• خانه
  • وبلاگ
  • معرفی و آموزش خرید VPS بایننس برای ترید با Ip ثابت – خانه سرمایه

معرفی و آموزش خرید VPS بایننس برای ترید با Ip ثابت – خانه سرمایه

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

هربار که شما قرار است به vps متصل شوید نمایش داده میشود اگر تمایل دارید این پنجره را هر دفعه مشاهده نکنید تیک گزینه don’t Ask me again for connections to this computer را فعال کنید. همچنین معمولا سرور های اختصاصی پهای باند نامحدود دارند که این موضوع یک تیک سبز بزرگ کنار سرور اختصاصی ایجاد می کند. مشتریان دسترسی به پهنای باند بیشتر، فضای دیسک و منابع دیگر از آنها با میزبانی مشترک انجام دهد. هاست های اختصاصی انواع مختلفی دارند که هر کدام از آنها به نسبت منابعی که دارند قیمت متفاوتی دارند. بهاینترتیب چندین دامین از منابعی مثل رم، پهنای باند و CPU یک سرور مشخص استفاده میکنند. یکی از رایجترین کاربردهای سرور مجازی ایران، استفاده از این سرورها در وبسایتهایی با تعداد کاربران بالا است. تفاوت در سرعت است که در صورتی که میخواهید معاملات با کیفیت بالا و سریعی را داشته باشید. خرید سرور مجازی ایران بورس می تواند مدیریت را برای شما راحت کند و کارهایی مثل معاملات بورسی را با سرعت و امنیت بیشتری به انجام برسانید. ایران سرور به عنوان یکی از بهترین و قدیمیترین، شرکتهای ارائه دهنده سرور مجازی است که پلنهای مختلفی از سرورهای مجازی VPS با امکانات مختلف را در اختیار شما قرار میدهد و در صورتیکه سایت شما یک سایت پربازدید می باشد و یا دسترسی های SSH یا administrator را نیاز دارید، بهترین پیشنهاد برای خرید سرور مجازی، سرورهای مجازی ایران سرور می باشد. تمام شرکت های ارائه دهنده این سرویس، از سرور اختصاصی استفاده می کنند. از سرور مجازی میتوان بهعنوان هاست وبسایت، فضای ذخیرهسازی فایلها و پوشهها استفاده کرد. شرکت صفرویک نیز بهعنوان یکی از ارائهدهندگان سرویس سرور مجازی لینوکس با منابع سختافزاری اختصاصی آماده ارائه این سرویس مجازی به کاربران خود میباشد. این سرور ها تنها توسط وب سایت ها بزرگ و پر بازدید استفاده نمی شود، بلکه توسعه دهندگان نیز می توانند با دسترسی بالا از آن استفاده نمایند. صفحات آهسته می توانند منجر به معیارهای تعامل کم و نرخ پرش بالا شوند. انتخاب سرور و بهترین هاست به عوامل مختلفی مثل میزان بازدید، نوع و محدوده فعالیت، نرخ جذب مخاطب و موارد فنی دیگر بستگی دارد.

عوامل زیادی در قیمتگذاری و همچنین برآورد قیمت یک سرور مجازی و سرور اختصاصی نقش دارند. بعضی از این عوامل به اعتبار و سابقه شرکت ارائهدهنده خدمات بر میگردند. بعضی دیگر از آنها برای وبسایتهای کوچک و کسبوکارهای نوپا بهینهسازی شدهاند و از مزیت هزینه پایین برخوردار هستند. برخی از سهم ها هستند که تقاضای بسیار زیادی برای آنها به همراه است. هزینه اینترنت و اتصال به سرور اختصاصی ایران به دلیل استفاده از شبکه داخلی ایران بسیار پایین تر از اینترنت بین الملل بوده و باعث رضایت زیاد کاربران می شود. هنگام راه اندازی وبسایت، به این دلیل که هنوز درآمدزایی وجود نداشته بهتر است از سرویس میزبانی اشتراکی استفاده کنید. یعنی در هر سرور چندین هاست اشتراکی وجود دارد و تمامی سخت افزار یک سرور بین هاست ها تقسیم می شود. بهره گیری از آنتی دیداس سخت افزاری قدرتمند، اینترنت پرسرعت با پهنای باند وسیع مناسب ترین گزینه برای سرویس خارج از کشور است. وب سایت های کوچک نیازی به سرور های اختصاصی ندارند اما برای کسب و کار هایی که به سرعت در حال رشد و توسعه هستند، خرید یک سرور اختصاصی می تواند گزینه مناسبی باشد. شاید به نظر برسد که این کار نشدنی است و لازم است که شما هزینه زیاید راب رای آپلود خود صرف کرده و همینطور سرعت اینترنت بالایی را احتیاج دارید. این نوع از سرورها مقیاسپذیری بسیار بالایی دارند، یعنی با افزایش بازدید از وبسایت و ترافیک آن، منابع در دسترس و پهنای باند هم افزایش مییابد. به دلیل اهمیت داده های پردازش شده در سرور ها، باید امنیت سرور ها در مقابل تهدیدات امنیتی و خرابکارانه تامین شود و به همین دلیل دیتاسنتر ها مکان های بسیار امنی می باشند و هر کسی حق ورود به آنها را ندارند.

