را در لینوکس راحتتر نصب کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

با در اختیار داشتن سرور مجازی بایننس ( Binance VPS ) شرکت ایکس هاستینگ میتوانید فعالیتهای تجاری خود را خیلی سریع تر از سرعت اینترنتهای معمولی به انجام برسانید. سرور اختصاصی برای انجام بهتر عملکرد خویش از برخی سخت افزارهای خاص استفاده می کند. در برخی از شرکت ها و سازمان از سرویس ها و برنامه های اشتراکی استفاده می شود که شعب مختلف آن شرکت در مکان های مختلف و دور از هم باید به آن دسترسی داشته باشند. آذر آنلاین بیش از 10 سال است که خدمات سرور مجازی ارائه میکند. همچنین خرید آنلاین انواع سرور نیز با ما به راحتی صورت می گیرد. با انتخاب پلن مورد نظر خود و منابعی که نیاز دارید، برای خرید سرور مجازی ایران (به زودی) یا خرید سرور مجازی آمریکا در بستر ابری با قیمت مناسب اقدام کرده و پلن مورد نظر خود را با حداکثر امکانات شخصی سازی و انتخاب منابع مورد نظرتان با بهترین هماهنگی بین قیمت و قدرت با توجه به نیاز های خود انتخاب کنید. قطع نشدن و پینگ سریع در سرورها به قدرت سرور و امکانات شرکت هاستیگ بستگی دارد. ارائه سرور مجازی آلمان از دیتاسنتر هتزنر با استفاده از درایو های NVMEe، مناسب انواع سرویس های میزبانی می باشد.VPS هتزنر نسبت به ایران بهترین پینگ تایم را دارد.وی پی اس هتزنر دارای پورت 1گیگابیتی اشتراکی است.سرور مجازی Hetzner برای وبسایت و اپلیکیشن شما بهترین انتخاب باشد. از این قبیل سایتهای اینترنتی که ما ایرانیها را تحریم کردهاند، زیادند. هدف سازندگان این تکنیک این است که شما را تشویق کنند تا در مورد آن نوع ارز تحقیق کنید و بیشتر خرید کنید. همانطور که قبلاً گفتیم، وبسایت بایننس به آی پیهای متغیر و کشورهای مورد تحریم خود حساس است و اکانت شما را مسدود میکند؛ اما با خرید سرور مجازی ترید، یک آی پی ثابت در اختیار خواهید داشت. از این سرور ها به عنوان میل سرور هم استفاده می شود بدون محدودیت تعداد ارسال ایمیل در روز؛ همچنین کاربر با دسترسی ای که به سرور دارد، میتوان نرم افزار ایمیل دلخواه خود را بر روی سرور نصب کند. برای مثال در ترید ارز های دیجیتال به دلیل نوسان ، ممکن است در تحلیل و پیش بینی شما از حداقل و حداکثر قیمت اشتباهی رخ دهد و بخواهید سفارش خرید یا فروش را لغو نمایید. ترید ارزهای دیجیتال در بروکرها با ریسک هایی همراه است.

مثلا یک فروشگاه آنلاین در روزهای خاصی مثل بلک فرایدی، اعیاد و … فرض کنیم میخواهد یک بلاگ آنلاین بنویسید و قصد ندارید هزینهای برای سرویس میزبانی آن بپردازید و یا این که میخواهد کنترل کاملی روی سایت خود داشته باشید. کاربران درخواست های خود را به آنها ارائه می دهند و با توجه به درخواست خود سرور اختصاصی خود را دریافت کرده و اطلاعات خود را بر روی آن قرار می دهند. پروکسی سرورها نیز عملکردی بینابینی دارند و درخواست کامپیوترهای کلاینتی که میخواهند منابع سرورهای دیگر در اینترنت را استفاده کنند، مدیریت میکنند. بهتر است که سرورهای اختصاصی بیش از ۹۹٫۹ درصد آپتایم داشته باشند که این موجب رضایتمندی کاربران شده و زمینه رشد تجاری شما را فراهم میآورد. میزبان مجازیسازی موجب میشود که منابع سختافزاری سرور فیزیکی مانند زمان پردازنده، حافظه، فضای ذخیرهسازی و پهنای باند شبکه در اختیار یک یا چند سرور مجازی قرار گیرد. سرورهای مجازی در حقیقت واحدی از یک سرور بزرگ هستند که با منابع اختصاصی، آی پی ثابت اختصاصی و سرعت و هسته کاملا اختصاصی با امنیت بالا در اختیار کاربر قرار میگیرد. البته با توجه به حجم معاملات بالا در این بازار، سازمانها و نهادهای نظارتی مختلفی در کشورهای جهان شکل گرفتهاند که نقش نظارتی لازم را ایفا کرده و امنیت مبادلات بورس فارکس را تضمین میکنند. نرم افزار متاتریدر | پلتفرم MetaTrader یک پلتفرم معاملاتی است که امکان انجام عملیات معاملاتی و تحلیل تکنیکی روی جفت ارزهای بازار فارکس و دیگر ابزارهای مالی و همچنین معامله در یک بورس را فراهم می کند.

