• خانه
  • وبلاگ
  • مسیر خود را به سوی خودپایداری هدایت می کنیم

مسیر خود را به سوی خودپایداری هدایت می کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ


ما تخمین زدیم که حجم سفر با اسکوترهای الکترونیکی از سال 2017، 3.5 بار در سال افزایش یافته است، و ثابت می کند که میکروموبیلت نقش مهمی در طراحی مجدد تحرک شهری برای آینده ای سبزتر و پایدار دارد. به‌عنوان خالق این صنعت، دیدن میکروموبیلتی که به خودی خود به یک دسته حمل‌ونقل تبدیل می‌شود، به عنوان راه‌حلی مقرون‌به‌صرفه و پایدار برای ازدحام خیابان‌ها که رانندگان در سراسر جهان هر روز از آن استفاده می‌کنند، هیجان‌انگیز بوده است. با این حال، در برخی از بازارهای ما، شرایط لازم برای ایجاد یک تجارت اقتصادی بادوام هنوز برآورده نشده است و این اغلب به دلیل فقدان یک چارچوب نظارتی قوی است.

در اوایل سال جاری ما برنامه خود را برای تغییر موقعیت کسب و کار در مسیر خودپایداری مالی اعلام کردیم. به عنوان بخشی از این طرح، ما بررسی عمیقی از مجموعه شهرهایمان انجام دادیم تا مشخص کنیم که آیا آنها چارچوب نظارتی لازم برای تسهیل توسعه یک صنعت نوآورانه، رقابتی و خودپایدار را دارند یا خیر. مشخص شد که برخی از بازارها فاقد چنین چارچوبی هستند، که منجر به عرضه بیش از حد وسایل نقلیه، که منجر به شلوغی خیابان‌ها و تعداد زیادی از رقبا، اما اغلب در حال چرخش، شد. همه اینها همواره منجر به زیان های قابل توجهی برای اپراتورها می شود، که در نتیجه نمی توانند سرمایه گذاری کنند و به ایمن تر و پایدارتر کردن micromobility ادامه دهند. بنابراین، با در نظر گرفتن دوام اقتصادی بازارها و محیط نظارتی، ما مجبور شدیم تصمیم سختی را برای خروج کامل از سه کشور اروپایی (آلمان، سوئد و نروژ) و توقف فعالیت در چندین ده کشور دیگر، عمدتاً کوچک تا متوسط، اتخاذ کنیم. بازارهای بزرگ در ایالات متحده آمریکا و EMEA. ما ناراحتیم که نمی توانیم به حمایت از مشتریانی که به اسکوترها و دوچرخه های برقی Bird به عنوان اولین انتخاب حمل و نقل خود اعتماد می کنند، ادامه دهیم. این تصمیم دشوار متأسفانه بر برخی از کارمندان و پیمانکاران ما در اروپا و همچنین تیم های پشتیبانی در ایالات متحده تأثیر خواهد گذاشت. مایلیم از همه کارمندان و شرکای خود به خاطر فداکاری و مشارکت آنها در تجارت تشکر کنیم.

با توجه به قدرت بادهای مخالف بلندمدت برای حمل و نقل خرد و اندازه بازار آدرس پذیر، ما نسبت به چشم انداز میان مدت تا بلندمدت این صنعت برای رشد چند برابری خوشبین هستیم. با این حال، در کوتاه مدت، شرایط اقتصاد کلان فعلی محیطی را ایجاد کرده است که ما را ملزم می کند سطح انضباط مالی خود را افزایش دهیم و بین بازارهایی که در آن مسیری کوتاه مدت به سمت عملیات کاملاً خودپایدار می بینیم و بازارهایی که طولانی تر به نظر می رسند، تمایز روشنی قائل شویم. – سرمایه گذاری های مدت دار و پرریسک تر این تصمیم به ما این امکان را می دهد که تمرکز خود را بر شهرها و کشورهایی که چارچوب قانونی و محیط تجاری مناسبی در اروپا، ایالات متحده و سایر نقاط جهان دارند، تقویت کنیم. تعهد ما به این چند صد شهر و میلیون‌ها سواری که به آنها خدمت می‌کنیم قوی‌تر خواهد شد.

امروز باید تصمیم سختی را به نفع آینده شرکت می گرفتیم. با این حال، بر اساس رشد مستمر سواری و بازخورد مثبت از شرکای شهرمان، ما هرگز به ارتباط و فوریت ماموریت خود برای زیست‌پذیرتر کردن شهرها با کاهش استفاده از خودرو، ترافیک و انتشار کربن بیشتر اطمینان نداشتیم. ما بر این باوریم که تمرکز کسب و کارمان بر روی یک مسیر کوتاه مدت برای خودپایداری، برد را در بهترین موقعیت برای انجام این ماموریت در دراز مدت قرار می دهد.

اظهارات آینده نگر

این پست وبلاگ حاوی اظهارات آینده نگر است. ما در نظر داریم که چنین اظهارات آینده نگری تحت پوشش مقررات بندر امن برای اظهارات آینده نگر موجود در بخش 27A قانون اوراق بهادار سال 1933، با اصلاحیه، و بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار 1934، با اصلاحیه قرار گیرد. همه اظهارات غیر از اظهارات واقعیت تاریخی ممکن است اظهاراتی آینده نگر باشند. چنین اظهارات آینده نگر شامل، اما نه محدود به، اظهاراتی در مورد چشم انداز صنعت حمل و نقل کوچک، تأثیر مقررات و سایر شرایط بر پایداری آن، و برنامه ما برای تمرکز بر شهرهایی است که چارچوب قانونی و محیط تجاری مناسبی دارند. ما این اظهارات آینده نگر را تا حد زیادی بر اساس انتظارات فعلی خود بنا کرده ایم. این اظهارات آینده‌نگر شامل ریسک‌های شناخته شده و ناشناخته، عدم قطعیت‌ها و سایر عوامل مهمی است که می‌تواند باعث شود نتایج، عملکرد یا دستاوردهای واقعی ما با هر گونه نتایج، عملکرد یا دستاوردهای آینده بیان شده یا ضمنی توسط اظهارات آینده‌نگر متفاوت باشد، از جمله نه تنها به عوامل مهم مورد بحث در بخش اول، مورد 1A محدود نمی شود. “عوامل خطر” در گزارش سالانه ما در مورد فرم 10-K برای سال منتهی به 31 دسامبر 2021 و قسمت دوم، مورد 1A. “عوامل خطر” در گزارش فصلی ما در مورد فرم 10-Q برای دوره منتهی به 30 ژوئن 2022 و هر از چند گاهی در گزارش های آتی ما که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارسال می شود، توضیح داده شده است. اظهارات آینده نگر در این پست وبلاگ بر اساس اطلاعاتی است که تا تاریخ این پست وبلاگ در اختیار ما قرار گرفته است، و اگرچه ما معتقدیم چنین اطلاعاتی مبنای معقولی برای چنین اظهاراتی فراهم می کند، چنین اظهاراتی ذاتاً نامشخص هستند و به شما هشدار داده می شود که از این کار خودداری کنید. اتکای بی مورد به این اظهارات. به جز مواردی که توسط قانون قابل اجرا الزامی است، ما قصد نداریم به‌طور عمومی هر گونه اظهارات آینده‌نگر موجود در این پست وبلاگ را به‌روزرسانی یا اصلاح کنیم، چه در نتیجه اطلاعات جدید، رویدادهای آینده یا موارد دیگر.