• خانه
  • وبلاگ
  • سرور مجازی ترید با Ip ثابت خارجی [بایننس، فارکس و…]

سرور مجازی ترید با Ip ثابت خارجی [بایننس، فارکس و…]

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مدل مدیریت شده قیمت بالایی داره و به صرفه هست که با 100 هزار تومان اختلاف سرور اختصاصی در آلمان تهیه کنید پس پایین فقط مدل اولی رو مقایسه می کنیم. سرورهای مجازی لینوکس، دارای سخت افزار قدرتمندی است که امکان مجازی سازی با سرعت و کیفیت بالا را فراهم میکند. Vps و vpn دو اصطلاح هستند که معمولا اشتباه گرفته می شوند.چراکه کلمات اختصاری آن ها مشابه است .به همین دلیل اکثر افراد این دو مورد را با یکدیگر اشتباه می گیرند.لازم است بدانید که هرکدام از این موارد یک سرویس متفاوت را رائه می دهند.Vps (سرور خصوصی مجازی ) در واقع نوعی میزبانی وب است.در حالی که vpn (شبکه خصوصی مجازی ) ، یک سرویس و فناوری می باشد که امکان ناشناس ماندن و خصوصی بودن را هنگام استفاده از وب می دهد. همچنین، درهاست به دلیل اشتراکی بودن میزبانی و منابع اگر سایتهای دیگر بیشازحد پهنای باند مشترک را مصرف کنند، ممکن است وبسایت شما کند شود. منابع سرور نیز شامل پردازنده، حافظه اصلی، فضای دیسک سخت و پهنای باند است. اجزای سرور شامل پردازنده، حافظه اصلی، فضای دیسک و پهنای باند است. سرور مجازی به دلیل داشتن فضای ذخیره سازی و پهنای باند بیشتر، هزینه ی بیشتری نسبت به هاست اشتراکی دارد. همچنین اگر هنوز تخصص لازم را در نحوه مدیریت هاست ندارید، استفاده از هاست اشتراکی یا VPS مدیریت شده، برای شما بهتر است. استفاده از یک کنترل پنل در میزبانی مشترک شما را فقط به تنظیمات سرور استاندارد محدود میکند. در سرور اختصاصی نیاز به فرد متخصص با دانش فنی جهت پشتیبانی و مدیریت سرور وجود دارد اما مدیریت سرور مجازی راحت تر است اما امکان دسترسی به تنظیمات سرور و تغییر کلی مطابق نیاز در سرورمجازی کمتر است. اگربنیان کسب و کار در شبکههای اجتماعی باشد، با کاهش مخاطب آن شبکه اجتماعی یا از بین رفتن آن، کسب و کار شما نیز به سمت افول حرکت میکند و یا حتی نابود میگردد، اما وجود سایت در کنار حضور در شبکههای اجتماعی میتواند احتمال این اتفاق را به صفر برساند و خیال شما را راحت کند. در واقع از طریق مجازیسازی یک سرور اصلی میتوان ظرفیتهای آن را با حداکثر راندمان مورد استفاده قرار داد. همچنین اگر کرنل لینوکس به مشکلی برخورد کند، برای سایر سرورهای مجازی نیز مشکل ایجاد میشود، زیرا همه آنها از کرنل اصلی لینوکس استفاده میکنند. همچنین با توجه به اینکه سرورهای داخلی ایران در دیتاسنترهای داخلی نگهداری میشود، دسترسی به آنها راحتتر است و در زمان کمتری انجام میشود.

