• خانه
  • وبلاگ
  • چگونه با استفاده از VPS سود فارکس خود را افزایش دهیم

چگونه با استفاده از VPS سود فارکس خود را افزایش دهیم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
چگونه با استفاده از VPS سود فارکس خود را افزایش دهیم


معاملات خودکار یا الگوریتمی نوعی معامله است که در آن تصمیمات در بازار فارکس به جای انسان توسط نرم افزار گرفته می شود. با این حال، برای اینکه سیستم‌های معاملاتی خودکار بتوانند با پتانسیل کامل خود کار کنند، رایانه‌ها و سایر دستگاه‌های الکترونیکی که نرم‌افزار معاملاتی روی آنها نصب شده است باید همیشه روشن و به اینترنت متصل باشند. آ VPS فارکس می تواند این امکان را فراهم کند. در غیر این صورت، روشن بودن تجهیزات معاملاتی همیشه غیرعملی است.

اصطلاح “سرور خصوصی مجازی” به سرور خاصی اطلاق می شود که یک کامپیوتر را با سایر “سرویس های خصوصی مجازی” به اشتراک می گذارد. آنها می توانند به طور نسبی مستقل از یکدیگر عمل کرده و عمل کنند، حتی اگر در یک رایانه باشند. به عبارت ساده، VPS فارکس اساساً یک رایانه رومیزی مبتنی بر ابر است.

VPS فارکس مشابه نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS) عمل می کند، که در آن به ارائه دهنده در ازای دسترسی به سرویس میزبانی VPS، هزینه ماهانه مستمری را پرداخت می کنید. با VPS، می توانید سیستم عامل مورد نظر خود را نصب کنید، هر زمان که بخواهید VPS را راه اندازی مجدد کنید و در غیر این صورت آن را مانند هر نرم افزار دیگری در رایانه خود مدیریت کنید. با VPS می توانید انعطاف پذیری، راحتی و پایداری داشته باشید زیرا منبع تغذیه اختصاصی خود را دارد.

VPS کاربردهای زیادی دارد. می توانید در مورد آنها بیشتر بدانید اینجا جایی که در مورد روش هایی بحث می کند که در آن سیستم VPS می تواند برای افزایش سود در معاملات فارکس استفاده شود.

استفاده از سرور خصوصی مجازی (VPS) زمان خرابی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد

لغزش در فارکس زمانی اتفاق می‌افتد که یک دستور بازار با نرخی غیر از نرخ تعیین‌شده در دستور اجرا شود، یا زمانی که یک دستور توقف ضرر، موقعیت را با نرخی غیر از نرخ تعیین‌شده در دستور بسته می‌کند.

لغزش بیشتر در بازار فارکس زمانی رخ می دهد که نوسانات بالا است، اغلب در نتیجه اخبار اخیر یا زمانی که جفت ارز خارج از ساعات اوج معاملات معامله می شود. این منجر به درجه بالایی از غیرقابل پیش بینی بودن در تراکنش ها می شود که ممکن است بسیاری از کاربران آن را برای خود بهترین در نظر نگیرند.

این لغزش، مهم نیست که چقدر بزرگ یا کوچک باشد، منجر به از دست دادن پول برای معامله گران می شود. هنگامی که با نوسانات بازار ترکیب می شود، لغزش به یک نگرانی قابل توجه تبدیل می شود که باید مورد توجه قرار گیرد. با این حال، هنگام استفاده از یک سرور خصوصی مجازی (VPS) لغزش کاهش می یابد زیرا تمام تراکنش ها تقریباً بلافاصله با تاخیر بسیار کمی انجام می شوند.

از این رو، احتمال متحمل شدن زیان مالی ناشی از لغزش در معاملات فارکس تقریباً از بین می رود. از آنجایی که یک استراتژی برای بهبود سود کاهش ضرر است، تجارت فارکس با VPS باعث افزایش سود معامله گر فارکس در بلندمدت می شود.

معامله گران با VPS در هر کجا و همه جا درآمد کسب می کنند.

