ها باز سرور شما را تهدید کند، در این موارد افراد متخصص امنیت (با دانش به روز) می توانند نسبت به کاهش این ریسک شما را یاری کنند. نکته ای که کاربران به علت عدم دانش کافی در این زمینه با آن مواجه هستند این است که به اشتباه فکر می کنند، “استفاده اشتراکی از هارد HDD در سرور مجازی” است. بهتر است قبل از ارسال سفارش به تمامی نیازهای خود دقت کافی داشته و سرویس مناسب را تهیه کنید چرا که امکان تغییر سرورهای لینوکس به ویندوز یا بلعکس و یا تغییر سرورهای ایران به خارج از ایران یا بلعکس میسر نیست. البته قبل از انجام این کار لازم است بدانید که فرایند انتقال دادهها از هاستهای اشتراکی به لینوکس ساده نیست و بهتر است اگر در این زمینه تخصص کافی ندارد، آن را انجام ندهید.

خرید سرور مجازی و سرور اختصاصی از هر ارائه دهنده داخلی و خارجی بدون در نظر گرفتن فاکتورهای مهم آن شاید برای شما خسارات جبران ناپذیری را در بر داشته باشد پس بهتر است قبل از خرید سرور مجازی و سرور اختصاصی حتما با دقت کافی ارائه دهنده مورد نظر را بررسی کنید. به عنوان مثال زمانی که بازدید از وب سایت شما افزایش می یابد ، ممکن است وب سایت شما با خطای 503 مواجه شده باشد به این معنی است که مشکلی در سرور شما وجود دارد و احتمالاً به دلیل بارگذاری زیاد در سرور حافظه RAM کافی ندارید. هر سرور مجازی ویژگیهایی دارد که آن را از سایر سرورها متمایز میکند؛ بهطور مثال هر سرور از نرمافزارهایی برخوردار است که در سایر سرورها وجود ندارد. همچنین سرورهای مجازی لینوکس روی سیستمهایی کار میکنند که از سرور اختصاصی قدرتمند ترند و عملکرد و ظرفیت بیشتری نسبت به آن دارند. عموماً پلتفرمهای تریدینگ رمز ارزها بهصورت پیشفرض بر روی این گزینه قرار دارند. اگر می خواهید کنترل بیشتری بر روی موارد نصب شده بر روی سرور داشته باشید، سرور مجازی لینوکس با کیفیت و ارزان بهترین گزینه برایتان خواهد بود. اگر سایتی دارید که ترافیک زیادی دریافت می کند و یا انتظار میرود در اینده نزدیک ترافیک زیادی استفاده کند می توانید از گزینه خرید سرور مجازی لینوکس برای میزبانی آن استفاده کنید. سرور مجازی لینوکس در کنار سرورهای ویندوز یکی از پرطرفدارترین سرورهایی است که در بازار هاستها مورد استفاده قرار میگیرد. اگر قصد ترید و معامله رمز ارزها و ارزهای دیجیتال در بازار جهانی ارزهای دیجیتال را دارید باید بدانید که صرافی بایننس بخاطر پوشش دادن تمامی انواع ارزها و کوین ها و دریافت کارمزد پایین ، بهترین پلتفورم می باشد که توانسته لقب بزرگترین صرافی کریپتوکارنسی دنیا را از آن خود کند. همچنین با خرید این vps ترید بایننس، سایت هایی که فقط با ip خارج از ایران باز می شوند و می توان بر روی آنها حساب های دمو یا شبیه ساز برای معاملات و تست استراتژی های معاملاتی افتتاح کرد، به راحتی باز شده و حساب شما مسدود نخواهد شد. پرایس اکشن را می توان با استفاده از نمودارهایی که قیمت ها را در طول زمان ترسیم می کنند ، مشاهده و تفسیر کرد. اگر پینگ شما با یک آدرس خاص ۱۰۰ میلی ثانیه باشد، معنی اش آن است که ۱۰۰ میلی ثانیه طول میکشد تا درخواست شما به مقصد برسد و شما هم پاسخ درخواست را دریافت کنید .

به دلیل پینگ پایین و قرارگیری این سرورها در لوکیشن داخلی سرعت بارگذاری و دسترسی به سرور بالاتر خواهد بود ولی این را هم باید مدنظر داشت سرورهای خارجی دارای کیفیت بالاتر و شبکه بسیار قدرتمندتر و پایدارتری هستند. متاسفانه برخی از وب سایت های خارجی آی پی های ایرانی را تحریم کرده اند و امکان دانلود اطلاعات از سایت هایی که دسترسی ایران را تحریم کرده اند در سرور های مجازی ایران فراهم نمی باشد. ولی در سرور مجازی یک آپارتمان را در نظر بگیرید که هر واحد در اختیار یک فرد هست، در واقع هر واحد آب و گاز خود را دارد و به میزان نیاز خود از جریان گاز اصلی ساختمان استفاده میکند. ولی سرور مجازی لینوکس (Linux) چیست و چه مزایایی دارد؟ در صورتی که تمایل ندارید وب سایت خود را بر روی هاست اشتراکی راه اندازی کنید و ترجیح می دهید که وب سایت شما بر روی سروری با منابع اختصاصی باشد و یا قصد ارائه سرویس هاستینگ را دارید ما به شما سرور مجازی لینوکس را پیشنهاد می کنیم. از دیگر ویژگیهای این سایت امکان ذخیره تغییرات روی نمودار و به اشتراک گذاری تحلیل با دیگران اشاره است. در حالی که می توانید با VPS Hosting در کوتاه مدت مقداری پول پس انداز کنید ، ممکن است متوجه شوید که اگر وب سایت شما به میزان قابل توجهی رشد کند ، بعداً باید مقدار زیادی پول خرج کنید. از آنجایی که تجارت در این کشور آزادی خاصی دارد، شما هم میتوانید با خرید VPS سنگاپور و استفاده از آن به راحتی تجارت خود را در این کشور آغاز کنید. اگر شما هم از کسانی هستید که دادهها و اطلاعتان را بر روی هاستهای اشتراکی ذخیره کردهاید، میتوانید از مزایای انتقال دادهها به سرور مجازی لینوکس استفاده کنید. دایرکت ادمین کنترل پنل مبتنی بر وب است که روی سیستمعاملهای Debian، Ubuntu و CentOS نصب میشود. سرورهای مجازی همانند سرورهای اختصاصی عمل میکنند و به واسطه دسترسی مدیریتی به سیستم عامل امکان نصب انواع نرم افزارها از جمله کنترل پنل های وب را برای شما فراهم میکند. تمامی منابع موجود در سرورهای مجازی مختص VPS یا VDS ارائه شده میباشد و شما میتوانید از تمام منابع آن بصورت کامل استفاده کنید. ویندوز سرور در نسخههای متنوعی ارائه شده است که با توجه به نیاز و اهداف خود میتوانید از بین نسخههای موجود یک مورد را انتخاب کنید. سرور اختصاصی صفر و یک با ایجاد یک شبکه خصوصی و بهرهگیری از بهترین تجهیزات سختافزاری، خدمات متنوعی را به کاربران خود ارائه میدهد.