سرور مجازی لینوکس (Linux Vps) که بر روی سیستم عامل لینوکس اجرا میشود، یک سرور مجازی است که روی سرور فیزیکی میزبانی شده و در کامپیوتر میزبان قابل اجرا است. سپس هر سرور مجازی میتواند سیستم عامل خود را اجرا کند و در صورت نیاز مورد استفاده قرار گیرد. هر کسب و کاری نیاز به راهاندازی سایت برای خودش دارد تا بتواند بدون دغدغه و نگرانی کار خودش را شروع کند و آن را ادامه دهد. سرور اختصاصی، مزایای بیشماری دارد و همین امر سبب شده تا این سوال که چه مشاغلی میتوانند از سرور اختصاصی استفاده کنند؟ به منظور انجام ترید به موقع و از از دست ندادن سرمایه به دلیل بروز اختلال در عملکرد سرور مجازی ترید، به منابع اختصاصی نیاز داشته تا شاهد پایداری و فعال بودن همیشگی سرور باشید. هنگام انتخاب سرور مجازی برای شما، بررسی در دسترس بودن و کارایی سرور نیز ضروری است به موقعیت مکانی همان طور که بالاتر اشاره کردیم توجه داشته باشید. از سوی دیگر، میزبانی سرور مجازی هنگام مدیریت منابع کمی پیچیدهتر است. بهعنوانمثال، اگر یک وبسایت دیگر، جهشی ناگهانی را در تعداد بازدیدها تجربه کند، ممکن است بهواسطه استفاده بیشتر از منابع سرور، وبسایت شما دچار اختلال شود. ازطرف دیگر، اگر میخواهید تغییرات دلخواه خود را در سرور انجام دهید؛سرور مجازی با دسترسی روت میتواند برای شما مناسب باشد. اکثر سایتهای ساخته شده با زبان Drupal به سیستم عامل لینوکس نیاز دارند. اکثر کسب و کارهای آنلاین در ابتدای فعالیت خود، از سرورهای اشتراکی استفاده می کنند. وقتی صحبت از ظرفیت به میان میآید، HDD ها ظرفیت بیشتری نسبت به SSDها ارائه میدهند و ارزانقیمتتر از SSD ها هستند. معمولا هنگامی که شما از یک سرویس هاست اشتراکی استفاده میکنید، با محدودیت لحظهای استفاده از ظرفیت کامپیوتری مشترک روبهرو هستید، این به معنی آن است که شما مجاز هستید که در لحظه از میزان مشخصی از فضای کامپیوتر استفاده کنید و اگر ظرفیت دادهها بیشتر از این فضا شده، هاست اشتراکی از آن پشتیبانی نمیکند. این بدان معنی است که وبسایت شما در یک کانتینر امن با منابع تضمین شده، زندگی میکند. بهعنوان مثال سرور مناسب برای کسی که سرور اختصاصی دانلود نیاز دارد با کسی که سرور اختصاصی گیم نیاز دارد کاملا متفاوت بوده و در صورت انتخاب اشتباه علاوه بر کاهش راندمان باعث ضررهای جبران ناپذیری خواهد شد. از آنجایی که کنترل کامل سرور اختصاصی در دست مالک است، سازماندهی آن نیز بر عهده ایشان میباشد. این مسئله بسیار مهم است که کاربر از نصب نرمافزار کرک شده خودداری کند به این دلیل که ممکن است همان نرمافزار یا حتی آنتیویروس کرک حاوی بدافزار «تروجان» باشد و به جای برقراری امنیت در سرور، در آن نفوذ کرده و در سرور مشکل ایجاد کند. در این Server منابع به صورت نامحدود در اختیار سایت قرار داده می شود.

وجود دارد. به دلیل این که سرورهای مجازی خارجی در خارج از ایران هستند، پهنای باند و ترافیک بیشتری در اختیار کاربر میگذارند. یعنی اگر تمایل داشتید وب سایت خود را توسعه دهید، به راحتی میتوانید RAM، CPU، پهنای باند و فضای ذخیره سازی سرور مجازی را تا جایی که لازم است افزایش دهید. در نتیجه استفاده از vpn برابر است با از بین رفتن سرمایه و هر آنچه تا کنون در بازار ارزدیجیتال اندوخته بوده اید . اما برای ارتباط با پنل کاربری باید پنلهای ویژهای برای آن تهیه شود که رایگان نیست. اما بهتر است بدانید که سرور مجازی برای نیازهای کوچک تر کاربرد دارد، اما سرور اختصاصی دارای امکانات و وسعت بیشتری است. درنتیجه سرور مجازی منعطف تر از سرور اختصاصی می باشد. با استفاده از سرور مجازی شما IP اختصاصی در اختیار خواهید داشت. بگذارید این موضوع را با یک مثال ملموس برای شما شرح دهیم تا بهتری متوجه شوید، فرض کنید که شما یک واحد در یک ساختمان تجاری اجاره کردهاید، به طور قطع تمام فضای آن واحد تجاری مختص شما است، اما شما مالک فضای راهرو و آسانسور که شبکه ارتباطی بین واحدها است، نیستید و باید به طور مشترک از این فضا با دیگر واحدها استفاده کنید. سرورهای مجازی VPS برای افرادی که به دنبال قدرت و انعطاف پذیری سرورهای اختصاصی هستند، اما نمی توانند هزینههای بالای آن را بپردازند، بسیار ایدهآل است. VPN نمی تواند IP ثابتی به شما بدهد و از این رو با هر بار وصل شدن به آن IP شما تغییر می کند بنابراین ساییت بایننس متوجه می شود که شما با IP دیگری وارد سایت شده اید و انونی نیست و اگر مشکلی برای کانکشن شما پیش بیاید نمی تواند آن را پیگیری کنید.