انجام کارهایی که به اینترنت پرسرعت با ترافیک بالا نیاز دارد. اگر در روند اتصال شما به سرور مجازی لینوکس مشکل یا خطایی وجود نداشته باشد و با موفقیت login شوید، محیط putty چیزی شبیه به تصویر بالا خواهد بود. محتوای این مطلب چقدر برای شما مفید بود؟ بنابراین مارکت اوردر تنها برای معاملات سریع مناسب است. البته تعداد معاملات بالای تریدرها میتواند باعث رشد زیاد سرمایه آنها در بلند مدت شود. لازم است تا فروشنده تضمین کند که IP تا مدت ها تغییر نکند و اگر شما درخواست تغییر داشتید ، تغییر را بپذیرد، برای مثال سرور مجازی بایننس آلمان گرفته اید و الان می خواهید به هلند تغییر بدهید، به سادگی باید این کار توسط فروشنده صورت گیرد و اگر هزینه ی مجزایی این ارتقا نیاز دارد پرداخت نمایید . همانطور که بالاتر گفتیم حتماً کشوری را انتخاب کنید که پس از ورود، بایننس از شما درخواست احراز هویت نکند. ۳٫ شماره اکانت و پسورد خودتان را در این قسمت وارد کنید تا به حساب خود وارد شوید. همچنین قیمت vps ارزان ویندوز با تعریف پکیج های مختلفی ارزان در قیمت تمام شده توانسته است طرفداران زیادی را به خود جلب کند. سرور مجازی ترید با سیستم عامل ویندوز ارائه می شود و می توانید نرم افزارهای مختلف را بر روی آن نصب کنید. IP سرورهای مجازی ترید و بایننس ثابت بوده و تا زمانی که سرور را تمدید می کنید، IP ثابت خواهد ماند. زمانی که قصد خرید سرور مجازی را داشته باشید به احتمال زیاد در حین پروسه خرید سرور با دو گزینه مواجه خواهید شد، سرور مجازی مدیریت شده و یا سرور مجازی مدیریت نشده، در حالتی که شما سرور مجازی مدیریت شده را انتخاب کنید به احتمال بسیار زیاد هزینه اولیه خرید شما افزایش خواهد یافت و دلیل آن خدماتی است که شرکت ارائهدهنده سرور مجازی به شما خواهد داشت. با توجه به اینکه آی پی های اشتراکی توسط چندین کاربر همزمان استفاده میشوند بسیار مشکوک هستند و مورد مهم دیگر این است که در سال های اخیر بایننس حساب کاربری بسیاری از کاربران را به دلیل تغییر مداوم آی پی بلاک کرده است. سرورهای اختصاصی همانطور که از نامشان پیداست می توانند سخت افزارهای مخصوص به خود را داشته باشند. با این که یک سازمان میتواند یک سرور مجازی را بر مبنای Hyper-V ویندوز 10 اجرا کند، اما باید مشکلات مربوط به لایسنس را در نظر داشته باشد. سرور خانگی به رایانه یا سرور محاسباتی گفته میشود که در محل زندگی فرد قرار میگیرد تا به دستگاههای دیگر درون یا بیرون منزل از طریق شبکه خانگی یا اینترنت سرویس بدهد. به طور معمول از یک منبع تغذیه بیوقفه استفاده میشود تا در صورت قطعی برق، سرور بتواند همچنان به سرویس خود ادامه بدهد و از خراب شدن دادهها جلوگیری شود.

