سرور مجازی ترید (Trade) چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در بایننس شما علاوه بر تبدل رمز ارز یعنی خرید و فروش آن تحلیلی جامع از رفتار بازار و تغییر قیمت ها خواهید دید در نتیجه به کسانی که قصد تجارت در این زمینه را دارند بسیار کمک می کند. در نتیجه تقلب رو میشود و حساب مسدود! این واژه که یک مفهوم اصلی در بازار اقتصادی است شامل معاملات محصولات و خدمات پرداخت همگن بین خریدار و فروشنده همراه است. لازم است یادآور باشیم که تفاوتی بین استفاده از کامپیوتر و سرور مجازی ترید وجود ندارد. به دلیل اینکه بایننس ایران را تحریم کرده کاربران ایرانی حق فعالیت در بایننس را ندارند از این رو لازم است تا حتما برای ورود به بایننس و مبادلات ارز دیجیتال IP خود را تغییر دهند و ببا یک IP ثابت وارد بایننس شوند. اما بهاحتمال خیلی زیاد پس از ورود از طریق این آی پیها، بایننس از شما درخواست احراز هویت میکند. با تغییر IP و در اختیار داشتن IP کشوری که شما اکانت خود را از طریق آن کشور در صرافی ایجاد کرده اید معمولا از شما درخواست احراز هویت نمی گردد اما قوانین سایت ها و صرافی های ارز دیجیتال به صورت ممتد به روز می گردد و ممکن است در آینده از شما درخواست احراز هویت شود. این سایتها دارای ویژگیهایی هستند که مرتبط با وردپرس است و فقط در صورت داشتن سایت وردپرس میتوانید از آنها استفاده کنید. این سرویس ها که اکثرا به صورت غیر قانونی توسط اشخاصی که اطلاعاتی از آن ها را نمی توانید به دست آورید و برای پیگیری های بعدی داشته باشید! و دقیقا هارد برای ذخیره سازی اطلاعات دارند به یک اینترنت پر سرعت دسترسی دارید .این کامپیوتر هیچوقت خاموش نمی شود (شما هم نباید آن را shut down کنید) و بصورت ۲۴ ساعته روشن می باشند. دلیلش را هم خدمتتان میگوییم. این نسبت سود حاصل از سرمایه گذاری را در قالب درصدی از هزینه اولیه به ما نشان می دهد. چون قطعا قیمت سرور اختصاصی نسبت به سرور مجازی ( وی پی اس ) بیشتر است . Vpnها یک سرور و یک آی پی را در اختیار زیادی کاربر قرار می دهند و تعداد کاربران به حدی بالا هست که قطعا صرافی بایننس را به شک خواهد انداخت و امکان بلاک شدن شما وجود خواهد داشت. بعضی از کاربران برای رفع این مشکل ممکن است از vpn استفاده کنند تا بتواند آی پی ایرانی خود را تغییر دهد اماخطر بزرگی که استفاده از وی پی ان دارد این است که اگر قطعی اتفاق بیفتد و شما متوجه نشوید قطعا IP اصلی شما در سایت صرافی بایننس ثبت می شود و هویت مکانی شما مشخص می شود و باعث مسدود شدن حسابتان می شود. لازم به ذکر است که کشور هایی نظیر ایران و آمریکا توسط بایننس به طور کامل تحریم شده اند ، و اگر حتی یکبار لو برود که شما با IP ایران یا آمریکا وارد بایننس شده اید این سایت حسابتان را بلوکه خواهد کرد.