اگر یک رایانه قابل حمل مانند لپ تاپ ندارید، محدود به تجارت در جایی خواهید بود که رایانه رومیزی شما (خانه یا محل کار شما) قرار دارد. اگرچه امروزه گزینه های دیگری نیز وجود دارد، اما ممکن است علاقه ای به خرید یک دستگاه تلفن همراه یا لپ تاپ نداشته باشید، یا ممکن است کارگزار شما اجازه تجارت تلفن همراه را ندهد.

همچنین این امکان وجود دارد که کارگزار شما یک رابط معاملاتی آنلاین ارائه ندهد و در عوض از شما بخواهد که نرم افزار خود را دانلود کنید. اگر اینطور است، تا زمانی که به یک اتصال شبکه دسترسی دارید که به شما امکان می دهد برای تجارت به سرور خصوصی مجازی (VPS) خود وارد شوید، آزاد هستید از هر کجا به پلتفرم خود متصل شوید.

معامله‌گرانی که از سیستم VPS فارکس استفاده می‌کنند می‌توانند در هر زمان و از هر مکان معامله کنند، که با یک رایانه شخصی معمولی امکان‌پذیر نیست. آنها همچنین مجبور نیستند تجهیزات تجاری خود را حمل کنند، که باعث صرفه جویی در زمان می شود. بنابراین، کاربران می توانند حتی زمانی که در مناطق اختصاص داده شده به آنها کار نمی کنند، معاملات سریع انجام دهند و به آنها انعطاف لازم برای بهینه سازی سود خود را بدهد.

VPS به شما امکان می دهد حتی اگر برق قطع شود به تجارت ادامه دهید.

بسیاری از ارائه دهندگان سرورهای خصوصی مجازی (VPS) منبع تغذیه اختصاصی خود را دارند که به کاربران امکان می دهد حتی اگر برق در منطقه آنها قطع شده است به استفاده از دستگاه های خود ادامه دهند. این هدف را با ارائه یک ساختار خودکار که با این وجود علیرغم فقدان صفحه نمایش، کاربردی است، به دست می آورد.

سیستم معاملاتی فارکس خودکار معاملات را حتی در صورت عدم اتصال به اینترنت انجام می دهد. این فقط شامل تنظیم چند پارامتر برای چارچوب است و سپس به عملکرد عادی خود ادامه می دهد.

اگر از طریق اتوماسیون معامله کنید، حتی اگر برق محل شما ناگهان قطع شود، می توانید به تجارت ادامه دهید. بنابراین، این سیستم خودکار به معامله گر این امکان را می دهد که حتی زمانی که نمی تواند به اینترنت وصل شود به کسب درآمد ادامه دهد.

به طور خلاصه، وقتی از VPS استفاده می کنید، بدون در نظر گرفتن اتصال به اینترنت یا در دسترس بودن برق، هیچ فرصت تجاری را از دست نمی دهید. بنابراین استفاده از هر فرصت معاملاتی وسیله ای برای افزایش درآمد فارکس شما است.

استفاده از VPS بالاترین سطح امنیت را فراهم می کند

معامله‌گران فارکس که از سیستم‌های VPS استفاده می‌کنند معمولاً با مکانیسم‌های امنیتی خوبی که معمولاً در چنین سیستم‌هایی گنجانده می‌شوند، از حملات سایبری احتمالی و سایر خطرات محافظت می‌شوند. در نتیجه بررسی های متعدد برای اطمینان از عملکرد نرمال و بدون وقفه سرورها، هم در زمان خرابی و هم تاخیر برای معاملات دقیق کاهش قابل توجهی وجود دارد.

مطمئن ترین ارائه دهندگان سرور خصوصی مجازی (VPS) نیز مطمئن ترین امنیت را برای مشتریان خود فراهم می کنند. علاوه بر این، معمولاً نرم‌افزار آنتی‌ویروس و ابزارهای دیگری نیز دریافت خواهید کرد تا مطمئن شوید که سیستم شما محافظت شده و آسیب‌پذیر نیست. با امنیت کافی، تجارت می تواند بدون وقفه ادامه یابد. معاملات مستمر به معامله گر فرصت ثابتی برای ادامه تولید پول می دهد.