اهمیت قابلیت کیل سوییچ برای بایننس چیست؟ در این مقاله به بررسی سرور اختصاصی چیست و تفاوت سرور مجازی و سرور اختصاصی می پردازیم. هر vps بر اساس تنظیمات اولیه خود، سهم خاصی از منابع سرور را به صورت اختصاصی در اختیار دارد. در صورتی که تنظیمات سرور به درستی انجام نشود، امکان به خطر افتادن امنیت آن وجود دارد. انعطاف پذیری: امکان افزایش منابع سرور تا بالاترین حدی که زیرساخت آن پاسخگو باشد. در این قسمت از مقاله سرورکلیک، سعی کردیم تا به صورت کلی مفهوم سرور را برای شما بیان کنیم و درمورد انواع آن و ویژگی هایی که دارد برای شما بگوییم. ۲- در این مرحله، آدرس آیپی و Friendly name خود را وارد نمایید. برای اینکه مخاطبان شما بتوانند آدرس وبسایت شما را در مرورگر خود جستجو کنند و از وبسایت شما بازدید کنند باید تمامی فایلهای وبسایت در یک وبسرور بارگذاری شود که معمولاً از یک شرکت ارائهدهنده هاستینگ خریداری میشود. پس ازخرید سرور مجازی بایننس خود از یک سایت معتبر یک آی پی، نام کاربری و رمز عبور برای شما از طریق ایمیل ارسال می شود و شمااگر قصد استفاده از VPS بایننس بر روی کامپیوتر و یا لپتاب و یا هر دستگاهی که سیستم عامل ویندوز دارد در قسمت سرچ ویندوز برنامه ریموت دسکتاپ کانکشن را جستجو کرده و آن را باز می کنید سپس آی پی و یوزرنیم و پسورد ارسال شده به ایمیل خود را در آن برنامه وارد کرده و به سرور متصل می شوید با اتصال به سرور صفحه دسکتاپ سرور مجازی را بر روی دستگاه خود پیاده می کنید و از داخل سرور مجازی مرورگر را باز کرده وسایت صرافی بایننس را باز و به ترید می پردازید. وقتی کسی نام دامنه شما را در مرورگر وب خود تایپ میکند، درواقع یک درخواست برای سرور ارسال میکند.

قبل از خرید سرور مجازی بهطور کامل از انواع آن اطلاعاتی داشته باشید برای مثال اگر چیزی در مورد سرورها نمیدانید و ترجیح میدهید روی سایر عناصر سازمان خود تمرکز کنید، ممکن است یک هاست مدیریت شده برای شما مناسب باشد. قبل از آنکه به سوال سرور مجازی چیست پاسخ دهیم و بدانیم سرور مجازی چه استفاده و نفعی برای ما دارد، ابتدا باید تعاریف ساده شروع کنیم. تفاوت هاست اشتراکی و سرور مجازی چیست؟ برخلاف هاست اشتراکی که تمام امکانات کامپیوتر مانند فضای میزبانی، شبکه و دسترسی به آن را بین سرویسهای مختلف تقسیم میکرد، سرور مجازی دارای یک فضای میزبانی کاملا اختصاصی است. در این نوع از سرورها منبع سرور که شامل رم و سیپییو میشود به شکل کاملاً اختصاصی مورداستفاده قرار میگیرد. در این صورت ممکن است منابع مورد نیاز و یکسان، در یک مجازی ساز بین ۲۰ سرور و در یک مجازی ساز دیگر بین ۱۰ سرور به اشتراک گذاشته باشد که در نهایت روی کیفیت و در نتیجه قیمت سرور محازی تاثیرگزار است. KVM یا Kernel-Based Virtual Machine یک مجازی ساز محصول شرکت ردهت است که در سال ۲۰۰۶ شروع به کار کرده است. از نظر امنیت KVM به دلیل ساختار ترکیبی SELinux و sVirt ( مجازی سازی امن) امنیت و ایزوله سازی بالایی دارد. همانطور که می دانید بیشتر سایت های فروش vps از IP کشورهایی مثل آلمان،کانادا، انگلیس و هلند استفاده می کنند این کشورها به دلیل حجم بالای کاربر لوکیشن و کشورهای معمولی محسوب می شوند و حجم ترافیکی زیادی دارند و ممکن است بایننس به آن ها مشکوک شود و همچنین قطعی بیشتری را نسبت به کشورهای خاص دارند. اهمیت این مسئله زمانی بیشتر می شود بخواهید با سایت صرافی هایی مانند بایننس یا بیتمکس کار کنید. فضای بیشتر سرور مجازی نسبت هاست اشتراکی و قیمت مناسبتر آن نسبت به میزبانی بر روی یک سرور اختصاصی، این سرویس را برای سایتهای پر ترافیک، به صرفه کرده است.

