چرا آسام سرور بهتر است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سرور مجازی یا وی پی اس VPS مخفف Virtual Private Server می باشد که به معنی سرور اختصاصی مجازی است. VPS مخفف عبارت (Virtual Private Server) به معنای «سرور مجازی» میباشد، بر روی هر ابر سرور چندین سرور مجازی قرار میگیرد که کاملاً دارای سیستم عامل و محیط ایزوله شده برای هر کدام از سرورهای مجازی میباشد. حال که با مفهوم عبارت منظور از سرور چیست آشنا شدید اکنون به بررسی کاربرد سرور می پردازیم سرورها جهت ارائه خدمات به کاربران به چند دسته سرور اشتراکی، سرور مجازی و سرور اختصاصی، تقسیممیشوند که نحوه تخصیص منابع آنها، متفاوت است. به عبارت دیگر می توانید آن را یک administrator اما باز هم با قدرت بیشتر به حساب آورید. یکی دیگر از مشکلات استفاده از وی پی انهای رایگان و ناپایدار، قطع و وصل شدن مداوم آنهاست. خرید و فروش ارز دیجیتال ممکن است برای شما ضررهایی را در پی داشته باشد به همین منظور استفاده از یک سرور مجازی بایننس میتواند تا حدود زیادی این مشکل را رفع کند. یکی از ویژگیهای منحصر به فرد خرید vps لینوکس، به طور حتم میزان پایداری و البته ثبات آن در هنگام کار است. کنترل پنل پلسک به دلیل نصب روی سیستمعاملهای لینوکس، ویندوز، و یونیکس از محبوبیت بسیاری برخوردار است. اما بهترین کشور برای خرید سرور مجازی ترید کدام است؟ پس تهیه سرور مجازی از هر کشوری قرار نیست کار شما را پیش ببرد و فقط آیپی برخی از کشور ها میتواند مناسب تریدر ها باشد. Dedicated Server ها همانند سایر خدماتی که شرکت های هاستینگ ارائه می دهند، از تنوع بالایی بر خوردار می باشد که برای مثال می توان به منطقه و موقعیتی که سرور در ان قرار گرفته است اشاره کرد.از این دسته می توان به خرید سرور اختصاصی ایران یا خارج پرداخت که هر کدام مشخصات خاص خود را با توجه به کشوری که در آن قرار گرفته است، دارا می باشد.نوع دیگر این سرور ها با توجه به سیستم عامل تقسیم بندی می شوند که 2 سیستم عامل مطرح:لینوکس و ویندوز بر روی آنها نصب می شود.

شاید یکی دیگر از مهم ترین المانهایی که در انتخاب یک سرور مجازی باید وجود داشته باشد، امکان شخصیسازی سرور مد نظر است. برای آن دسته از کاربرانی که به دنبال امنیت بالاتر و همچنین داشتن منابع اختصاصی و کیفیت بهتر در مقایسه با سرویس های میزبانی اشتراکی هستند ، وی پی اس یا به لاتین vps بهترین انتخاب می باشد . سرور اختصاصی در اصل سروری است که فقط سایت شما را میزبانی میکند و نه تنها میتواند عملکرد سایت شما را بهبود بخشد، بلکه زمان بارگذاری صفحه شما را نیز افزایش داده و به شما در بهینه سازی و امنیت سایت کمک میکند. امکان دارد بعد از مدتی از این که وب سایت شما بر روی یک سرویس اشتراکی بارگذاری شد متوجه شوید که سرعت نمایش کند شده است یا این که سایت شما دچار قطعی شود . همانطور که پیشتر گفته شد شرکتهایی نیز وجود دارند که وظیفه مدیریت سرور را بر عهده میگیرند و در صورت تمایل میتوانید این وظیفه را به آنها بسپارید. دیگر فایروالهای مفید و محبوب CFS و APF هستند که هردوی آنها پلاگینهایی برای پنلهای cPanel و Plesk با خود به همراه دارند. برای مثال، CPanel برای بهروزرسانی اغلب بستهها از EasyApache استفاده میکند. لذا در نظر داشته باشید که خرید سرور مجازی لینوکس و ویندوز برای میزبانی سایت های مهم تجاری و سازمانی بسیار مناسب است. در پایان لازم به ذکر است که یکی از مهم ترین لحظات خرید سرور مجازی استفاده از سرورهای مجموعه با سابقه درخشان و قابل اعتماد می باشد. همچنین کمترین مبلغی که فرد تمایل به فروش دارد نیز در این بخش قابل تعیین است. پس از این بخش که تعریفی کلی از معنی سرور چیست ، ارائه کردیم در ادامه می خواهیم به بررسی سخت افزار سرور بپردازیم. بر روی این سرور، نرم افزار مورد استفاده کاربران سرور نصب میگردد و ایشان از طریق کامپیوترهای خود میتوانند به آن، دسترسی داشته باشند. این سرور در میان سرورهای مجازی خارج از ایران از پرفروشترین سرورهای مجازی شناخته میشود و شرکتهای بسیار زیادی به ارائه این سرویس مجازی اقدام میکنند. این سامانه از کلید عمومی «public key» استفاده میکند که رمز آن تنها توسط کلید اختصاصی «private key» باز میشود.