در هر سروری می تواند متفاوت باشد و انتخاب آن ها بستگی به این دارد که به چه میزان از آنها احتیاج دارید. بنابراین بهترین راه برای ترید در بایننس استفاده از سرور مجازی بایننس است که به شما IP ثابت می دهد و شرکت ارائه دهنده در صورت بروز هر گونه مشکلی در هنگام کانکشن مشکل شما را پیگیری و رفع می کند. در حالی که در سرور های اشتراکی این گونه نیست و مشتریان بسیاری به صورت مشترک از یک سرور استفاده می کنند. علاوه بر این در جهت دریافت بالاترین سطح سرعت، دسترسی، پایداری و امنیت اطلاعات، استفاده از سرور اختصاصی ایران توصیه میشود. با این حال این نوع از سرورها هم محدودیتهایی دارند و در عمل امکان کاهش سرعت، بهخصوص در صورت جذب ترافیک بالای وبسایت در آنها وجود دارد. در این نقد و بررسی بیشتر شاخصهای قیمت، سرعت، بکاپ گیری، معتبر بودن و پشتیبانی را در نظر میگیریم. به عنوان مثال، بیشتر وب سایت ها با یک برنامه میزبانی مشترک شروع به کار می کنند اما خیلی زود رشد می کنند و از حد مجاز برنامه اشتراکی فراتر می روند. اگر پیش بینی میکنید که وب سایت شما به سرعت رشد میکند، شاید ایده خوبی باشد که از ابتدا سرور را انتخاب کنید. به دلیل پینگ پایین و سرعت بالای سرور مجازی VPS ، یکی از موارد کاربرد سرور مجازی برای بازی های آنلاین یا ایجاد محیط بازی شخصی که اصطلاحا به آن گیم سرور گفته میشود می باشد . نسخه های Server یا Minimal ، محیط گرافیکی یا GUI ندارند و مبتنی بر خط فرمان Command Line هستند. سرور اختصاصی (Dedicated Server) چیست؟ در این مقاله میآموزید سرور اختصاصی چیست و چه کاربردهایی دارد. بعضی از مهمترین مزایای این نوع از سرور را در ادامه مشاهده میکنید. پس از خریداری سرور بایننس شما یک آی پی و نام کاربری و رمز عبور دریافت میکنید که با وارد کردن آن داخل نرم افزار ریموت دسکتاپ براحتی به سرور مجازی بایننس خود متصل می شوید. 1. آی پی شان تغییر نکرد .