با نگاه به یک ساختمان نمی توان گفت که در آن چه خبر است و چه فعالیت هایی در آن انجام می شود. شما همیشه از فضای سیستم خود به صورت کامل استفاده نمی کنید و ممکن است فضای خالی زیادی داشته باشد. از آنجا که ترید این ارزها در بروکر ها به صورت مارجین است، ریسک بالایی را به همراه خواهد داشت. بایننس یک وبسایت حساس به آی پی است، گاهی دیده گردیده در میانههای استفاده از سرور مجازی بایننس، لوکیشن یا موقعیت آی پی تغییر میکند! بزرگترین اشتباه یک تریدر استفاده از vpn است ، ابتدا اینکه vpn ها در کشور ایران قانونی نیستند و در صورت به مشکل خوردن هیچگونه پیگیری نمی توانید بکنید ، در بُعد دیگر ، شما با استفاده از وی پی ان هر بار که به vpn تان متصل شوید ، ممکن است یک IP آدرس متفاوت دریافت کنید که بایننس روی این موضوع بسیار حساس است و از شما می خواهد هیچ گاه آی پی تان عوض نشود . همانطور که اشاره شد استفاده از vpn کار عاقلانه ای برای یک تریدر نمی باشد ما در اینجا به ذکر چند دلیل برای عدم استفاده از vpn در بایننس می پردازیم. حساب آزمایشی یک حساب کاربری بسیار مفید برای افرادی است که تجربه ترید ندارند. بسیار مهم است که VPS مورداستفاده تریدر، قابلیت اجرای این نرمافزارها را داشته باشد؛ یعنی بتوان آنها را روی سرور مجازی مدنظر نصب کرد. در واقع اگر شرایط به شکلی پیش برود که شخص ثالثی بتوان به وی پی اس شما دسترسی داشته باشد به این معنی است که به سادگی می تواند کنترل حساب بایننس یا فارکس شما را به دست بگیرد و به سایر حساب های معاملاتی شما نیز نفوذ داشته باشد. یک سرور به چندین بخش تقسیم میشود تا بتوان بهمنظور مقاصد مختلفی از آنها استفاده نمود به همین علت نیز قیمت خرید سرور مجازی در مقایسه با سرور اختصاصی کامل کمتر خواهد بود. برای تبدیل سرور مجازی به سرور محلی یا Local و یا سرور عمومی Public نیز راهکارهایی در نظر گرفته میشود مثلاً برای هر سرور مجازی تحت وب باید حداقل یک آی پی معرفی کرد تا موفق به ثبت آن در شبکه شویم. امروزه Cryptocurrency ارز (Buy Crypto) به یک پدیده جهانی تبدیل شده است که برای اکثر مردم شناخته شده است. با توجه به محبوبیت های ارز های دیجیتال، صرافی های ارز دیجیتالی نیز یه وجود آمده اند که بستر مناسبی برای تبدیل ارز دیجیتال شما به دیگر ارز ها و یا خرید و فروش آن میباشد.

اگر یک معاملهگر یا همان تریدر آنلاین باشید که در پلتفرمها و صرافیهای خارجی معامله میکند، حتماً میدانید که به دلیل تحریمهای بینالمللی علیه ایران، تقریباً هیچکدام از سایتهای معاملاتی خارجی (اعم از بایننس، ایتورو و صدها بروکر و صرافی دیگر) به کاربران ساکن ایران خدمترسانی نمیکنند. همانطور که در مقالات قبل اشاره کردیم، بایننس بزرگترین صرافی آنلاین ارز دیجیتال در جهان است که از سال ۲۰۱۷ ایجاد شده و هماینک بیشترین معاملات رمزارزی در آن انجام میشود. اما صرافی بایننس و بسیاری از بروکرهای فارکس آی پی ایران را تحریم کرده اند و کاربرانی که با آی پی ایران وارد این صرافی بشوند بلاک می شوند و حتی اگر در حال معامله در بایننس باشید و متوجه ایرانی بودن شما بشوند اجازه برداشت یا انتقال رمز ارز را به شما نخواهد داد و با از دست رفتن سرمایه خود مواجه خواهید شد. این پلتفرم شامل نمودارها و گزینههایی برای معامله با توقف ضرر، بر اساس بازار یا سفارش محدود، و به صورت نقطهای یا با حاشیه است. در واقع، آلستارهاست پس از سالها تجربه، نگرانی های مخاطبین خود را به خوبی درک کرده و بر اساس آن خدمات متمایزی ارائه می کند. فقط کافیست آن را از منو استارت جستجو کنید اما اگر بخواهید بر روی گوشی موبایل خود استفاده کنید باید نرم افزار را از پلی استور دانلود کنید و پس از وارد کردن آی پی و نام کاربری و رمز عبور یک کامپیوتر بر روی کامپیوتر یا گوشی موبایل خود دارید که این کامپیوتر در یک کشور دیگر قرار دارد و شما از منزل خود مانند این است که پشت آن کامپیوتر در آن کشور نشسته اید و این ریسک آشکار شدن هویت ایرانی و مسدود شدن حساب شما را در سایت صرافی بایننس به صفر می رساند.

