• خانه
  • وبلاگ
  • راه‌اندازی‌های انحصاری پرنده رشد جهانی میکروموبیلت را سرعت می‌بخشد

راه‌اندازی‌های انحصاری پرنده رشد جهانی میکروموبیلت را سرعت می‌بخشد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
راه‌اندازی‌های انحصاری پرنده رشد جهانی میکروموبیلت را سرعت می‌بخشد


در ایالات متحده و اروپا، پرتاب های انحصاری جدید Bird رشد و پذیرش تحرک میکروالکتریک را سرعت می بخشد.

در ماه گذشته، فهرست رو به رشدی از شهرهایی که مجوزهای انحصاری پرنده را اعطا و/یا فعال می‌کنند تا به نیازهای تحرک پایدار ساکنان و بازدیدکنندگان کمک کند، دیده شده است. اینها عبارتند از بند، اورگان، رنو، نوادا، سانتا روزا، کالیفرنیا، سن رامون، کالیفرنیا، هیلدزبورگ، کالیفرنیا، کانتون، اوهایو، آناپولیس، مریلند، پیتسفیلد، ماساچوست، و برادنتون، فلوریدا در ایالات متحده، و همچنین شربورگ. فرانسه)، بلوآ (فرانسه)، گالوز (SE)، پیتئو (SE) و لیدو دی کامائوره ​​(ایتالیا) در اروپا.

شهردار Waymond Fermon از ایندیو، کالیفرنیا، یکی دیگر از شهرهای شریک انحصاری پرندگان که در اواسط آوریل راه اندازی شد، گفت: “ما از استقبال پرنده در شهر ایندیو بسیار هیجان زده هستیم.” ساکنان و بازدیدکنندگان چه به بازار کشاورزان مرکز شهر بروید، چه مجسمه‌های جدید شهر را تماشا کنید، چه در حال رفت و آمد به محل کار یا مدرسه، ساکنان و بازدیدکنندگان اکنون یک راه سرگرم‌کننده و دوستدار محیط زیست برای رفت و آمد دارند.

پرتاب های انحصاری و مجوزهای کسب شده یک موضوع مشترک دارند که آنها را متحد می کند: اسکوترهای Bird Three. Bird Three که توسط تیم داخلی ما متشکل از مهندسان هوافضا و خودرو طراحی شده است تا پیشرفته‌ترین و دوستدار محیط‌زیست اسکوترهای مشترک موجود در هر مکانی باشد، مجموعه‌ای از فناوری‌های نوآورانه ایمنی و پایداری را برای هر یک از این شهرهای شریک جدید، از جمله رتبه باتری IP68 به ارمغان می‌آورد. (که آن را تبدیل به تنها اسکوتر با بالاترین درجه حفاظت باتری در برابر آسیب گرد و غبار و آب می کند)، یک سیستم مدیریت باتری پیشرفته، طولانی ترین پایه پایه صنعت برای افزایش پایداری، و مجموعه ای از نوآوری های ایمنی منحصر به فرد دیگر. .

در مجموع، این ویژگی‌ها به متمایز کردن Bird Three از سایر اسکوترهای مشترک خریداری شده از تولیدکنندگان شخص ثالث کمک می‌کنند.

راه‌اندازی‌های انحصاری پرنده رشد جهانی میکروموبیلت را سرعت می‌بخشد

نشانه های رو به رشدی مبنی بر اینکه اسکوترهای پرنده به مشاغل کوچک در ایالات متحده کمک می کنند

علاوه بر فناوری آنها، شواهد فزاینده ای وجود دارد که نشان می دهد اسکوترهای پرنده برای مشاغل محلی نیز یک موهبت هستند.

در بومونت، تگزاس، جایی که Bird اخیراً راه اندازی شده است، صاحب رستوران کراکلین کینگز، پرنتیس سمین، ورود اسکوترهای پرنده را با اعتبار می داند. جهش در تجارت در ماه های کند دسامبر و ژانویه.

سمین گفت: «مردمی که اینجا، بیرون و اطراف بودند، البته گرسنه بودند. «آنها نمی خواستند به خانه بروند و غذا بخورند، بنابراین توقف کردند و داخل شدند. در واقع کسب و کار ما را نجات داد. این به ما کمک فوق العاده ای کرد، بنابراین ما واقعاً از اسکوترها قدردانی می کنیم.”

بیانیه Semien منعکس کننده یافته های یک مطالعه در سال 2021 توسط دانشکده بازرگانی Goizueta در دانشگاه اموری است که نشان می دهد هر اسکوتر الکترونیکی مستقر شده حدود 2200 دلار در سال افزایش هزینه های اضافی در فروشگاه ها و رستوران های محلی به همراه دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه استارت‌آپ‌های انحصاری Bird، تحرک ایمن، پایدار و مزایای اقتصادی را به بیش از 400 شهر شریک در سراسر جهان ارائه می‌کنند، در وبلاگ Bird Cities مشترک شوید.