هزینهای که با توجه به خدمات دریافتی از سرور مجازی، میپردازید، کاملا به صرفه است. سرورهای مجازی، با قرار گرفتن در یک پلتفرم میزبانی اشتراکی، ویژگیهای یک سرور اختصاصی را ارائه میدهند. برخی از مزایای این سرویس سرور اختصاصی داخل کشور موقعیت خوبی دارد و از یکسری سختافزارهای استفاده میکند که استاندارد است، همینطور پردازشگرهای آن هم خیلی قدرتمند است، آن هم خیلی بالا می باشد و امکان اینکه راه اندازی بکند یک فضای اختصاصی بکاپ را وجود دارد. فضای میزبانی یکی از اصلیترین موارد برای راهاندازی سایت یک کسب و کار است و عملا بدون استفاده از آن امکان آمادهسازی سایت وجود ندارد. به طور مثال برای یک سال باید تعداد در دسترس بودن سرور را بر عدد سیصد و شصت و پنج روز تقسیم کنید تا بتوانید این عدد را بدست بیاورید. این ویژگی ها موجب می شود که بتوانید در صف های خرید یا فروش ارز ها در مواقع ضروری با دقت بالاتری در حد میلی ثانیه معاملات خود را انجام بدهید و نیازی به نگرانی از قطع شدن اینترنت در مواقع ترید نداشته باشید . این سرویسها با توجه به میزان منابع مورد نیاز کاربر، در پلنهای متنوعی عرضه می گردند تا بتوانید مناسبترین پلن را برای وبسایت خود انتخاب نمایید. گنجه هاست با پشتیبانی 24 ساعته سرورها اطمینان خاطر خوبی برای شما به ارمغان میآورد. گرفتن بکاپ، نگهداری چندین نسخه پشتیبان و بازیابی آنها سریع و آسان است و این اطمینان را میدهد که حتی در بدترین حالات امکان محافظت از اطلاعات شما وجود دارد. میتوانید با استفاده از VPS از این مشکل جلوگیری کنید، زیرا سرورهای پارتیشنبندی شده اطمینان حاصل میکنند که هر وبسایت مطابق با آن کار میکند. سرور مجازی یا VPS، یک اصطلاح در زمینه هاستینگ بوده، که در واقع منظور همان ماشین مجازی با مجازی سازی میباشد. از آنجایی که آگاهی بیشتر در این موارد بسیار مفید و حائز اهمیت در انتخاب سرور مناسب شما خواهد بود و کم توجهی در این زمینه ها می تواند سبب نا کار آمدی و ضرر های مالی بسیاری شود از مطالعه ادامه این مطلب غافل نشوید. خوشبختانه میزبانی سرور مجازی به شما امکان میدهد برنامهها و نرمافزارها را سفارشی و پیکربندی کنید تا عملکرد وبسایت خود را افزایش دهید، دسترسی روت را ارائه میدهد و به شما امکان میدهد قسمت روت سرور را مطابق با نیازهای خودتنظیم کنید؛ و در مقابل سرور مجازی ،میزبانی و مدیریت در هاست بسیار آسان تر ولی فاقد آزادی عمل در این زمینه ها است. VPS که مخفف virtual private server و به معنای سرور مجازی خصوصی است، به یک سرور با سختافزار مشخص اشاره دارد که با استفاده از نرمافزار و تکنیکهای خاص به چندین بخش بهمنظور کاربرد و مقصدهای مختلف تقسیمبندی یا اصطلاحاً مجازیسازی میشود.