کافیست سرور موردنظر خود را خریداری کرده و با استفاده از گوشی به آن متصل شوید و تمامی کارهای خود را دقیقاً مانند لپتاپ، از طریق گوشی پیگیری کنید. اگر از پنلهایی نظیر CPanel یا Plesk استفاده میکنید، حتماً آنها را بهروزرسانی کنید. ازاینرو اگر سیستمعامل شما لینوکس است میتوانید از گزینههای kolox ،directadmin ،webmin و درنهایت cpanel استفاده کنید. برای مدیریت سرور نیز می توانید از سرویس های کنترل پنل مانند webmin ، directadmin ، kloxo ، cpanel مدیریت و کنترل کنید. شما به راحتی میتوانید تصمیم بگیرید که کدام ابزار و برنامههای مدیریتی سایت را میخواهید روی سرور نصب کنید. حالا منتظر بمانید تا اسکن تمام شود و نتیجه به شما نمایش داده شود. “مزیت” یا تمایز اصلی سرورهای ویندوز این است که آنها می توانند نرم افزارهای مایکروسافت مانند پایگاه داده های Access و MS SQL را اجرا کنند. کاربران می توانند وب سایت را با استفاده از رابط آشنا ابزارهای مایکروسافت مانند Visual Interdev و Microsoft Access توسعه دهند. سرور مجازی ویندوز پشتیبانی قوی داشته و این مسئولیت بر عهده IT مایکروسافت است. ابتدا باید مشخص شود که چه میزان پردازنده، RAM و فضای ذخیرهسازی مورد نیاز است و میزان ترافیکی که ماهانه وب سایت شما دریافت میکند چقدر است؟ سرور مجازی لینوکس با کیفیت، تا حدود 8 گیگابایت RAM و 100 گیگابایت فضای ذخیره سازی SSD در اختیار شما قرار می دهد، همچنین امکان این سرورها توسعه پذیر هستند و مدیر سرور در صورت احساس نیاز می تواند میزان منابع را افزایش یا کاهش دهد. اگر این استراتژیها و روندهای کاری در قسمت امنی در سرور شما وجود نداشته باشد به احتمال زیاد دسترسی به اطلاعات اصلی شما بسیار راحت خواهد بود. اگر شما با یک آیپی ثابت، برای استفاده از چند حساب کاربری بایننس استفاده کنید این احتمال وجود دارد که حساب های با آیپی مشترک شناسایی شده و مسدود گردند. هر چه بیشتر تعلل کنید، احتمال هک شدن وی پی اس افزایش مییابد.