تمام ماشین های مجازی یا همان سرور مجازی ایجاد شده توسط openvz از کرنل سیستم عامل اصلی استفاده می کنند به دلیل محدودیت های زیاد در این مجازی ساز شما امکان استفاده از برخی امکانات سیستم عامل را نخواهید داشت از جمله این موارد می توان به محدودیت در iptables ، محدودیت در تغییر ساعت ، عدم وجود swap اختصاصی ، عدم امکان پارتیشن بندی ، پشتیبانی محدود از ipset ، عدم امکان شخصی سازی کرنل ، عدم رزرو فضای دیسک و امکان oversell فروشنده اشاره کرد. اگر درصدد راه اندازی وب سایت خود هستید و می خواهید یک سرور اختصاصی تهیه کنید، بایستی به این نکته توجه داشته باشید که گزینه های متنوع زیادی از سرویس های هاستینگ وجود دارند که اگر نتوانید انتخاب درست و مناسبی داشته باشید با مشکل مواجه می شوید. سرویسهای ابری یا کلود در حال حاضر داغترین موضوع در بحثهای هاستینگ هستند. در حال حاضر انواع متفاوتی از سرویسهای میزبانی وب با سرورهای مختلف در دسترس وبسایتها قرار دارد. شماهم مانند بسیاری از دارندگان یک سایت جدید ، احتمالاً وقتی برای اولین بار وب سایت خود را راه اندازی کردید ، میزبانی مشترک را انتخاب کردید. از آنجا که سایت شما از نظر سایر کاربران مسدود شده است، احتمالاً عملکرد آن سازگارتر خواهد بود. برای ورود به بازار سرمایهگذاری رمزارزها شما به یک پلتفرم بسیار خوب نیاز دارید. پردازنده اختصاصی سطح-سرور: این CPU ها برخلاف پردازندههای معمولی از قدرت پردازش بسیار بالایی برخوردار هستند و قبل از استفاده برای عملکردهای بسیار سنگین آزموده میشوند. در واقع با استفاده از سرور اختصاصی محدودیتی برای انتخاب نوع سیستم عامل، کنترل پنل، کانفینگ های داخل و استفاده از منابع محدودیتی وجود ندارد. 3. قبل از اینکه شما سرور مجازی بایننس را خریداری کنید ، فروشنده بار ها و بار ها تست های خود را در داخل بایننس انجام داده است و بررسی های لازم انجام شده که مشکلی پس از تحویل به شما به وجود نیاید . شما هم اگر کمی با سی پنل یا دیگر کنترل پنل های هاستینگ آشنایی دارید و می توانید از پس مدیریت سرور برآیید، می توانید از این طریق درآمدزایی داشته باشید. اما گذشته از اعتبار شرکت ارائهدهنده خدمات هاستینگ و میزبانی وب، جزئیات فنی نقش مهمی در تعیین قیمت و هزینه دارند که در ادامه بعضی از مهمترین آنها را مشاهده میکنید. آنها فرکانس پردازشی بالاتری دارند و با ویژگی اصلاح کد خطا (ECC) ارائه میشوند. چرا که صفحه اصلی آن ها کاملا به یکدیگر شبیه است و آن ها از یک کد برای پیاده سازی و عملکرد برنامه ها استفاده می کنند. در ادامه آموزش اتصال دامنه به سرور لینوکس CentOS و اوبونتو حالا باید به شاخه ای که در خط 2 کد قسمت قبل معرفی کردیم برویم و در آنجا یک فایل به نامی که در خط 7 مشخص کرده ایم ایجاد کنیم.

نحوه راه اندازی به این صورت است که بعد از نهیه سرور اختصاصی، سیستم عامل هایی مانند سنتوس (CentOS)، کلاد لینوکس (CloudLinux)، دبین (Debian)، یا ویندوز سرور (Windows Server) بر روی سرور نصب می گردد و سپس کنترل پنل هایی مانند سی پنل (cPanel)، دایرکت ادمین (Direct Admin)، یا پلسک (Pleask) بر روی آن نصب می گردد. برای نصب افزونه ها کافی است که مبلغی را به حساب سرویس ارائه دهنده ی سرور خود بپردازید و سپس از پیشتیبانی درخواست کنید تا افزونه ی مورد نظر را نصب نمایند. پس از هر بار استفاده از بایننس ، از حساب کاربری خود خارج شوید . استفاده کرد. به گزارش خبرنگار نبض بازار گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، در ابتدای فعالیت وب سایت میتوان برای هاست از سرویسهای اشتراکی که مقرون به صرفهتر هم هستند، استفاده کرد. شما به سادگی از طریق برنامه های ارتباط از راه دور و از طریق اینترنت به سرور خود وصل میشوید و تمامی امور مورد نیاز خود را بر روی آن انجام میدهید، از سمت دیگر از مناسب بودن شرایط نگهداری سرور و قطعیت ادامه فعالیت آن در هر شرایطی اطمینان خواهید داشت. بهاینترتیب وبسایتها بدون اینکه نیازی به ایجاد زیرساختهای گسترده داشته باشند، میتوانند هر مقدار توان پردازشی که نیاز داشته باشند را در اختیار بگیرند. به این ترتیب کاربران سرورهای مجازی بدون اینکه به سختافزار سرور دسترسی داشته باشند، امکان نصب و راهاندازی سیستمعامل و نرمافزارها و مجوزهای مدیریت مورد نیاز خود روی ماشین مجازی را به دست میآورند. مثلا متخصصان امنیت برای تست کردن پروژههایشان به برنامههایی نیاز دارند که باید به شکل ۲۴ ساعته فعال باشند. شما می توانید از مقاله مقایسه مجازی ساز ها برای اطلاعات بیشتر استفاده نمایید. سرور های اختصاصی نسبت به منابع و قدرت پردازشی که دارند، می توانند استفاده های متفاوتی داشته باشند.