سرور مجازی یا همان VPS، یک کامپیوتر مجازی است که سختافزار آن در خارج از کشور میزبانی میشود. سرور یک قطعه سختافزار فیزیکی است که به چندین سرورمجازی تقسیم میشود و هر کدام جداگانه کار میکنند. در انتخاب لوکیشن دقت داشته باشید در واقع اینکه سرور مجازی برای ترید مربوط به کدام کشور باشد گزینه بسیار مهمی است. منظور از سرورمجازی ویندوز و سرورمجازی لینوکس این است که سیستمعامل مربوط به آن سرور مجازی ویندوز یا لینوکس است. EVGA مدعی راندمان 92% در این منبع تغذیه شده است. شبکه های اجتماعی جهت اطلاع از اخبار ، تخفیفات و اطلاعیه ها ، ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید . اگر اکثر بازدیدکنندگان شما خارج از کشور هستند و یا از نرم افزارهایی استفاده میکنید که شامل شرایط تحریم میشوند، استفاده از سرور مجازی گزینه مناسبی است. از نظر فنی این سرور در حقیقت مانند رایانههای رومیزی است که در خانه یا محل کار از آنها استفاده میکنید. به این ترتیب که ابتدا یک ostemplate ایجاد کرده و سپس در مدت کوتاهی سیستم عامل مورد نظر را نصب میکنید. در ادامه به کاربردهای این سرورها اشاره خواهیم کرد. خرید این سرور مجازی، به شما یک دسترسی کامل از سرور را خواهد داد و هیچ محدودیت و یا تغییری را بر روی آن ها مشاهده نخواهید کرد. میتوانید مطمئن باشید دیتابیس و تمام فایلهای شما در امنیت کامل قرار دارند و سرورهای همسایه (سایر سرورهای مجازی که به صورت مشترک روی سرور فیزیکی شما نصب شدهاند)، هیچ دسترسی به آنها نخواهند داشت. در سرور اختصاصی کاربر مدیریت سرور را برعهده خواهد داشت. در بین سرویس ها و محصولات مختلفی که از فضای یک سرور به شما تعلق میگیرد، مانند هاست لینوکس، هاست ابری و سرور مجازی، هاست اختصاصی همواره یک سر و گردن بالاتر بوده و در رده بالاتری نسبت به سایر محصولات قرار می گیرد. سرور ابری نیز همانند سرورهای اختصاصی، انعطاف پذیری جامعی دارد؛ به طوریکه میتوانید از یک سایت ساده Java تا Ruby on Rails بر روی این میزبانیها راهاندازی کنید. این دو نوع فضای میزبانی دارای تفاوتهایی هستند که سعی کردیم در این مقاله به مهمترین آنها بپردازیم تا نسبت به آنها آگاه شوید و با خیال راحت انتخاب خودتان را انجام دهید. در سرویس های ثبت دامنه و هزینه های مرتبط با آن, نرم افزارهای WebMail و WLE و سرور اختصاصی امکان باز پرداخت وجه وجود ندارد.