از آنجایی که در ایران ترافیک اینترنت گران است اهمیت سرور های مجازی نامحدود بیشتر به چشم میخورد چرا که اگر یک وب سایت داشته باشید به ازای مشاهده کاربران از وب سایت شما در سرویس های محدود باید هزینه ترافیک را هم پرداخت بکنید ولی در سرویس سرور های مجازی نامحدود دیگر نگران این مورد نیستید. پس سرور مجازی بایننس، باید علاوه بر اینکه یک IP اختصاصی در اختیار کاربر قرار میدهد، برای مقاصد تریدینگ هم بهینهسازی شده باشد. می توان از یک سرور به صورت گروهی استفاده کرد اما ایجاد چندین حساب روی یک سرور مجازی ترید بایننس را به این IP مشکوک خواهد کرد پس بهتر است که برای حفظ سرمایه خود در استفاده همزمان از یک vps ریسک نکنید. برای اینکه بتوانید بدون معتلی و بدون گیر کردن سرور مجازی بایننس ، معاملات خود را انجام بدهید ، سرور مجازی بایننس با منابع بسیار پایین فقط باعث ایجاد و وارد شدن ضرر به شما می شود ، همینکه یک بار شما نتوانید به درستی معامله کنید ، ضرر های زیادی در این راه خواهید داد . بنابراین تهیه سرور مجازی از هر کشوری موجب حل شدن این مشکل نمیگردد و تنها برخی از موقعیت های جغرافیایی میتوانند مناسب تریدر ها باشند. قیمت سرور مجازی در گنجه هاست نسبت به سایر شرکتهای میزبانی وب بسیار مناسب است، اما این اصلاً به معنی پایین بودن کیفیت سرورها نمیباشد. یکی از کاربردهای دیگری که به VPN ها هم بسیار شبیه است، این است که شما می توانید فایلهایتان را روی سرور اختصاصی ذخیره کنید تا تمام دستگاه های متصل شده به سرور بتوانند از آنها استفاده کنند. این صرافی اگر متوجه شود از ایران وارد سایتش شدهاید، حتی دارایهایتان را هم مسدود میکند.