محیط سرور مجازی ترید به چه شکل است ؟ لازم است بدانید که در حال حاضر با وجود ارزش کم ریال، بسیاری از افراد سعی دارند از طریق سرمایه گذاری در بورس و یا بایننس، ارزش سرمایه خود را حفظ کنند و از طرف دیگر سود قابل توجهی به دست آورند. به این دلیل که منابعی که واگذار میشوند با کاربران دیگر روی سرور به اشتراک گذاشته نخواهد شد. تا چندین سال قبل مردم برای سرمایه گذاری پول خود را در بانک ها قرار می دادند و فکر می کردند تنها جایی که می توانند پول های خود را ذخیره و سود بگیرند بانک ها می باشند با پیشرفت تکنولوژی و نیاز بشر به ذخیره سازی و سرمایه گذاری پول مبحث بورس به میان آمد کم کم مردم به این نتیجه رسیدند که می توانند پول های خودشان را در جای دیگری نیز سرمایه گذاری کنند که این جایی که اعلام شد به نام بورس می باشد. بسیاری از فایروالها ازجمله CSF میتوانند قوانین و دستورات iptables را بهصورت خودکار اجرا کنند. به این ترتیب گزینههای متنوعی بهمنظور اتصال را خواهید داشت؛ مانند دسترسی به اینترنت ترکیبی یا اختصاصی DIA، اتصال مستقیم ابری، آدرسهای IP، فایروالها و مواردی از این قبیل. SSH یک پروتکل اتصال است که به کاربر امکان میدهد تا بتواند به راحتی به یک سرور مجازی یا اختصاصی یا هر نوع سرور دیگری که از این پروتکل پشتیبانی میکند متصل شود. تعداد ادمینهایی که از IPv6 استفاده میکنند بسیار کم است و در اغلب موارد این پروتکل بدون استفاده باقی میماند. هکرها معمولاً حجمی از دادههای مخرب را از طریق IPv6 ارسال میکنند و باز گذاشتن این پروتکل ممکن است راه نفوذ هکرها را بهسوی سرور شما هموار کند. هکرها معمولاً به دادههای در حال تردد درون شبکه حمله میکنند. کلید اختصاصی هم تنها در دسترس گیرندههایی قرار میگیرد که قبلاً تعیینشدهاند و بدین ترتیب هکرها از نفوذ به دادههای رمزنگاریشده بازمیمانند.

وقتی یکی از سرورها خیلی شلوغ است ، خوشه بطور خودکار ترافیک را به سمت یک کمتر هدایت می کند. خرید سرور مجازی لینوکسی برای کسانی که برای ارائه و مدیریت محتوا از سایت های وردپرسی استفاده می کنند هم مناسب است، همینطور برای نصب نرم افزارهای سفارشی و خاص یا شبیه سازی اندروید و IOS برای توسعه دهندگان انتخاب مناسبی است. همانطور که در بالا هم اشاره کردیم خرید سرور مجازی لینوکسی با کیفیت قطعا می تواند انتخاب صاحبان فروشگاه های اینترنتی باشد زیرا تمام امکانات یک سرور اختصاصی مانند دسترسی کامل مدیریتی را در اختیار آن ها قرار می دهد و از امنیت بالایی نیز برخوردار است. در نظر داشته باشید خرید یک سرور فیزیکی میتواند هزینه بسیار زیادی برای کسب و کار شما داشته باشد. زیرا در صورت تغییر آی پی شما و ورود به حساب سایت با آی پی ایران این مورد در لاگ حساب کاربری شما ذخیره و حساب شما مسدود می شود. اگرچه برخی از هموطنان برای تغییر آیپی خود از ویپیان (VPN) یا فیلترشکن استفاده میکنند، اما بنا به دلیل قطعی، اسپم بودن و دیگر مشکلاتی که ویپیانها دارند، استفاده از آنها برای اتصال دائمی به بایننس خطرناک است و هرآن امکان فاش شدن آیپی حقیقی ما وجود دارد. • صرفه جویی در هزینه ها از دیگر مزایای سرور های مجازی به شمار می رود. در این مدت که با شرکت های هاستینگ زیادی کار کرده ایم، شرکت ایران سرور را به عنوان بهترین شرکت از نظر پشتیبانی و راضی نگه داشتن مشتری ارزیابی کرده ام. بنابراین بسیار مهم است که به خود زمان دهید تا سایت خود را به سرور اختصاصی منتقل کرده و عملکرد آن را قبل از بروز هرگونه مشکل احتمالی بهیته کنید. اگر پیش بینی میکنید که وب سایت شما به سرعت رشد میکند، شاید ایده خوبی باشد که از ابتدا سرور اختصاصی را انتخاب کنید. برای این منظور اولین گام انتخاب نوع سیستم عامل سرور مجازی است. این نوع سرورها مناسب شرکتها و کسب و کارهای متوسط با ترافیک متوسط هستند که نیاز به منابع بیشتر و یا تنظیمات خاصی روی سرور دارند. ۹- مناسب برای همهی افراد؛ میزبانی سرور مجازی لینوکس برای همهی افراد حتی کسانی که در زمینهی وبلاگ نیز فعالیت دارند بسیار مناسب است. TCPWrapper هم اپلیکیشن مفید دیگری بر اساس میزبانی است که با فهرست کنترل دسترسی به شبکه (ACL)، دسترسی برنامهها را به شبکه اصلی فیلتر میکند. GnuPG سامانه مدیریت رمزنگاری ارتباطات بر اساس کلید (key-based) است.