ضعف این نوع از سرورها در این است که با افزایش استفاده یکی از وبسایتهای مشترک که روی یک سرور قرار دارند، ظرفیت بازدید و سرعت بقیه آنها بهشکل ملموسی کاهش مییابد. این نوع برنامه ها می توانند با هزینه کمتری نسبت به میزبانی اختصاصی به شما سرعت مورد نیاز خود را ارائه دهند و برای کسانی که به دنبال ارتقا هستند، زمینه میانی خوبی را نشان می دهد. چرا به سرور اختصاصی نیاز دارید؟ همه ما به یک محل زندگی نیاز داریم درست مثل فایل های وب سایت که به یک مکان برای استقرار نیاز دارند اما خوب خرید یک خانه ویلایی اختصاصی در ابتدای کار برای همه ما سخت است پس به سراغ یک منزل اجاره ای آن هم در یک مجتمع آپارتمانی می رویم که هم هزینه های کمتری دارد و هم راحت تر در دسترس قرار می گیرد. به علاوه، می توانید مشخصات سخت افزاری را تنظیم کرده و سیستم عامل (OS) خود را نصب کنید. سرور مجازی لینوکس یا linux virtual private server یک سرور مجازی پر قدرت است که پس از جدا سازی از سرور فیزیکی تحت سیستم عامل لینوکس تنظیم شده است و با توزیع های گوناگون لینوکس سازگاری دارد. در این صورت بیشتر کنترل پنل های میزبانی وب مثل سی پنل ، دایرکت ادمین و پلسک خود امکان تنظیم بکاپ گیری اتوماتیک دارند . ۸. به مشتریان، خدمات وب سایت می دهید. بنابراین بسیار مهم است که به خود زمان دهید تا سایت خود را به سرور منتقل کرده و عملکرد آن را قبل از بروز هرگونه مشکل احتمالی بهیته کنید. سرور های اختصاصی بسیار انعطاف پذیر هستند و فرد می تواند به صورت کامل آن را در اختیار بگیرد و به امکانات و ویژگی هایی مانند انتخاب نوع سخت افزار و سیستم عامل سرور، پیاده سازی امنیتی و امکاناتی مشابه، دسترسی داشته باشد. در واقع زمانی که سرویس دهنده سرور مجازی با کرنل اختصاصی به شما ارائه می دهد به این معنی است که ماشین مجازی شما درست مانند یک سرور اختصاصی سیستم عامل کاملی دارد ، منظور از این سیستم عامل کامل این است که سیستم عامل سرور شما ارتباطی با سیستم عامل اصلی سرور نخواهد داشت ، مثلا در openvz که امکان ساخت سرور مجازی با کرنل اختصاصی وجود ندارد شما مجبور به استفاده از سیستم عامل های لینوکس هستید و امکان نصب ویندوز در openvz وجود ندارد ، چراکه سیستم عامل اصلی سرور در openvz لینوکس است و تمام سرور های مجازی درست مانند یک پردازش در openvz فعالیت می کنند ، به همین دلیل شاید بتوان گفت بد کیفیت ترین مجازی ساز همان openvz است ، در openvz تمام تنظیمات سرور مجازی در چند فایل خلاصه می شود و با ویرایش خیلی ساده می توان قدرت سخت افزاری یک سرور را تغییر داد ، فضا هارد دیسک آن را کم و یا زیاد کرد.