صرافی غیرمتمرکز (DEX) که توسط صرافی بزرگ رمزنگاری بایننس توسعه یافته است، دسترسی کاربران خود را از 29 کشور مسدود می سازد. اما به لطف سرورهای اختصاصی، شما می توانید از پیام های IRC ( Internet Relay Chat ) استفاده کنید، تا به هر دستگاه دیگری که به شبکه متصل است، پیام دهید. در سرور مجازی، کاربران اجازه کنترل کامل بر محیط سرور را دارند تا آن را مطابق خواسته خود تنظیم کنند. علاوه بر آن به دلیل تحریم بودن کاربران ایرانی، شما نیز به تغییر موقعیت جغرافیایی دارید، که توسط وی پی اس تریدر به راحتی انجام خواهد شد و برخلاف ابزاهای موجود، هموار توسط یک IP ثابت کشور آلمان معاملات خود را انجام خواهید داد. شما می توانید IP ثابت را از چند طریق تهیه کنید که روش ارزان قیمت آن استفاده از سرویس های تغییر آی پی اشتراکی است. سلام ببحشید چطور میتونم قیمت ارز ریپل رو تو مفید تریدر با سایتهای دیگه رو یکی کنم . کشور های آلمان و فنلاند با توجه به آلمانی بودن شرکت ارائه کننده سرور های این دو کشور برای بایننس مناسب نیستند . سرور مجازی مخصوص ترید توشن ، سرور مجازی تریدینگ و بایننس پرقدرت و پرسرعت ، vps بایننس برای ترید اروپا و امریکا پرقدرت و قیمت مناسب تحویل آنی. به عبارت بهتر با استفاده از تکنولوژیهای مجازیسازی مانند VMware، Virtualizor و Google Cloud با بهرهگیری از سختافزارهای پرقدرت و پیشرفته، یک سرور فیزیکی به چندین سرور مجازی با امکانات مختلف تقسیم میشود. برتر وی اس اولین ارائه دهنده سرور مجازی ترید با انواع نرم افزار مختلف همچون متاتریدر و یا ترید در بایننس می باشد. سرور مجازی یا وی پی اس VPS بصورت مخفف عبارت Virtual Private Server به معنی سرور مجازی خصوصی است. سرور مجازی مخفف کلمه Virtual Private Server یعنی سرور خصوصی مجازی میباشد و از آن به عنوان VPS یا VDS، نام برده میشود. Virtual rivate Server همان سرور مجازی است که مخفف آن VPS است. سرور مجازی بایننس, سرور binance, سرور برای ترید کردن در بایننس, سرویس مناسب برای سایت bynance, vps server for binance, سرور خرید و فروش. سرور های مجازی فنلاند در دیتاسنتر Hetzner از بهترین دیتاسنتر های اروپا با قیمت های مناسب و امنیت بالا قرار دارند.

امنیت همیشه نسبی است و نمی توان گفت که سرور مجازی ایران امنیت بیشتری دارد و دقیقا به سیستم های امنیتی در نظر گرفته شده بستگی دارد. پس به هیچ وجه برای ورود و فعالیت در صرافی بایننس استفاده از vpn پیشنهاد نمی شود. با ورود به وبسایت اول میتوانید از موقعیت جغرافیایی آی پی خریداریشده و صحت آن مطمئن شوید. بنابراین بهتر است در وهله اول نیازهای خود را در نظر بگیرید و سپس اقدام به انتخاب سرور مناسب کنید. بیشترین کاربرد vps در وبسایت هایی مانند فروشگاههای اینترنتی که نیازمند ترافیک ماهانه بالاتر، فضای ذخیرهسازی بیشترو پردازنده قدرتمندتر از سرویسهای اشتراکی هستندمی باشد، سرور اختصاصی مجازی راهکار مناسب و کاربردی خواهد بود. استفاده از سرور اختصاصی مجازی، بدون محدودیت حجمی فضای ذخیرهسازی اطلاعات در اختیار وبسایت شما قرار میدهد. سرور اختصاصی فضایی خاص در اختیار کاربر قرار میدهد که از طریق آن امکان کنترل و مدیریت سرور وجود دارد. از این رو به دلیل داشتن دسترسی ادمین و کاملی که با خرید سرور مجازی بایننس در اختیار شما قرار می گیرد، می توانید با هماهنگی و مشورت با تیم پشتیبانی، از آنتی ویروس ها نیز استفاده کنید و آن ها را بر روی سرور خود نصب کنید. برای تسلط بر تریدینگ در بایننس آشنایی با مفهوم زمان “لازم