یک سرور اختصاصی دارای انعطاف پذیری بالایی است، زیرا همیشه میتوانید سرور خود را بر اساس نیاز مشتری به RAM، فضای دیسک، CPU و نرم افزار سفارشی کنید. برای مشاهده قیمتها و شرایط مربوط به سرور مجازی، خدمات میزبانی وب و همچنین انتقال سایت خود به دیتاسنتر هاست ایران بر روی دکمه روبهرو کلیک کنید. وب سرور دارای ۲ بخش است: یکی سرور فیزیکی (یا مجازی) که نرمافزارها را میزبانی میکند، و دیگری نرمافزاری است که محتوای سایت را به کاربران ارائه میکند. در این بخش از مقاله میخواهیم به بررسی جزئیتر سرور مجازی لینوکس پرداخته و امتیازهای استفاده از آن را به صورت موردی برای شما تشریح کنیم. اگر شما هم دارای یک کسب و کار استارتاپی یا آنلاین هستید و به گسترش آن فکر میکنید باید به شما بگوییم که خرید vps لینوکس باعث میشود کسب و کار شما به راحتی گسترش پیدا کرده و با هر میزان از افزایش حجم بازدید کننده، باز هم دچار هیچ مشکلی نشود. در این صورت اگر یکی از VPS ها بخواهد منابع بیش از حد مجاز استفاده کند با محدودیت مواجه شده و نمی تواند از منابع سایر VPS های روی سرور استفاده کند و آنها را با کمبود منابع مواجه کند (مشکلی که در مورد وب هاست اشتراکی یا shared web hosting وجود دارد) اگر وب سایت یا وب سایت های پر ترافیکی دارید و از کمبود سرعت و پهنای باند وب هاست خود خسته شده اید، گام بعدی در ارتقای وب سایتتان تهیه سرور مجازی خواهد بود که بیشتر قابلیت های سرور اختصاصی را با هزینه ای به مراتب کمتر در اختیارتان خواهد گذاشت. عدم استفاده از کاربر روت، سطح امنیتی سرور لینوکس شما را تا حد زیادی افزایش میدهد. ولی حداکثر توان کاری هر سرویس دهنده حد ای دارد که زیـادتر از آن نمی تواند به در خواست ها پاسـخ دهد و به شیوه معمول سرویس دهی نماید . اگر بعدها لازم شد تغییراتی در هسته لینوکس اعمال کنید، ابتدا سطح دسترسی را به «Read-Write» بازگردانید؛ بعد از اعمال تغییرات دوباره آن را «Read-Only» تنظیم کنید. با توجه به موقعیت این سرورها در خارج از کشور هیچ گونه محدودیت ملیتی و جغرافیایی برای کاربران این سرورها در نظر گرفته نخواهد شد. بهدلیل شرایط قانونگذاری ایالاتمتحده، از کشوری بهجز آمریکا متصل شوید و سعی کنید از نرمافزارها و اشتراکهایی استفاده کنید که همیشه بتوانید کشور خود را ثابت نگه دارید. پنلها را هم میتوانید بهمنظور بهروزرسانی خودکار تنظیم کنید. قسمتی از منابع یک سرور مجازی قدرتمند آن هم به صورت اختصاصی به این نوع سرویس آن هم برخلاف vpsها تعلق میگیرد.