ر قدرتی به نام سرور اختصاصی ساخته می شوند اسنم سرور مجازی را به خود اختصاص داده اند. تفاوت بین یک سرور و یک رایانه دسکتاپ را در بخشهای بعدی این راهنما توضیح خواهیم داد. سرور پراکسی به نرمافزاری گفته میشود که به عنوان یک واسط بین یک دستگاه انتهایی مانند یک رایانه و سرور دیگر که کاربر یا کلاینت از آن تقاضای سرویس دارد عمل میکند. در واقع DNS سرور یا همان name server، آیپی آدرسها را همراه با نام هاست آنها ذخیره کرده و از آن جهت رفع نیاز کاربرانی که از یک IP استفاده میکنند که مایل به دسترسی به وبسایت، دستگاه یا دیگر سیستمهای شبکهای هستند، استفاده میکند. در سرورهای اختصاصی، شما با چیزی تحت عنوان کمبود منابع روبرو نخواهید بود اگر انتخاب درست و دقیقی بر اساس نیاز خود داشته باشید، و نیز امکان ارتقای منابع و افزایش توان سرور را تا حدودی خواهید داشت. پس از خریداری سرور بایننس شما یک آی پی و نام کاربری و رمز عبور دریافت میکنید که با وارد کردن آن داخل نرم افزار ریموت دسکتاپ براحتی به سرور مجازی بایننس خود متصل می شوید. پس از خریداری سرور بایننس شما یک آی پی و نام کاربری و رمز عبور دریافت میکنید که با وارد کردن آن داخل نرم افزار ریموت دسکتاپ براحتی به سرور مجازی بایننس خود متصل می شوید.پس از وصل شدن شما یک دسکتاپ روی صفحه موبایل یا کامپیوتر ویا لپتاب خود خواهید داشت . برای انتخاب سرور مجازی مناسب کار خودتان باید نیازهای خود را لیست کنید و طبق مطالب گفته شده سرویس مناسب خود را از شرکت ارائه دهنده خدمات تهیه کنید. واژه سرور میتواند هم به یک دستگاه فیزیکی و هم یک دستگاه مجازی و یا نرمافزاری اشاره کند که سرویسهای سرور را اجرا میکند. سرور بهصورت فیزیکی درحقیقت یک دستگاه است و براساس سرویسی که ارائه میدهد دسته بندی میشود. در این بخش برخی کاربردهایی که با بهکارگیری یک سرور خانگی میتوانید به دست آورید، مورد بررسی قرار میدهیم. برخی اوقات اینگونه وب سایت ها منظور خود را از طریق درخواست همکاری با شرکت هایی که در زمینه ارزهای رمزنگاری کار می کنند، اعمال می نمایند. در این نوع از سرورهای مجازی یکی از نسخههای windows server و یا به درخواست مشتری حتی نسخههای دسکتاپی مثل ویندوز ۱۰ و …

استفاده از سرور مجازی برای هر دو سوی معامله کاملاً سود داشته به طوری که مشتری با داشتن سروری اختصاصی به هدف خود رسیده و فروشنده و یا میزبان وب نیز با پرداخت هزینه یک سرور اختصاصی میتواند سرور را به قطعات کوچکتری تقسیم کرده و سود حاصله خود را به ۲ تا ۳ برابر افزایش دهد. اما متاسفانه این سرورها نمیتواند نیاز مشتری را برطرف کند و باعث نارضایتی کاربران و تغییر سرویس آنها میشود. علاوه بر این، کاربران این کشورها قادر نخواهند بود حسابهای تازهای را در بایننس باز کنند. را تحریم کرده است به گونه ای که شما نمی توانید معاملات ارزی خود را به طور مستقیم از این کشورها انجام دهید و به محض اینکه به حساب بایننس با آی پی ایران وارد شوید، حساب شما با موجودی مالی آن به طور کامل بلوکه می شود. همچنین نگرانی نمایان شدن آیپی ایران و بلوکه شدن حساب وجود نخواهد داشت. مهم ترین ویژگی هر وی پی اس مخصوص بایننس، این است