الاجرا” ضروری است. دستورالعملی است که بر طبق آن معامله باید تا زمان اجرای شدن و یا لغو دستی، بازبماند. پس از وصل شدن به سرور مجازی ترید خود محیطی مانند دسکتاپ لپتاب یا کامپیوتر خود دارید و می توانید هر ویندوزی روی آن نصب کنید اما معمولا از ویندوز سرور استفاده می کنند. قبل از اینکه سرور مجازی بایننس را خریداری کنید، فروشنده بارها و بارها تستهای خود را در داخل بایننس انجام داده است و بررسیهای لازم انجام شده که مشکلی پس از تحویل به شما به وجود نیاید. تقریبا از هر کشوری که بایننس آن را تحریم نکرده باشد، میتوان سرور مجازی را تهیه کرد. یکی از نکات دیگری که باید به آن توجه داشته باشید استفاده از آیپی ثابت برای انجام فعالیت های خود است. بهترین راه برای خرید ای پی ثابت بایننس چیست ؟ یکی از ویژگی های مهمی که در راستای خرید سرور مجازی برای ترید باید در نظر داشته باشید سرعت بالا در لود کردن و نمایش نمودارهای معاملاتی است. در این روش میخواهید با بهترین قیمت موجود در بازار معامله جدیدی انجام دهید؛ اما نکته جالبتوجه این است که بهترین قیمت همیشه آن چیزی نیست که در بازار نمایش داده میشود. پس از آن در بالای صفحه آی پی شما نمایش داده خواهد شد.

حتی برخی از Vpnها پس از هر بار اتصال آی پی شما را به کشور دیگری تغییر می دهند. سرعت شبکه در اتصال به سرور مجازی ایران خیلی بالاتر از خارج از ایران است. در این شرایط، شما فقط 7 روز فرصت دارید تا پول خود را از حساب بایننس خارج کنید. حالا گاهی میشه میخواهید پول بیشتری به دست بیارید و یا کاربران قدرت خرید وی دی اس رو ندارند . مسئله امنیت، یک موضوع بسیار کلی می باشد که از جهات مختلف می توان آن را بررسی کرد و به آن پرداخت.در حوزه ارز های دیجیتال، موضوع امنیت را می توان در بخش هایی مثل: رعایت امنیت حساب کاربری بایننس، توجه به روش های اتصال به این صرافی برای جلوگیری از محدودیت اکانت بایننس، عدم اشتراک گذاری داده ها و نحوه انتقال ارز به کیف پول یا این صرافی، نام برد و بررسی کرد.خرید سرور مجازی بایننس برای ترید، به عنوان یکی از ابزار های اتصال به این صرافی بصورت امن و ناشناس می باشد که یک کامپیوتر با آی پی ثابت خارج از ایران را با سیستم عامل ویندوز در اختیار شما قرار می دهد و می توانید ترید خود را توسط این vps انجام دهید. با سلام و احترام امکان اتصال به سرور مجازی ترید، از هر دستگاهی فراهم است. در استفاده از VPN با هر بار قطع و وصل شدن آی پی شما تغییر میکند. ولی مشکل اساسی که بر سر راه ایرانیان قرار دارد این است که ایران هم جزء لیست کشورهای تحریمی بایننس قرار دارد.پس ایرانیان با آی پی ایرانی و بعنوان کاربر ایرانی نمیتوانند در بایننس فعالیت کنند زیرا در صورتی که هویت ایرانی بودن برای سیستم بایننس آشکار شود خطرات زیادی از جمله مسدود شدن حساب شما در سایت صرافی بایننس را بدنبال خواهد داشت. در واقع این نوع سرورها سرعت عملکرد و پایداری سایت را بالا می برند. طبق آمار اگر سرعت بارگذاری سایت کمتر از 3 ثانیه باشد، نیمی از بازدیدکنندگان، سایت شما را ترک خواهند کرد. موقعیت شما که داخل کشور ایران است مخفی می شود و هیچ کسی نمیتواند متوجه شود که شما از داخل ایران در حال انجام ترید در وب سایت بایننس هستید و به طور کاملا حرفه ای موقعیت فیزیکی خود را مخفی کرده اید . همچنین می توانید هر سوال یا مشکلی که داشتید را از طریق پشتیبانی ۲۴ ساعته و همچنین از طریق سرور مجازی بایننس تیکت ارسال کرده و تیم حرفه ای شرکت توشن هر چه سریع تر به مسئله شما رسیدگی می کنند.