امکان نصب و اصلاح نرم افزارهای مورد نیاز بر روی سرور مجازی وجود دارد. دقتی کنید که اگر به این نوع ترافیک ها نیاز دارید، دیتاسنتر از آن ها پشتیبانی کند. این سرور مجازی رابط کاربری سادهای دارد و استفاده از آن بسیار راحت است. دارای مصرف منابع کم و سرعت بالایی است و نداشتن swap و کرنل استراکی از معایب آن میباشد. سرور میکروتیک از سیستم عامل MikroTik RouterOS استفاده میکند و یکی از بهترین و پرکاربردترین سرورها میباشد که مهمترین هدف آنها مسیر یابی است. امکان دریافت انواع مختلف سرورهای مجازی با استفاده از سیستم عاملهای ویندوز، لینوس، میکروتیک و … نمونه هایی که برای مصارف معمولی و متداول به آنها اشاره نمود می توان به مواردی نظیر Game server سرور بازی های کامپیوتری آنلاین، Web server یا سرور میزبانی سایت و فروشگاه های اینترنتی، Media server یا سرور یا سرور های مخصوص ارائه فایل های صوتی و تصویری در قالب تلویزیون آنلاین و رادیو آنلاین و در نهایت Download Server که سرور هایی با حجم هارد دیسک های چند ترابایتی و پهنای باند بالا هستند و مخصوص سرور های دانلود و آپلود هستند اشاره کرد. چون سرور مجازی خارج از ایران وجود دارد، پهنای باند و ترافیک بیشتری در اختیار خواهید داشت. سرور مجازی مزایایی را در اختیار شما قرار میدهد کههاست اشتراکی نمیتواند ارائه دهد. تهیه IP ثابت برای بایننس ، در کشور ایران عملی بسیار راحت است ، شما میتوانید با تهیه یک سرور مجازی بایننس ، به هدف خود که در اختیار داشتن یک آی پی ثابت جهت ترید در بایننس است برسید. سرور مجازی بایننس در واقع یک سرور مجازی است که روی آن سیستم عامل ویندوز نصب شده است و شما میتوانید از طریق برنامه Remote Desktop ویندوز به سادگی به آن متصل شوید و محیط ویندوز سرور مجازی بایننس خود را بر روی کامپیوتر شخصی خود در خانه ببینید. سرور مجازی مانند یک کامپیوتر است که تمام داده های شما را نگهداری می کند. 2.هزینه کمتر نسبت به یک سرور اختصاصی: شرکت هاستینگ می تواند هزینه راه اندازی و نگهداری سرور را در تمام مشاغل فعال در دستگاه خاص پخش کند. هر سیستم عامل هدف و مورد استفاده خود را دارد – اما اکثر کاربران ما CentOS یا Ubuntu را انتخاب می کنند ( اگر قصد میزبانی وب داشته باشند ) و همچنین Windows Server را انتخاب می کنند ( اگر قصد استفاده برای کار های دسکتاپی و وب گردی و دانلود داشته باشند ) – هر دو گزینه محبوب در بین فریلنسرها ، توسعه دهندگان و صاحبان مشاغل کوچک هستند. اما شرکتی که به دنبال قدرت و کنترل بیشتر است ممکن است به خدماتی که سرور اختصاصی ارائه میدهد، نیاز داشته باشد. به طور معمول سرور مجازی دارای زمان UP Time بسیار بیشتری نسبت به هاست اشتراکی است و میزان در دسترس بودن آنها در مدت مشابه بسیار بیشتر است.

که ایرانیان را از ارائه خدمات خود تحریم کردهاند، به کار بردن vps بهتر میباشد، چرا که اگر آی پی شما تغییر کند، ایرانی بودن شما مشخص میشود. اگر فارکس آی پی شما را شناسایی کند، حساب شما را مسدود کرده و مشکلات زیادی برای شما ایجاد می کند. یا وقتی کاربر نهایی یک سایت خبری را باز می کند، اخبار در یک سیستم دیگر در اینترنت قرار دارد که توسط برنامه های خدمات دهنده خاصی در اینترنت به اشتراک گذاشته شده اند و کاربر نهایی میتواند آن را مشاهده کند. همچنین می توانید نحوه نصب ویندوز 2012 سرور را در مقالات آموزشی مبین هاست مشاهده نمایید. به آن وصل شد و امکانات یک وی پی اس را بر روی گوشی همراه خود مشاهده کرد. اگر به هر دلیلی به شبکه یا سخت افزار جدیدی برای سرور خود نیاز دارید ، ما اطلاعات شما را به صورت آنلاین به قسمت دیگری از فضای ابری منتقل می کنیم و تجارت شما را با خیال راحت در شبکه جدید مدیریت می کنیم. سرور های مجازی از تقسیم بندی قطعات سرورهای اختصاصی ابری ساخته می شوند . شرکتهای هاستینگ، سرویسهای متفاوتی را ارائه میدهند شامل هاست اشتراکی، هاست وردپرس، سرورمجازی، سرور اختصاصی و هاست ابری. سرورمجازی، تجربه یک سرور اختصاصی را شبیهسازی میکند؛ حتی اگر هنوز سرور فیزیکی را با سایر کاربران به اشتراک میگذارید. مدیر سرورها میتوانند ESXi را با vSphere clien پیکربندی کرده و اطلاعات را در یک فایل آپلود کند. 3. پیکربندی نامناسب سرورها ممکن است منجر به آسیب پذیری های امنیتی شود. این منجر به زمانهای انتظار کوتاهتر در هنگام راهاندازی میشود و تأخیر کمتری هنگام باز کردن، جابجایی برنامههای حجیم (نظیر فیلمها) یا انجام کارهای محاسباتی سنگین ایجاد میکند و اغلب در لپتاپها استفاده میشوند زیرا آنها غیر مکانیکی هستند. این امر میتواند باعث افزایش نرخ بازگشت و از دست دادن درآمد باشد. موضوع با جنبه های فنی از امنیت گرفته تا سیستم شما مجدداً راهاندازی شود.