به زبان ساده مجازی ساز سرور اختصاصی را به چند سرور کوچک تر با قدرت کمتر تقسیم بندی میکند و در این سرور های تقسیم شده کاربر می تواند برای هر سرور مجازی سیستم عامل جداگانه داشته باشد و سرور ها به صورت جداگانه از هم کار میکنند. اختصاص دادن یک سرور مجازی به بکاپها، برای شرکتهای متوسط تا بزرگ کاملا بهصرفه است. و در سرور مجازی IP ثابت و اختصاصی شما هست و در سرویس مقابل کاملا برعکس هست و IP اشتراکی و متغییر هست. برای سفارش سرور مجازی بایننس که در واقع میتواند یک سرور مجازی لینوکس یا سرور مجازی ویندوز باشد میتوانید از پورتال کاربران سرو دیتا سفارش خود را ثبت کنید بعد از خرید سرور مجازی ، سرور شما بصورت اتوماتیک نصب و توسط پیام کوتاه به شما اطلاع رسانیمیشود. به عنوان مثال در صورتی که از ساختار سرور به صورت کامل اطلاع داشته باشید لازم نیست که برای بکاپ و تغییرات حتما به پشتیبانی تیکت ارسال کنید و خودتان می توانید این کار ها را انجام دهید. معرفی انواع سرور اختصاصی و راهنمای کامل خرید و استفاده ! با اینکه همه VPSها، IP اختصاصی در اختیار دارندگانشان قرار میدهند، اما برخی از آنها مشخصاً برای استفاده از بایننس و ترید کردن مناسبتر هستند. البته دقت کنید که برای افزونه هایی که قصد نصب آنها را دارید باید هزینه ی جداگانه بپردازید. برای پاسخ دادن به این سؤال بهتر است نحوه کار ویپیان و ویپساس ها را بررسی کنیم. این سرور اجزای مختلفی ارائه میدهد که یک توسعه دهنده نرمافزار از طریق API به آنها دسترسی پیدا میکند. برای درک تفاوت های هاست، سرور مجازی و سرور اختصاصی بهتر است با مطالعه آنها به ویژگی آنها پی ببرید. برای وبلاگ های شخصی یا مشاغل بسیار کوچک، این گزینه کافی است. علاوهبراین سرعت بسیار بالایی دارند که قابل مقایسه با رمهای معمولی نیست. بنابراین سرعت و حافظه شما ممکن است برحسب استفاده کاربران دیگر تغییر کند. VPS که مخفف virtual private server و به معنای سرور مجازی خصوصی است، به یک سرور با سختافزار مشخص اشاره دارد که با استفاده از نرمافزار و تکنیکهای خاص به چندین بخش بهمنظور کاربرد و مقصدهای مختلف تقسیمبندی یا اصطلاحاً مجازیسازی میشود. زمانی که درمورد سرور و یا هاست اشتراکی برای شما توضیح می دهیم، به این معناست که سایت شما به همراه چندین سایت دیگر برای میزبانی روی یک server قرار می گیرند. بدین ترتیب مدیر وبسایت تسلط و کنترل کامل برای مدیریت محتوای داشته و هیچ محدودیتی برای انتخاب سیستم عامل و کنترل پنل و کانفینگ های داخل و استفاده از منابع وجود ندارد. به طور خلاصه، آن را به یک فرم از میزبانی است که ترکیبی از قدرت، کارایی بالا و منابع بیشتری از یک سرور اختصاصی با راحتی کامل مدیریت و آسان برای استفاده از برنامه میزبانی مشترک است.

وب سایت هایی که می خواهند رضایت مشتری را جلب نمایند و به منظور افزایش قابلیت اطمینان و پایداری بالا به دنبال پهنای باند می باشند. یکی از اصلیترین مزیتهای سرور اختصاصی این است که شما با استفاده از سرورهای اختصاصی میتوانید به راحتی منابع رم زیادی به وب سایت خودتان اختصاصی دهید تا بتوانید برنامهها را بهتر و با سرعت بالاتر اجرا کنید و یا سرعت وب سایتتان را بالاتر ببرید. در ادامه تأثیر مکان سرور روی سرعت و سئو سایت را مورد بررسی قرار می دهیم. سرورهای اختصاصی همراه با ویژگیهای امنیتی قوی و تأثیر مثبت بالقوه در زمان بارگذاری صفحه، کاملا برای این کار ایدهآل هستند. زمان بارگذاری صفحه شما می تواند تقریباً در همه جنبه های وب سایت شما تأثیر بسزایی داشته باشد. در ادامه این مقاله از ایده پویا انواع سرور میزبانی وب معرفی شده و ویژگی، تفاوت و مزایای استفاده از آنها معرفی میشود. در این مقاله از ایده پویا انواع سرورها و سرویسهای میزبانی وبسایتها مرور شده و ویژگیها و مزایای آنها مورد بررسی قرار گرفت. بهاینترتیب وبسایتهایی که از سرور مجازی استفاده میکنند میتوانند انواع سرویسهای مورد نیاز خود مثل پروتکلهای انتقال فایل، سرور ایمیل، یا نرمافزارهای اختصاصی و پایگاههای داده مورد نیاز برای فروشگاه مجازی یا وبلاگ را در سرور مجازی ذخیره کنند. هر یک از این سرویسهای میزبانی با توجه به امکانات و سطح تخصصی بودن برای سایتهای خاصی مناسب محسوب میشود. هاست، هاستینگ یا میزبانی وب به خدماتی اشاره دارد که فضای لازم برای حضور در اینترنت را در اختیار سایتهای مختلف قرار میدهد. عمومی : در سرور اختصاصی عمومی که معمولا در شرکتهای هاستینگ مورد استفاده قرار میگیرد برای میزبانی چندین سایت یا چندین سرور مجازی استفاده می شود . با استفاده از سرور مجازی هزینه کمتری پرداخت می کنید و می توانید سرور را مدیریت کنید. اما زمانی که سایت شما رشد می کند دیگر بخشی از سرور برای شما کفایت نمی کند.