همچنین می توانید هر سوال یا مشکلی که داشتید را از طریق پشتیبانی 24 ساعته و همچنین از طریق تیکت ارسال کرده و تیم حرفه ای شرکت توشن هر چه سریع تر به مسئله شما رسیدگی می کنند. لازم است تا فروشنده تضمین کند که IP تا مدت ها تغییر نکند و اگر شما درخواست تغییر داشتید ، تغییر را بپذیرد، برای مثال سرور مجازی بایننس آلمان گرفته اید و الان می خواهید به هلند تغییر بدهید، به سادگی باید این کار توسط فروشنده صورت گیرد و اگر هزینه ی مجزایی این ارتقا نیاز دارد پرداخت نمایید . سرور اختصاصی برای انجام بهتر عملکرد خویش از برخی سخت افزارهای خاص استفاده می کند. در کنار آنها، اسامی برخی از کشورهای کمتر پیشرفته اروپا هم دیده میشود. مسلماً شخصی سازی با انتخاب و تغییرات سخت افزاری به اتمام نمی رسد؛ زمانی که یک سرور اختصاصی اجاره می کنید، با گزینه های نرم افزاری بسیار زیادی هم مواجه خواهید شد. فایروال های نرم افزاری، نخستین لایه امنیتی در سیستم عامل های ویندوز می باشند که این قابلیت با خرید سرور مجازی بایننس نیز، امکان پذیر می باشد.این فایروال ها در برابر بسیاری از نفوذ هایی که در بستر اینترنت، محقق می باشد، مقاوم هستند و یک امنیت نسبی را برای vps های ترید، فراهم می کنند.در طرف دیگر فایروال های سخت افزاری هستند، که فیلتر های بیشتری را برای حفظ امنیت سرور های مجازی بایننس، اعمال می کنند و وظیفه نصب و راه اندازی آن، بر عهده شرکت های هاستینگ و میزبان این سرور ها می باشد. حفظ امنیت در هنگام انجام معاملات: ارزی، بورس، کریپتوکارنسی و … کلیه فعالیتهایی که در این سرور انجام میشود، قابل ارزیابی است و در هر لحظه و هر کجا میتوان این سرور را مدیریت کرد. همانطور که از نام آن مشخص است سفارش حد ضرر، به نحوی طراحیشده است که کاربر را از هر نوع ضرری محافظت میکند. در ادامه مزایا و ویژگیهای VPS و VDS را نیز مورد بررسی قرار میدهیم تا برای تصمیمگیری برای خرید، تمامی جوانب آن را در نظر گرفته و سپس اقدام نمایید. کلاسیک: یک پلتفرم تجاری استاندارد که بستر سنتیتری را برای معامله در اختیار کاربران قرار میدهد. سرور مجازی لینوکس: سرور مجازی لینوکس به شما امکان نصب انواع سیستمعاملهای توزیع لینوکس را میدهد. روی سرور های مجازی امکان نصب کلیه توزیع های لینوکس نظیر Centos, Ubuntu, Debian و … در مقاله زیر هم میتوانید نحوه نصب اندیکاتور و تمپلت بر روی متاتریدر را آموزش … خرید سرور اختصاصی برای شرکتهای کوچک و روبهرشد از لحاظ اقتصادی توجیهی ندارد، به همین علت شما میتوانید از VDS استفاده نمایید که هم انتخاب اقتصادیتر و مقرونبهصرفهتری است و هم تمام دسترسیهای موردنیاز را برای شما فراهم خواهد کرد. در این مقاله، بررسی میکنیم که چه راهکارهایی برای تغییر IP وجود دارند و بهتر است از IP کدام کشور استفاده کنیم؟