که داری آیپی ثابت باشد و بعد از بار کانکت شدن تغییر نکند. بازاری که با انتخاب درست در آن، میتوان سود خوبی به دست آورد. تصویر بالا به خوبی مثال عنوان شده در سرور مجازی را نمایش می دهد. اگر معامله گرانی هستند که بالا و پایین قرار می گیرند و منتظر نوسانات قیمت منتفع شوید. خرید سرورِ اختصاصی، اجاره سرورِ اختصاصی که در ادامه به بررسی مزایا و معایب هرکدام می پردازیم. بهتر است با ذکر مثالی این مطلب را برای شما بیان کنیم، هنگامی که شما یک واحد را در مجتمع تجاری اجاره می کنید واحد به صورت اختصاصی برای شما است اما از آسانسور یا راه پله یا در برخی اوقات برق یا آب باید به صورت اشتراکی با دیگر واحد ها استفاده کنید.

در داخل کشورمان سایتها هاستینگ بسیاری هستند که انواع ماشین مجازی (سرور مجازی) را با امکانات متفاوتی عرضه میکنند. به دلیل در دسترس بودن شرکت های ارائه دهنده و سهولت ارتباطات با راحتی بیشتری می توانید سرور مجازی خود را تغییر دهید یا کم و اضافه کنید و همچنین از امکانات اضافی و جانبی استفاده کنید. این امکان، ارائه سرور مجازی را برای تعداد زیادی از مشتریان و فقط بر روی یک سرور اختصاصی فراهم میکند. سفارشات Limit orders فقط در قیمت محدود تعیین شده توسط معامله گر اجرا می شود، سفارشات market orders بلافاصله با بهترین قیمت موجود در بازار اجرا می شوند، در حالی که سفارشات stop limit orders فقط با رسیدن قیمت به یک حد مشخص، سفارشات معتبری می شوند. یک سرور وی پی اس مانند یک سرور اختصاصی است که به چند فضا تقسیم شده است! سرورها در سطح سختافزاری معمولاً از یک رک که روی یک شاسی سوار شده تشکیل یافتهاند که شامل منبع تغذیه، یک بورد سیستم و یک یا چند پردازنده، حافظه، فضای ذخیرهسازی واسط شبکه است. سرور مجازی خارج یا به اختصار VPS ارایه شده توسط ما مبتنی بر Hypervisors VMware ESXi است که بر روی سخت افزار کلاس اول امکان میزبانی چندین ماشین مجازی وجود دارد. ارایه می گردد . قیمتی که به شما ارائه می شود در هزینه ای که کارگزار می گیرد تأثیر خواهد داشت. نرم افزار های مجازی ساز در انواع مختلفی موجود هستند که به صورت رایگان یا با پرداخت هزینه قابل استفاده هستند. در ادامه یک کشور را انتخاب کنید ، تمامی کشور های موجود در لیست ، به جز آلمان برای بایننس عالی و مناسب هستند. استفاده کنید. چرا که یکی از مشکلات موجود برای شناسایی شدن نیز قطعی vpn است. استفاده از VPN برای بایننس و دیگر صرافیهای آنلاین به هیچ عنوان توصیه نمیشود. با توجه به نیازهای روزافزون کاربران و مدیران اینترنت و هم چنین عدم پشتیبانی امنیتی مایکروسافت از این سیستم عامل، شدیداً توصیه می کنیم تا از سیستم عامل ویندوز سرور 2008 و یا بالاتر از آن استفاده نمایید. به عنوان مثال: سرور مجازی ویندوز نمیتواند از سی پنل پشتیبانی کند، یا اگر قصد استفاده از زبانهای برنامه نویسی اوپن سورس داشته باشید، چندان خوب و رضایت بخش عمل نمیکند؛ همچنین این نوع سرور مجازی، منابع بسیاری را اشغال میکند که در نوع خود، ایراد بزرگی به حساب میآید. همچنین سرور مجازی بایننس شرایطی را فراهم کرده که ما در ایران به راحتی بتوانیم ترید ارز داشته باشیم.