از آن گذشته قیمت وی پی اس لینوکس نسبت به نوع اختصاصی آن کمتر است پس اگر صاحب یک فروشگاه اینترنتی هستید تا وقتی که سقف منابع vps برای شما کافی است می توانید از آن استفاده کنید. در این نوشته ویژگی ها و امکاناتی که یک سرور مجازی لینوکس با کیفیت در اختیار شما قرار می دهد، موقعیت هایی نیاز است از وی پی اس لینوکس استفاده کنید و همینطور نکاتی که باید هنگام خرید سرور مجازی لینوکس مدنظر داشته باشید را با هم مرور می کنیم. سرور مجازی ترید و خرید VPN مناسب ترید در بایننس و سایر صرافی ها، مساله مهمی در بحث امنیت معاملات مالی و داشتن آرامش ذهنی است. یکی از مهمترین فاکتورهایی که هر سرور باید داشته باشد پایداری یا آپ تایم مناسب و سرعت معقول است. در ادامه به معرفی و توضیح راهکارهایی میپردازیم که با استفاده از آنها میتوانید ضعفهای امنیتی در سرور مجازی را به حداقل ممکن برسانید. اما به دلیل مشکلات بسیاری که در VPNها وجود دارد (در ادامه توضیح میدهیم) ممکن است حسابتان با مشکل مواجه شود. از این رو بهتر است از سرور مجازی لینوکس استفاده کنید. برای اینکه بهتر متوجه شوید سرور مجازی چیست، در نظر بگیرید که بر روی سرور مجازی ایران شما به دلخواه میتوانید سیستم عامل خود را نصب کنید و در نتیجه کنترل بسیار بیشتری بر روی پیکربندی سیستم دارید. ممکن است بعضی از کارفرماها برایشان مهم باشد که برنامه نویسی که استخدام میکنند دارای مدرک معتبر دانشگاهی باشد اما پس از گذشت زمان متوجه میشوند که مهمتر از مدرک میزان مهارت و تخصص یک برنامه نویس اهمیت بیشتری دارد تا اینکه برنامه نویس تنها تحصیلات دانشگاهی داشته باشد. سرویس میزبان لینوکس مزایای بسیاری دارد که از جمله آنها می توان به استفاده آسان، امنیت بالا و قابل اطمینان بودن با هزینه مالکیت کمتر اشاره کرد اما از نظر بیشتر برنامه نویسان، طراحان، توسعه دهندگان و متخصصان وب مهم ترین ویژگی سرور لینوکسی انعطاف پذیری آن است. با خرید سرور ترید توشن همگی در خارج از کشور و از کشور های مختلف اروپا نظیر آلمان، هلند، فرانسه و همچنین فنلاند و آمریکا قابل ارائه هستند. با توجه به تحریم کشور ایران در صرافی های بین المللی ارز دیجیتال (بایننس و …)، سرور مجازی یکی از امن ترین راه های دسترسی به این وبسایت ها است. سرورهای مجازی کاربردهای زیادی دارند که می توان استفاده از سرور مجازی ترید برای معامله (تریدینگ) ارزهای دیجیتال در صرافی خارجی مانند بایننس را بعنوان یکی از کاربردها سرور مجازی با آی پی ثابت نام برد. برای معامله گران جدی که می خواهند برای انجام معاملات خود از یک حساب استفاده کنند بسیار مفید است.

یکی دیگر از سرویسهای آذر آنلاین سرور مجازی ترید است. جالب است بدانید که هنگامی که بایننس متوجه شود شما از داخل ایران در حال ترید هستید خیلی سریع به صورت خودکار حساب شما بلوکه می شود و دیگر نمی توانید ترید کنید. سپس دستور زیر را وارد کنید تا اسکریپت نصب CWP دریافت شود. در این مقاله قصد داریم در مورد نحوه استفاده از سرور مجازی لینوکس صحبت کنیم و یکی از روشهای آماده سازی سرور جهت میزبانی وب سایت را معرفی کنیم تا بتوانید به راحتی کار خودتان را انجام دهید. اینها سوالاتی هستند که باید برای انتخاب و خرید هاست از خودتان بپرسید. به این معنی که دسترسی به یکی از سرور های دیتاسنتر که از قبل آن را انتخاب کرده اید، به شما داده می شود. ساده ترین شکل تنظیم یک سرور، این است که تمامی منابع آن شامل برنامه نرمافزاری، پایگاه داده و… اما VPS ها به علت ارائه دادن یک آی پی ثابت همیشگی، مشکل فوق را نخواهند داشت و تنها نکته ای که در انتخاب آن ها باید مد نظر قرار دهید این است که کشوری را انتخاب کنید که مشکل مالی و تحریمی با بایننس نداشته باشد. برای حفظ امنیت در سرور مجازی و سرور اختصاصی باید از میان فایروالهای متعددی که وجود دارند، یک فایروال مناسب انتخاب کنید. در این بین اگر که درصدد تصمیم گیری برای انتخاب یک ارائه دهنده مطمئن خدمات میزبانی سرور اختصاصی و یا مجازی هستید که میزبانی و مدیریت سرور خود را به آنها بسپاریم، ما به شما پیشنهاد میدهیم که شرکت IRPOWER را انتخاب کنید. با مسدود کردن حسابهای کاربری بعد از ورود تعداد دفعات بیشازحد رمز عبور، از سرورتان در مقابل حمله هکرها محافظت کنید. برخورداری از تنظیمات خودکار: هر محیط مجازی از ماشین مجازی که در اختیار کاربران قرار میگیرد را میتوان در یک پوشه ذخیره کرده، کپی و جابهجا کرد. حالا از طریق ssh وارد فولدر و پوشه ای شوید که فایل .sql در آن واقع شده است . سرور با توجه به خدماتی که پشتیبانی میکند، از دسترسی چند کامپیوتر به یک سرور داخلی تا افزایش و گسترش خدمات از طریق اینترنت و پاسخ به ایمیلها، متفاوت است.