این آی پی ثابت است و همیشه یک آی پی خاص ثبت می شود و این ثبات و عدم تغییر باعث می شود که بتوانید با خیالی راحت و آسوده به معاملات خود در بایننس بپردازید. بهترین راه حل کاربران ایرانی برای اینکه با خیالی آسوده به معامله ارزهای دیجیتال در صرافی بایننس بپردازند، استفاده از آیپی ثابت برای بایننس است. تریدینگ در بایننس به معنای همان ثبت سفارش در صرافی است. در این روزها بهترین و دسترس ترین نوع سرمایهگذاری جهت حفظ ارزش سرمایه و افزایش سرمایه در دنیا سرمایهگذاری در بازار ارزهای دیجیتال است. سوالی که این روزها خیلی پرسیده میشود و قصد داریم در این مقاله خیلی شفاف به این سوال پاسخ بدیم. خواندن این مقاله به چه کسانی پیشنهاد می شود ؟ ممکن است کاربرانی قصد استفاده از سرور مجازی ترید برای حساب پی پال داشته باشند پیشنهاد ما برای این افراد استفاده از سرور مجازی ترید کشور آمریکا می باشد. نکته ای که باید در نظر داشته باشید به هیچ عنوان از سرورهای کشور آمریکا برای فعالیت در سایت صرافی بایننس استفاده نکنید زیرا کشور آمریکا نیز جزء لیست 29 کشور تحریم شده از سمت صرافی بایننس می باشد. 2. به حساب صرافی ارز دیجیتال خود یا سایت بایننس وارد شوید ، سپس ورود دو مرحله ای یا رمز دو عاملی را فعال نمایید تا یک رمز هر 30 ثانیه یک بار تغییر کند برای استفاده از حساب بایننس شما بر روی سرور مجازی ترید . سرور مجازی ترید یا vps یک سرور با آی پی ثابت است که در اختیار یک شخص قرار می گیرد و شما هر بار که وارد بایننس شوید این آی پی برای شما ثبت خواهد شد و چیزی برای شک کردن بایننس به ورود شما دیگر وجود نخواهد داشت. به محض ورود به حساب بایننس با آی پی و موقعیت ایران یا آمریکا، حساب شما با موجودی مالی آن به طور کامل بلوکه خواهد شد. توجه: سرورهای ارائه شده تک کاربره هستند؛ به این معنی که یک کاربر امکان آنلاین شدن در سرور را خواهد داشت و چند نفر همزمان نمی توانند از آن استفاده کنند. کاربران نمی توانند از این مسئله آگاه شوند و باید به مدیر سرور و شرکت ارائه دهنده سرور مجازی اعتماد کنند. با توجه به قوانین وضع شده توسط صرافی بایننس، کاربران با آی پی ایران و سایر کشورها از جمله: آمریکا، صربستان و … سفارشهای محدود در صرافی بایننس در بخشی به نام Order book نگهداری میشوند.