سرور مجازی فارکس سرور مجازی فارکس سرور مجازی فارکس با سرعت بالا بدون قطعی و قیمت ارزان. اگر به دنبال راهی ارزان برای ذخیرهسازی فایلها هستید، هنوز هم میتوانید با هارددیسکها به میزان قابلتوجهی دست پیدا کنید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید فروشگاه های آنلاین مانند دیجی کالا ، زنبیل یا متان ایجاد کنید ، قطعاً باید از یک سرور مجازی با فضای زیاد ، پهنای باند بالا و ویژگی های پیشرفته استفاده کنید و این یک سرویس ارزان نخواهد بود زیرا ممکن است کیفیت را با دریافت قیمت پایین هیچ همسایه ای دیوار به دیوار وجود ندارد که گهگاه راحتی صاحبخانه را مختل کند. حالا بدون هیچ خطایی نصب ویندوز روی سرور hp g7 انجام میشود. این پیگیری به شما در درک این موضوع که الان کجا و در چه مرحله ای هستید و گام بعدی ما چه تبعاتی خواهد داشت و اینکه چه کاری باید انجام دهیم تا بهترین نتیجه ممکن را بگیرید، نقش حیاتی و مهمی دارد. در دو قسمت قبل در مورد هاست اشتراکی و سرور مجازی توضیحاتی را به شما دادیم و آنها را معرفی کردیم، اما در این قسمت قصد داریم، مهمترین تفاوتهای این دو سرویس را برای شما بیان کنیم تا به طور دقیق نسبت به آنها آگاه شوید. اما اگر از سرور مجازی برای این کار بهره بگیرید، میتوانید به راحتی امکانات فضای میزبانی خودتان را اختصاصیسازی کنید. 6. میتوانید به راحتی منابع سرور خود را (RAM ،CPU، فضای دیسک، پهنای باند و …) ارتقا دهید. توشن در این سرویس استفاده از نسخه های ویندوز سرور ۲۰۱۲ , ۲۰۱۶ و ۲۰۱۹ را برای کاربران فراهم کرده است که با استفاده از سیستم نصب خودکار سیستم عامل و دسترسی به کنسول، به راحتی می توانید سرویس خود را در هر زمان و در هر مکانی مدیریت کنید. با این مجازی ساز میتوان یک ostemplate ایجاد کرد و سیستم عامل مورد نظر خود را در مدت زمان اندکی نصب نمود. یک نرم افزار مجازی ساز open source یا متن باز است که بر پایه لینوکس میباشد و برای هر دو سرور مجازی ویندوز و لینوکس طراحی شده است. برای مثال نسخه سرور ویندوز در پشتیبانی از سخت افزار قدرتمند بسیار خوب می باشد از آنجایی که لینوکس یک پلتفرم منبع باز به شمار میرود، در مقایسه با سیستم عامل های دیگر توزیع بیشتری را به خود اختصاص داده است و منعطف تر است. تنها راه حلی که برای این مسئله وجود دارد استفاده از سرور مجازی خارجی با آیپی ثابت میباشد. با خرید و تهیه سرور اختصاصی ایران یا خارج شرکت صفرویک بسیاری از این مشکلات حل خواهد شد. VPS یکی از پرکاربردترین سرورهایی است که سایتهای با ترافیک بالا از آن استفاده میکنند و از امنیت بالایی هم برخوردار است.