سالهاست که سرورها به عنوان «کامیپوترهایی که توان پردازشی ِبسیار بالایی دارند» شناخته میشوند؛ در شِمای کلی، سرور را میتوان قلب تپندهی یک سایت دانست که عدم ِوجود آن، باعث مختل شدن و از کار افتادن ِآن سایت میشود. درک اساسی از محیط سرور توصیه می شود اما می توانید خرید سرور مجازی خود را از ایکس زد ان هاستینگ انجام دهید حتی اگر این اولین استفاده شما از سرور مجازی باشد. مانند هر تصمیم دیگری، تصمیم نهایی که کارگزار با آن تجارت می کند باید در نهایت بر اساس آنچه و نحوه تجارت شما انجام می شود، باشد. در گروه کلی سرورهای اختصاصی با دو دستهبندی بزرگ سرورهای اختصاصی و سرورهای مجازی اختصاصی روبرو هستیم که با داشتن ماهیت مشترک، دارای کاربردهای خاص و حرفهای مخصوص به خود هستند. به دلیل اینکه بایننس ایران را تحریم کرده کاربران ایرانی حق فعالیت در بایننس را ندارند از این رو لازم است تا حتما برای ورود به بایننس و مبادلات ارز دیجیتال IP خود را تغییر دهند و ببا یک IP ثابت وارد بایننس شوند. اگر به دنبال بهره مندی از مزایای فوق العاده سرورهای اختصاصی هستید، آلستارهاست راهکارهای حرفه ای و مطمئنی را به شما پیشنهاد می کند. اگر قصد تریددر هستید میتوانید سرور مجازی مختص این کار را تهیه کنید که در کار خود هیچ مشکلی نداشته باشید و تمام تمرکزتان را بر روی کسب درآمد بگذارید. وقتی به سرور مجازیتان متصل میشوید، انگار یک پاریسی در آپارتمانش پشت سیستم نشسته و میخواهد در بایننس سرمایهاش را مدیریت کند.

اگر هنگام انجام معامله در بایننس یا هر صرافی دیگری اینترنت و وی پی ان شما قطع شود، آی پی اصلی شما که نشان دهنده ایرانی بودنتان است در صرافی بایننس ثبت و بلافاصله حسابتان بسته میشود. این صرافی پس از دو سال در سال 2019 دارایی های مسدود شده را آزاد نمود، با این حال این موضوع هشداری جدی برای کاربران ایرانی بود. مثلاً، شاید میخواهید یک سرور اختصاصی برای بازیهای آنلاین داشته باشید اما هزینه سرور اختصاصی گران است و در عوض میتوانید یک سرور وی پی اس بگیرید تا مسابقات گیم آنلاین را میزبانی کنید یا فضای گیم اختصاصی خودتان را به وجود بیاورید. شاید بگویید می توان از سرور مجازی استفاده کرد. اگر بهصورت مستمر اپلیکیشنهای وب مستقر میکنید یا تنظیمات اختصاصی سرور را تنظیم میکنید، باید فضای سرور خود را داشته باشید تا تستهایتان را انجام دهید؛ اما یک سرور اختصاصی شاید هزینه سنگینی برای فقط تست اپلیکیشن داشته باشد. فکر میکنید این اتفاق چرا میافتد؟ در بیشتر موارد زمانی که بر روی بستر ویندوز هستید، از وب سرور IIS استفاده میکنید و هنگامی که بر روی یکی از توزیعهای لینوکسی هستید، از وب سرور آپاچی (Apache) و NGINX یا LiteSpeed استفاده میکنید. زمانی که میخواهیم یک سرور را انتخاب کنیم، اهمیت قابلیتهای خاص را بر مبنای کاربردهایشان میسنجیم. انواع مختلفی از کنترل پنل ها وجود دارند که هر یک از آن ها می توانند ویژگی های مختلفی را از خود به نمایش بگذارند و تاثیر زیادی را بر روی عملکرد منحصر به فرد سایت داشته باشند. در حالی که برای مثال در هاستهای اشتراکی اگر ترافیک ورودی یک سایت افزایش ناگهانی پیدا میکند سایتهای دیگر هم تحت تاثیر آن قرار میگیرند. سرور مجازی اختصاصی برای کسبوکارهای در حال رشد که فضای هاستینگ بیشتری نسبت به هاستهای اشتراکی نیاز دارند، از طرفی هم هنوز مهیای استفاده از هاستیگهای اختصاصی روی سرورهای اختصاصی نیستند، میتواند بهترین گزینه باشد.