در این روش باید تمام و یا بخشی از سفارش بهصورت فوری اجرا شود و در صورت اجرا نشدن هرکدام از بخشهای آن؛ مابقی سفارش نیز بهصورت کامل لغو خواهد شد. در حقیقت سرور ترید و بایننس کامپیوتر هایی هستند که به صورت شبانه روز روشن اند و در کشور دیگری قرار دارند اما شما می توانید از هر جای دنیا به آن ها متصل شوید و بدون هیچ محدودیتی وارد سایت بایننس شوید. راه اندازی وب سایت پرترافیک: میزبانی از سایتهایی که به منابع زیادی نیاز دارند، مثل فروشگاه های اینترنتی، یکی از متداول ترین کاربردهای سرورهای اختصاصی است. برای ترید با سرور مجازی در سایت های صرافی ارز دیجیتال، باتوجه به احراز هویت سایت binance باید از صرافی هایی جایگزین بایننس استفاده کرد، از صرافی هایی مثل : صرافی کوینکس (Coinex)، صرافی کوکوین (KuCoin)، صرافی بیتمکس (AscendEx / BitMax)، صرافی (Changelly Pro)، صرافیهای غیرمتمرکز میتوان به عنوان جایگزین بایننس نام برد. ۲ـ دانلود فایل و نرم افزار با سرعت بالای ۱۰ گیگابیت بر ثانیه، شاید باور کردنی نباشد، اما شما دسترسی به پر سرعت ترین اینترنت های دنیا خواهید داشت، برای مثال یک فیلم ۱ گیگابایتی در ۱۰ ثانیه دانلود میشود ، با استفاده از این ویژگی شما میتوانید دسترسی فوق سریع به تمام سایت های اینترنتی و دانلود نرم افزار های مورد نیازتان داشته باشید . امنیت بالا می تواند از اطلاعات و فایل های شما نگهداری کند. خب ما اینجاییم تا کیفیت و امنیت رو باهامون تجربه کنی و رقیبات رو پشت سر بذاری. برای مثال اگر یک ساله را انتخاب کنید، شما یک آی پی ثابت تا 1 سال در اختیار خواهید داشت. خیر هیچ ارتباطی بین آی پی ثابت واقعی و VPN وجود ندارد و دو چیز کاملا متفاوت هستند .اگر قصد بردن سرمایه خود در بازار های مالی خارجی را دارید، به هیچ وجه از VPN های اشتراکی ، رایگان و غیر رایگان استفاده نکنید .

صرف نظر از اینکه فردی حرفهای هستید یا مبتدی، درک تفاوت بین پکیجهای مختلف میزبانی، کارهایی که میتوانید با انواع مختلف میزبانی انجام دهید، نوع برنامه میزبانی، بر اساس نیاز و بودجه شما، چالش برانگیز است. کاربر میتواند تمامی برنامههای مورد نیاز خود را شخصا بر روی سرور مجازی، نصب کند. سرور اختصاصی نوعی از سرورها می باشد که به صورت انحصاری در اختیار یک کاربر قرار گرفته می شود. از طرفی افرادی که این برنامه ها را در اختیار شما قرار می دهند، به اطلاعات حساب شما دسترسی پیدا می کنند و می تواننداز آن سوءاستفاده کنند. برای مثال فرض کنید شما سفارشی را تنظیم کردهاید که بر اساس آن باید در قیمت ۰۰۰/۱۰ دلار، ۱۰ بیت کوین خریداری کنید؛ اما تنها امکان پرداخت ۵BTC را در قیمت مشخصشده دارید. درصورتیکه برای فعالیت در صرافیهای مبتنی بر ارز دیجیتال تمایل به خرید VPS دارید لازم است در هنگام خرید به چند نکته ساده اما مهم توجه کنید. قابلیت نصب ماشین های مجازی برای استفاده بهتر از منابع سخت افزاری وجود دارد. اگر اختلالی در سخت افزارهای سرور شما ایجاد شود جهت تعمیر و یا جایگزینی آن نیاز به زمان زیادی دارید که این در فعالیت شما وقفه ایجاد می کند. هر کدام از این جلسات معاملاتی بطور متوسط 9 ساعت زمان داشته و معمولاً عمده فعالیت معامله گران شرق آسیا و اورانوسیه در بازار ژاپن، اروپاییها در بازارهای لندن و فرانکفورت و آمریکاییها در بازار نیویورک است. خرید یک سرور مجازی ترید به کاربران این اجازه را می دهد که با خیال راحت و امنیت بالا بتوانند تمام ارزهای دیجیتال یا ارزهای خارجی مانند دلار، یورو، پوند و غیره را معامله کنند. خرید یک VPS امن برای بایننس، میتواند در کیفیت و امنیت معاملات در بازارهای مالی، شما را یاری دهد و کمک میکند تا وضعیت پایداری در این بازار داشته باشید.