محل تجارت فارکس در مالزی

محل تجارت فارکس در مالزی


تجارت فارکس در مالزی

تجارت آنلاین فارکس در مالزی یکی از سودآورترین راه های کسب درآمد از اینترنت است. بازار فارکس دارای ویژگی هایی است که آن را نسبت به اکثر بازارهای دیگر جذاب تر می کند. اولاً، بازار همیشه در تمام ساعات روز در طول هفته کاری (یعنی 24/5) باز است. این بدان معنی است که معامله گران می توانند در هر زمانی از روز پول درآورند و معاملات را با سبک زندگی خود تطبیق دهند. بیشتر اگر استفاده کنید VPS فارکس، پتانسیل درآمد می تواند بی پایان باشد. وجود دارد بهترین زمان معاملات ارز در مالزیاگرچه همیشه فرصت هایی برای سود وجود دارد.

محل تجارت فارکس در مالزی

سپس بازار ارز است بزرگترین بازار مالی در سراسر جهان، با گردش مالی روزانه بیش از 6 تریلیون دلار. این اندازه بزرگ پیامدهای زیادی برای سرمایه گذاران دارد. به عنوان مثال، نشان می دهد که توانایی کسب درآمد در بازار بی نهایت است. اما این بدان معناست که بازار نقدینگی بالایی دارد و سرمایه‌گذاران همیشه می‌توانند فرصت‌های سود کسب کنند.

همچنین برخلاف اکثر بازارهای دیگر، سرمایه گذاران می توانند از افزایش و کاهش قیمت ها درآمد کسب کنند. اساساً، آنها آزادند که بلند یا کوتاه بروند. در نهایت، آنها به اهرمی دسترسی دارند که ارزش سودهایی را که ثبت می کنند بسیار افزایش می دهد.

نحوه تجارت فارکس در مالزی

نحوه انجام معاملات فارکس در مالزی آسان است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بازارها را با استفاده از آن تجزیه و تحلیل کنید اساسی یا از نظر فنی تجزیه و تحلیل کنید و سپس معاملات خود را مطابق با آنالیز قرار دهید. با این حال، قبل از انجام این کار، به یک پلت فرم معاملاتی نیاز دارید. درست مثل سایر بازارها قبل از اینکه بتوانید تجارت فارکس در مالزی، شما به خدمات یک کارگزار نیاز دارید. یک کارگزار به عنوان یک واسطه بین شما و بازار عمل می کند و بستری را برای خرید و فروش ارز در اختیار شما قرار می دهد.

این کار هنگام معامله ارز فیزیکی به همین صورت عمل می کند. به عنوان مثال، اگر در مالزی زندگی می کنید و می خواهید به سرزمین اصلی چین سفر کنید، باید رینگیت خود را با یوان مبادله کنید. برای این کار به کارگزاری نیاز دارید که خرید و فروش هر دو ارز را انجام دهد. به همین ترتیب، برای معامله با ارز دیجیتال به یک کارگزار نیز نیاز دارید.

محل تجارت فارکس در مالزی

“کجا” برای تجارت ارز در مالزی این به سادگی به کارگزارانی اشاره دارد که می توانید روی پلتفرم های آنها معامله کنید. چندین کارگزار فارکس در مالزی و در سراسر جهان وجود دارد. اما متأسفانه، همه آنها قابل اعتماد نیستند یا ارزش معامله با آنها را ندارند. برای جلوگیری از تجربیات ناخوشایند، فقط باید با آن معامله کنید کارگزاران معتبر و دارای مجوز در مالزی. اما چگونه می توان فهمید که یک کارگزار مورد اعتماد و دارای مجوز است؟

چندین شاخص وجود دارد که باید به آنها توجه کنید تا مشخص شود آیا یک کارگزار ارزش معامله با آن را دارد یا خیر. در زیر به هر یک از این معیارها می پردازیم:

(1) مقررات

برای تصمیم گیری در مورد کدام یک از کارگزاران معتبر و دارای مجوز در مالزی شما می خواهید انتخاب کنید، باید ترکیبی از عوامل را در نظر بگیرید. با این حال، اگر یک عامل مهم وجود داشته باشد که باید مراقب آن بود، آن مقررات است. در اینجا “تنظیم” بودن به این معنی است که کارگزار باید در سازمان های دولتی و نهادهای نظارتی صحیح ثبت شده باشد و دارای مجوز صادر شده توسط آن ارگان ها باشد.