قیمت سرورها بسته به امکاناتی که در اختیار کاربر قرار میدهند متفاوت است. یکی دیگر از ویژگیهای بسیار جالب Subsonic که صرفاً در ارائه موسیقی از طریق شبکه Wi-Fi محلی شما فراتر میرود، این است که شما میتوانید پخشکنندهی فیلم نیز باشید. درضمن داشتن یک سرور اختصاصی و فیزیکی نیاز به فضایی مشخص در کسب و کار شما دارد که این خود هزینه بر بوده و گاهی حتی منجر به کمبود فضا برای دیگر قسمتهای کاری شما میشود. چه سیستم عامل هایی پشتیبانی میشود؟ اما rootkit ها به آسانی حذف نمیشوند و بهترین راه برای رفع این مشکل نصب مجدد سیستم عامل است. این نوع هاست محبوب ترین نوع در بین کاربرانی است که قصد ارتقا هاست خود را دارند. در همین راستا، افراد زیادی از ما در مورد این نوع از سرور سوال داشتند و میخواستند ببینند که چطور میتوان به آن دست پیدا کرد. در ادامهی مقالهی اموزش راه اندازی سرور خانگی با ما همراه باشید. در اولین قدم برای بررسی روش ساخت سرور خانگی در خانه باید چند نکته را در نظر داشته باشید. وقتی بحث خرابی سایت پیش بیاید شما هرگز نمی دانید چه زمانی به مشکل خواهید خورد، پس به این نکته توجه کنید که وقتی VPS را خریداری می کنید از خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته و همه روزه برخوردار باشد. شما میتوانید در هر لحظه اقدام به ارتقا سخت افزاری سرور خود کنید. مشکل دیگری که استفاده از وی پی ان دارد با هر بار قطع و وصل شدن، یک آی پی جدید به شما می دهد و آی پی شما دائما در حال تغییر می باشد و این باعث مشکوک شدن سیستم صرافی بایننس به حساب شما می شود. وقتی پورت SSH را تغییر میدهید، هک کردنش برای کلاهبرداران اینترنتی سخت میشود. پس Server میشود کسی که فایلها و دیتاها را در ظرف مرورگر میچیند و از کاربران پذیرایی میکند. زمانیکه وب سایت شما نیز با کمبود منابع مواجه شد و از میزبان خود پیشنهاد تهیه سرور اختصاصی را دریافت کردید، این سوال به ذهن شما خطور خواهد کرد که تفاوت سرور اختصاصی و سرور مجازی چیست؟ بعد از فعالسازی vps، یک ایمیل اطلاعرسانی برای شما ارسال خواهد شد.