استفاده از VPS باعث افزایش سرعت سرویس می شود

یک سرور خصوصی مجازی (VPS) می تواند تراکنش های شما را به طور قابل توجهی سریعتر و کارآمدتر از رایانه شما انجام دهد، که به این معنی است که در زمان و هزینه خود صرفه جویی خواهید کرد. بسیاری از معامله‌گران هستند که نمی‌دانند زمان لازم برای رفتن سفارش‌هایشان به سرورهای اصلی معاملات در لندن یا نیویورک، جایی که ممکن است کارگزار آنها در آن قرار داشته باشد، می‌تواند تا 500 میلی‌ثانیه باشد. این تاخیر می تواند برای معامله گران بسیار پرهزینه باشد، به خصوص در مقایسه با یک میلی ثانیه ای که یک سرور معاملاتی برای اجرای معامله نیاز دارد.

اگر با استفاده از یک پلتفرم میزبانی شده روی سرور خصوصی مجازی (VPS) فارکس را معامله کنید، می توانید این تاخیر در رسیدن به سرور اصلی معاملاتی را به یک تا دو میلی ثانیه کاهش دهید. معاملات فارکس با یک سرور خصوصی مجازی، با به حداقل رساندن تاخیر و اطمینان از تکمیل به موقع تراکنش های بیشتر، روند تراکنش را سرعت می بخشد. این کارآیی و سود معاملات را بهینه می کند.

با VPS، می توانید در هنگام خواب درآمد کسب کنید

“یا در خواب پول در می آورید یا در تلاش برای پول درآوردن می میرید. سبد سرمایه گذاری شما برای ایجاد سود برای آن نباید به شما وابسته باشد. این یکی از مشهورترین نقل قول های وارن بافت است که از این ایده حمایت می کند که یک فرد تا زمانی که توانایی تولید همان مقدار درآمد در غیاب خود را نداشته باشد، ثروتمند نمی شود.

یکی از بهترین زمان‌ها برای پول درآوردن زمانی است که بقیه در خواب هستند. VPS علاوه بر اینکه به شما امکان داد و ستد از هر نقطه ای را می دهد، به شما امکان می دهد در هر زمانی از روز معامله کنید. حتی زمانی که خواب هستید، فعالیت‌های معاملاتی ادامه می‌یابد و به طور مداوم درآمد کسب می‌شود.

همچنین، زمان بهینه برای معامله نامشخص است زیرا به عوامل مختلفی مانند مناطق زمانی بستگی دارد. بهترین زمان برای معامله حتی می تواند زمانی باشد که شما خواب هستید. وقتی با VPS معامله می کنید، لازم نیست نگران زمان بهینه برای معامله باشید. از آنجایی که شما دائماً با یک VPS معامله می کنید، زمانی که زمان بهینه برای معامله رخ دهد در دسترس هستید. می توانید در مورد آن بیشتر بدانید بهترین زمان برای تجارت فارکس در مالزی.

نتیجه

یک سرور خصوصی مجازی (VPS) توانایی میزبانی نسخه‌ای از یک سیستم عامل (OS) را دارد که تقریباً توسط هر دستگاه دیگری در محدوده قابل کنترل از راه دور است. این قابل مقایسه با سرورهایی است که میزبان وب‌سایت‌ها هستند، اما همچنین این پتانسیل را دارد که مستقیماً رایانه رومیزی شما را میزبانی کند و در عین حال توانایی اجرای مستقل را به گونه‌ای که روی سرور خودش است حفظ کند.

وقتی صحبت از فارکس می شود، سیستم های سرور خصوصی مجازی (VPS) ابزار بسیار مفیدی هستند. آنها با ارائه قابلیت اطمینان، امنیت و انعطاف‌پذیری مورد نیاز، تجار را قادر می‌سازند در بازار رشد کنند. با در نظر گرفتن این مزایا، عاقلانه است که روی مطمئن ترین VPS سرمایه گذاری کنید تا بتوانید درآمد خود را بهینه کنید.