توجه داشته باشید که کارگزار فهرست شده نیازی به ثبت در مقامات دولتی مالزی ندارد. تنها چیزی که لازم است این است که دارای مجوز از نهادهای نظارتی معتبر شناخته شده برای تنظیم شرکت های خدمات مالی باشند. برخی از قابل اعتمادترین تنظیم کننده های ارز خارجی عبارتند از: کمیسیون اوراق بهادار و سرمایه گذاری استرالیا (ASIC)، کمیسیون تجارت کالا و معاملات آتی (CFTC) در ایالات متحده، سازمان رفتار مالی (FCA) در بریتانیا و کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس. CySEC).

سایر موارد عبارتند از سازمان بازارهای مالی سوئیس (FINMA)، کمیسیون خدمات مالی بین المللی (IFSC) و سازمان خدمات مالی مالت (MFSA). بالاخره وجود دارد کمیسیون اوراق بهادار (SCM) در مالزی اما توجه داشته باشید که این واقعیت که یک کارگزار در SC ثبت نشده است نباید شما را دلسرد کند. صرف نظر از این، همیشه به SCM توجه کنید لیست هشدار سرمایه گذار این صفحه را به طور منظم در لیست سیاه کارگزاران و سایر ارائه دهندگان خدمات قرار می دهند.

دلایل مختلفی وجود دارد که چرا شما باید فقط با کارگزاران تنظیم شده و دارای مجوز تجارت کنید. اولاً، رگولاتورها همیشه قوانینی دارند که این کارگزاران دارای مجوز مشمول آن هستند و عدم رعایت آنها جریمه و جریمه خواهد داشت. یکی از این مقررات شامل تفکیک وجوه داخلی آنها از سرمایه سرمایه گذاران است.

سپس، اگر کارگزار مرتکب هر گونه نقض اعتماد شما شود، می توانید به راحتی شکایت خود را به رگولاتوری ارسال کنید و انتظار رفع سریع آن را داشته باشید. در نهایت، باید توجه داشته باشید که رایج‌ترین ویژگی کارگزاران کلاهبرداری این است که تقریباً همیشه غیرقانونی هستند.

چگونه متوجه می شوید که یک کارگزار تنظیم شده است؟

هر زمان که یک کارگزار ادعا می کند که تحت نظارت است، حرف آنها را قبول نکنید. در عوض وضعیت نظارتی آنها را بررسی کنید. پس از ثبت نام، برای هر کارگزار یک شماره شناسایی (ID) منحصر به فرد صادر می شود که انتظار می رود آن را در وب سایت خود نمایش دهند. شما اغلب این را در پایین صفحه آنها پیدا خواهید کرد.

اکثر نهادهای نظارتی دارای پایگاه های اطلاعاتی آنلاین شرکت هایی هستند که مجوز داده اند. به این پایگاه داده بروید و شماره شناسه ای را که در وب سایت کارگزار پیدا کرده اید وارد کنید. اگر شماره را ندارید، می توانید با نام هم چک کنید.

در بیشتر موارد، اطلاعات کلی در مورد کارگزار، اپراتورهای آن، تاریخچه و مسائل نظارتی یا شکایات مشتریان را خواهید یافت.

(2) کیفیت محصولات ارائه شده

کارگزاران فارکس مناسب اغلب بهترین مجموعه محصولات را در اختیار شما قرار می دهند. یکی از جنبه های محصولات مربوط به دارایی هایی است که می توانید در پلت فرم کارگزار معامله کنید. کارگزاران پریمیوم معمولاً به معامله گران خود علاوه بر ارزها به طیف گسترده ای از بازارها و دارایی ها دسترسی می دهند. با بهترین کارگزاران باید بتوانید سهام، کالاها، شاخص ها و حتی ارزهای دیجیتال و ETF را معامله کنید. مزیت این است که می توانید از فرصت های معاملاتی سودآور در هر بازاری استفاده کنید.

یکی دیگر از جنبه های ارائه محصول، ویژگی های نوآورانه ای است که تجربه تجارت شما را افزایش می دهد و سودآوری شما را بهبود می بخشد. کارگزار بودن فراتر از ساختن پلتفرم برای معامله گران است تا معاملات “خرید” و “فروش” را انجام دهند. بهترین پلتفرم ها روی موفقیت مشتریان خود سرمایه گذاری می کنند. بنابراین، به این ترتیب، آنها ویژگی‌ها و پیشنهادات نوآورانه‌ای را معرفی می‌کنند که به دستیابی به این امر کمک می‌کند. به عنوان مثال، تجارت کپی (که تجارت اجتماعی نیز نامیده می شود) به معامله گران آماتور اجازه می دهد تا معاملات سرمایه گذاران با تجربه تر را کپی کنند.