به طور کلی بر حسب نوع سیستم عاملی که بر روی یک سرور نصب شده است، می توان وی پی اس را به چند دسته تقسیم بندی کرد. این سرور ها در Location های مختلف با میزان منابع سخت افزاری دلخواه کاربران با IP ثابت به مشترکین ارائه می گردد و کاربران به راحتی می توانند نرم افزار های تحلیل تکنیکی خود را بر روی سرور خود نصب نموده و از آنها استفاده نمایند. شرکت ویستا با ارائه برترین کیفیت سرورها از لوکیشن فنلاند آماده ارائه خدمات سرور مجازی و اختصاصی به مشتریان خود می باشد. در خصوص خرید سرور مجازی ترید خود میتوانید به صورت 100 درصد رایگان با کارشناسان مجرب ویستا مشاوره کنید تا سرور مناسبی را برای ترید کردنهای خود تهیه کنید. با تحقیق از کاربرانی که از سرور مجازی سنگاپور استفاده کردند و همچنین مشاوره با متخصصین شرکت ارائه دهنده، میتوانید از کیفیت پایداری آن مطمئن شوید. CentOS نیز با الهام از Red Hat Enterprise Linux ، گزینه مهمی برای خرید سرور مجازی که برای میزبانی وب مد نظر دارید است. خرید سرور مجازی میتواند در هزینه ها بی شماری صرفه جویی کند. به طور مشابه سرور ایمیل میتواند یک اپلیکیشن ایمیل را اجرا کند. سرور مجازی یا به اختصار وی پی اس VPS به شما امکان میدهد تا یک کامپیوتر بسیار قدرتمند با منابع اختصاصی نامحدود که با استفاده از بهترین و به روز ترین روش های مجازی سازی مهیا شده و همیشه روشن با بهترین شرایط و سرعت دسترسی به اینترنت که دارای امنیت بی نهایت بالاست، را داشته باشید. حتی ممکن است یک سرویس FTP نصب کنید که بتوانید با پروتکل FTP فایلها را جابجا کنید. در واقع کاربران از این نوع سرور توقع دارند که بتوانند در تمامی ساعات شبانه روز پاسخ در خواست های خود را به سرعت بگیرند. بهترین دیتاسنترهای ارائه دهنده خدمت سرور اختصاصی در دنیا هتزنر آلمان، ovh فرانسه، و تمامی دیتاسنترهای امریکایی و کانادایی میباشد. سازمانهای زیادی اقدام به کاهش تعداد سرورهای فیزیکی در دیتاسنترهای خود کردهاند، چون مجازیسازی امکان میدهد که تعداد کمتری سرور مورد استفاده قرار گیرند. هماکنون شما به ویپیاس خود متصل شدهاید. لازم به ذکر است که بازار فارکس محلی فیزیکی نداشته و زمان شکلگیری آن به سال 1971 میلادی بازمیگردد. اگر سیستم عامل شما لینوکس است، گزینه های مختلفی در اختیار شما قرار داده شده است که از آن ها می توان به مواردی همچون دایرکت ادمین، وبمین، سی پنل و …

با پشتکار و تجربه فراوان طی ۵ سال گذشته در این حوزه به سطح متخصص درجه یک رسیده است، هر روز خود را به یادگیری و آموزش سئو میپردازد و سعی میکند هر آنچه خود یاد میگیرد را در اختیار علاقهمندان به حوزه سئو و بازاریابی قرار دهد او هماکنون مدیر و مسئول وبسایت مدیر سرور است. سپس توسط آن تمامی سیستم ها و ویندوز های یک سازمان را بصورت متمرکز و یکپارچه مدیریت و هدایت کرد. سپس از بخش جستجوی ویندوز عبارت: Remote را جستجو میکنیم. مثلاً فرض میکنیم کار شما دانلود یک فایل