شما میتوانید سرور با منابع مورد نظر خود را تهیه نموده و آن را در شرکت و یا سازمان خود نگهداری نمایید. همچنین شما میتوانید سرور hp با منابع مورد نظر خود را تهیه نموده و آن را در دیتاسنتر مربوطه که شرکت هاستینگ ما پیشنهاد میدهد، نگهداری نمایید تا بدین ترتیب هزینه نگهداری سرور نیز کاهش یابد. اشاره کرد. در این مقاله ما خصوصیات بهترین vps برای ترید در این صرافی ها را معرفی می کنیم. چرا صرافی کوکوین را انتخاب کنیم؟ با توجه به زبان برنامه نویسی سایت، سیستم عامل سرور مجازی ( وی پی اس ) خود را انتخاب نمایید مثلا در صورتی که سایت شما از سیستم مدیریت محتوا وردپرس استفاده می کند یا در صورتی که زبان برنامه نویسی سایت شما PHP است ما هیچ وقت سرور مجازی ویندوز را توصیه نمی کنیم. ، PHP و… سازگار است و از پایگاههای داده متعددی مانند SQL، PostgreSQL، MySQL و… به گزارش ایسنا،بنابراعلام مبین هاست، سرور اختصاصی، یک کامپیوتر بسیار قدرتمند می باشد که دارای تعدادی پردازنده قوی، حافظه رم، هارد های پرسرعت است که تعداد این سخت افزارها از کامپیوتر و لپ تاپ های معمولی بالاتر می باشد، و این سرورها در محل هایی مخصوص به نام دیتاسنتر قرار می گیرند که دارای پورت های حداقل ۱۰ گیگ بوده و بصورت شبانه روزی روشن می باشند. به گزارش بازار، سرور مجازی بورس یکی انواع سرورهایی می باشد که توانسته کاربردهای گسترده ای را با خود به همراه داشته باشد. به گزارش ایسنا، بنابر اعلام صفرویک، از آنجا که شما قدرت محاسباتی و اتصال خود را با دیگران به اشتراک نمیگذارید، وظایف و عملکرد سرور شما روی منابع سخت افزاری کامل و سرعت پشت سرهم اجرا میشود.سرور اختصاصی یک کامپیوتر فیزیکی مستقل با منابع سخت افزاری و اتصال به اینترنت است که به یک مستاجر سرور اختصاص دادهشدهاست، به این معنی که منابع سرور با هیچکس دیگری به اشتراک گذاشته نمیشود. یک سرور اگر در حافظه رایانه میزبان اجرا شود مجازی است. اساسا، اگر انتظار رشد بازدید و ترافیک سایتتان را دارید، پس یک VPS لینوکس برای شما مناسب است. DNS اختصاصی بر روی سرور به شما کمک میکند تا از دید صرافی، زمان و زبان سیستم نیز به لوکیشن متصل شده تغییر کند. در صورتی که پورت را تغییر دادید باید در زمان اتصال پورتی که در تنظیمات سرور وارد کردید را در این بخش وارد کنید. برای این منظور سرور مجازی با سیستم عامل مورد نیاز شما نصب خواهد شد و با ریموت زدن به سرور با خیال راحت ترید کنید.

دقت داشته باشید پس از پایان نصب برای شما کادری نمایش داده خواهد شد که اطلاعات ورود به پنل مدیریت و همچنین پسورد کاربر ریشه دیتابیس در آن نوشته شده است ، یک کپی از آن بردارید تا در صورت نیاز بتوانید از پسورد استفاده نمایید. جهت خرید سرور گزینههای مختلفی را در پیش رو دارید که در ادامه شرح داده شده اند. هنگام خرید یک سرور مجازی لینوکس باید به چه ویژگی هایی توجه کرد؟ سرور مجازی یا VPS مخصوص ترید، چه ویژگیهایی باید داشته باشد؟ سرور مجازی اختصاصی (Virtual Private Server) ایدهآل برای شرکتها، سازمانها و سایتهایی است که نیاز به منابع بیشتری برای ارائه خدمات خود دارند. سرور اختصاصی برای چه سایتهایی مناسب است؟ سرور اختصاصی در کسب و کارهای توسعه یافته و وب سایتهایی که ترافیک روزانه بالایی دارند مورد استفاده قرار میگیرد. میزبانی VPS با سیستم عامل ویندوز یک فضای خصوصی متمایز ایجاد میکند که در آن کاربران مالکیت و کنترل کامل منابع را دارند. درست مانند یک سرور خصوصی، تمامی منابع سرور مجازی خصوصی شما تنها در اختیار شما و مخصوص شما خواهند بود. هر سرور خصوصی مجازی به نسبت کارش جداسازی شده است، یعنی شما میتوانید با خیال راحت هرسیستم عاملی را که ترجیح میدهید یا به آن نیاز دارید (مثلا لینوکس) را روی آن نصب کنید. علاوه بر نکات بالا باید منابع سخت افزاری سرور خود را براساس نیاز و استفاده خود تعیین کنید. سرور مجازی بایننس علاوه بر اینکه یک آی پی ثابت برای بایننس به شما می دهد ویژگی های زیادی دارد که کار را برای شما ساده تر می کند. علاوه بر مبادله خدمات خاص، بایننس همچنین ابزارها، سیستم عامل ها و خدمات دیگری را برای پشتیبانی از اکوسیستم کلی بلاکچین ارائه می دهد. مطلب برای شما مفید بود؟