پیشنهاد محصول دیگری باید حمایت شود تجارت خودکار. به همین ترتیب، محصول باید بتواند با سیستم های پیچیده کار کند مانند VPS فارکس.

ما همچنین منابع آموزشی برای ایجاد دانش معامله گر بازار داریم.

(3) بستر تجارت

این خدمات اصلی کارگزار است و بنابراین آنها باید در این زمینه بسیار عالی عمل کنند. از یک طرف، نرم افزار معاملاتی باید سریع باشد و مستعد اشکال، تاخیر و وقفه نباشد. بعد، رابط باید تمیز، آسان برای پیمایش و کاربر پسند باشد.

علاوه بر این، این پلتفرم باید دارای ویژگی های غنی و دارای ابزارهای تحلیل تکنیکی و بنیادی درجه یک باشد. نمودارها باید مفیدترین شاخص ها و محصولات تحلیلی را داشته باشند. معامله گران باید به گزارش های به روز بازار در پلت فرم دسترسی داشته باشند. معامله گران برای اینکه بدانند در بازار چه اتفاقی می افتد، مجبور نیستند در وب گردی کنند.

(4) شرایط تجارت

بهترین کارگزاران خدمات به مشتریان خود را در اولویت قرار می دهند و شرایط معاملاتی را تعیین می کنند که به نفع آن معامله گران است. شرایط معاملاتی مورد بحث در اینجا به دو دسته تقسیم می شوند:

● حاشیه و اهرم

یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های معاملات فارکس، توانایی کنترل موقعیت‌های بزرگ بازار با تعهد تنها درصد کمی از مقدار مورد نیاز است. این به لطف حاشیه و قدرت نفوذ. بنابراین، کارگزار انتخابی شما باید شرایط حاشیه و اهرم جذابی را در اختیار شما قرار دهد.

● کارمزدها و اسپردها

کارگزاران درجه یک بر جلب رضایت مشتریان خود تمرکز می کنند، نه اینکه آنها را از بین ببرند. به این ترتیب چیزهایی مانند کارمزد، هزینه، کمیسیون و اسپرد همیشه پایین تر هستند.

سپس، کارگزاران خوب همچنین به معامله گران اجازه می دهند تا با حداقل سپرده های لازم در آنها ثبت نام کنند.

(5) تبریک و قدردانی

در حالی که این که یک کارگزار جوایز یا تقدیرنامه داشته باشد یا نه نباید برای شما مشکلی ایجاد کند، اما همچنان باید به آن توجه کرد. سازمان های متعددی در صنعت تجارت فارکس در سراسر جهان وجود دارند که با استفاده از اندیکاتورهای مختلف بر عملکرد کارگزاران نظارت می کنند. بر اساس این معیارها، آنها سپس به آن دسته از کارگزارانی که از بقیه عملکرد بهتری دارند، جوایزی اهدا می کنند.

برخی از بهترین رویدادهای جوایز سالانه در فضای فارکس عبارتند از جوایز جهانی فارکس سازماندهی شده توسط Holliston Media و جوایز فارکس از World Finance

اگر یک کارگزار به طور مداوم این جوایز را در هر دسته ای کسب کرده باشد، احتمالاً ارزش تجارت با آنها را دارد. این به این دلیل است که فرآیند انتخاب برندگان اغلب گسترده است و چندین هزار نفر در سراسر جهان در رای‌گیری مشارکت می‌کنند.

نتیجه

انتخاب کردن کجا برای تجارت ارز در مالزی این باید تصمیمی باشد که شما با دقت می گیرید. قبل از رسیدن به انتخاب نهایی، باید به عوامل زیادی توجه کنید. عوامل خاصی مانند مقررات و ارائه محصول ضروری هستند و کارگزاران انتخابی شما باید آنها را داشته باشند. با این حال، برخی دیگر، مانند افتخارات و قدردانی، اختیاری هستند.

پست کجا در مالزی با فارکس تجارت کنیم اولین بار در VPS مالزی ظاهر شد.