حجیم و اصلاح آن و سپس آپلود روی فضای میزبانی دیگری است. اگر قصد دارید با استفاده از موبایل به vps خود متصل شوید، پیشنهاد میکنیم مقاله اتصال به سرور مجازی با موبایل را مطالعه کنید. برای آشنایی کاملتر با این سرویسها پیشنهاد میکنیم به صفحه خرید سرور مجازی ترید مراجعه کنید. که به انجام این معاملات ترید کردن یا در حالت ساده «ترید» گفته میشود. این نصب روی سرور مجازی با استفاده از کنسول مجازی ساز Vmware انجام می گیرد. برای اتصال به آن میتوانید از نرم افزار ریموت دسکتاپ استفاده کنید این نرم افزار به سادگی بر روی موبایل ، کامپیوتر ، لپ تاپ یا تبلت ها نصب می شود و با وارد کردن آی پی اخنصاصی خود ، نام کاربری و رمز عبور میتوانید به سرور مجازی ترید خود در یک کشور دیگر نظیر هلند متصل شوید. شما میتوانید با اتصال به این سرورهای مجازی هر کاری که با کامپیوتر یا لپتاپ شخصی خود انجام میدهید را انجام دهید. اگر شما نیز یکی از همین افراد هستید میتوانید از سرور مجازی لینوکس کمک بگیرید و بازیهایی مانند Minecraft، World of Warcraft را انجام دهید و کسب درآمد کنید.

ازآنجاییکه در این نوع ترید، بهجای بازار این شما هستید که قیمت را برای فروش مشخص میکنید، میتوان استاپلاس را نوعی سفارش محدود دانست. راه حل این مشکل و جلوگیری از مسدود شدن حساب ها در بایننس و ترید بی خطر در این صرافی استفاده از سرور مجازی ترید یا همان vps است که حاصل از آی پی ثابت یک کشور خاص که توسط بایننس تحریم نشده اند می باشند. نکته مهم برای فعالیت در صرافی Binance این است که شما برای خرید و فروش و فعالیت در این صرافی نیاز به vps بایننس دارید. همان طور که احتمالا در جریان هستید و در تصویر زیر مشخص میباشد متاسفانه ایران در لیست کشورهای تحریم شده از طرف بایننس میباشد. با سلام و احترام بسیاری از کاربران مدارک هویتی از آلمان دارند و یا با صرافیهایی غیر از بایننس کار میکنند. چرا که برخی از شرکت ها از منابع با کیفیت پایین تر استفاده میکنند که هزینه پایینی برای ایشان دارد و قیمت خود را کمی پایین تر از شرکتهای دیگر ارائه میدهند که باعث وسوسه کاربران و خرید از آنها میشود. بنابراین میتوان گفت یکی از مزایای استفاده از سرور مجازی برای بایننس کشورهای لوکیشن خاص میباشد که سرعت بالاتری را نیز دارا میباشد. طرز کار یک سرور بسته به این که چه کاربردی دارد متفاوت است. همین نکته که گفتیم مهمترین دلیل متفاوت بودن کاربردهای سرور مجازی با هاست اشتراکی است. سرورهای خصوصی مجازی (VPS) و شبکه های خصوصی مجازی (VPN) اگرچه هر دو امنیت بیشتری به وب سایت شما ارائه می دهند، اما در واقع این سرویس ها بسیار متفاوت هستند. شما می توانید با خرید VPN با IP ثابت برای بایننس تحریم های ایران را دور بزنید البته با توجه به سرعت پایین این سرویس و امنیت کم آن یک بار برای همیشه با استفاده از سرور ترید و بایننس، دیگر با تحریم ها مواجه نخواهید شد و دیگر برایتان مشکلی پیش نمی آید.