• خانه
  • وبلاگ
  • پرنده تخفیف تابستانی را برای حمایت از حمل و نقل در آلمان راه اندازی کرد

پرنده تخفیف تابستانی را برای حمایت از حمل و نقل در آلمان راه اندازی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
پرنده تخفیف تابستانی را برای حمایت از حمل و نقل در آلمان راه اندازی کرد


حمل و نقل عمومی و تحرک میکروالکتریک در آلمان در تابستان امسال مقرون به صرفه تر و مقرون به صرفه تر شده است.

از آنجایی که برنامه بلیط ملی 9 برای 90 کشور از اول ژوئن آغاز می شود و انواع حمل و نقل عمومی شهری و منطقه ای را فقط با 9 یورو در ماه به مدت سه ماه در دسترس قرار می دهد، پرنده یک کمپین دوگانه را راه اندازی می کند که به مسافران کمک می کند تا به راحتی و مقرون به صرفه با هم ارتباط برقرار کنند.

تابستان امسال، پرنده‌سواران در سراسر آلمان می‌توانند از امتیاز 9 برای 90 سواری ما استفاده کنند، و پیشنهاد می‌کنیم قفل 90 پرنده را فقط با 9 یورو باز کنند. این صرفه جویی تا 81 یورو در سفرهای پرنده در آلمان در تمام تابستان است. تخفیف‌ها به مدت 90 روز از روز رزرو در دسترس هستند، و به سوارکاران این امکان را می‌دهند که در زمان اوج اسکوتر و فصل دوچرخه‌سواری آلمان در تحرک میکروالکتریک صرفه‌جویی کنند.

رانندگان در آلمان برای دسترسی به کارت پرواز 9 برای سفر 90 به سادگی می توانند اپلیکیشن Bird را باز کرده و گزینه بسته های سفر را از منوی کشویی انتخاب کنند.

پرنده تخفیف تابستانی را برای حمایت از حمل و نقل در آلمان راه اندازی کرد

راه اندازی جدیدترین ابتکار ما برای حمایت از حمل و نقل عمومی در آلمان تنها چند هفته پس از ادغام Bird با اپلیکیشن تحرک Jelbi مستقر در برلین در اوایل بهار امسال انجام شد. ادغام کامل به این معنی است که برلینی‌ها می‌توانند مستقیماً از برنامه Jelbi یک اسکوتر سواری Bird را پیدا کنند، قفل کنند و هزینه آن را بپردازند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه‌های تخفیف سفر، ادغام‌ها و سایر گام‌هایی که برای اتصال حمل‌ونقل حمل‌ونقل و حمل‌ونقل میکروالکتریک در سراسر آلمان و در بیش از 400 شهر شریک در سراسر جهان انجام می‌دهیم، در وبلاگ Bird Cities مشترک شوید.