• خانه
  • وبلاگ
  • کانادا با راه اندازی در کلگری، ویندزور، ادمونتون به توسعه Bird Bike می پیوندد.

کانادا با راه اندازی در کلگری، ویندزور، ادمونتون به توسعه Bird Bike می پیوندد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کانادا با راه اندازی در کلگری، ویندزور، ادمونتون به توسعه Bird Bike می پیوندد.


امسال در کانادا منادی جدیدی از بهار است.

با نزدیک شدن به تابستان، دوچرخه های پرنده بیشتری به ناوگان اسکوترهای الکترونیکی مشترک Bird Canada در شهرهای سراسر کشور می پیوندند – از کلگری (AB)، ویندزور (ON) و ادمونتون (AB).

اکنون هر شهر حمل‌ونقل میکروالکتریکی چند وجهی را ارائه می‌کند، از جمله بیش از 400 دوچرخه برقی با نام Sky Blue برای کرایه در کنار جدیدترین اسکوترهای Bird Three. این انتخاب افزایش یافته برای کمک به پاسخگویی به تقاضای رو به رشد برای میکروموبیلت مشترک در کانادا است، جایی که کیلومترهای پیموده شده با اسکوترهای Bird از سال 2020 تا 2021 بیش از 300 درصد افزایش یافت.

با توجه به اینکه ادمونتون آخرین شهری است که Bird Canada را به عنوان ارائه‌دهنده خدمات میکروموبیلت مشترک خود انتخاب کرده است، استوارت لیونز، مدیرعامل Bird Canada، اظهار داشت: «انتخاب به عنوان ارائه‌دهنده خدمات میکروموبیلتی در ادمونتون در این فصل، گواهی بر این کار است. این تیم در طول سال‌ها نه تنها ایمنی راننده را تضمین می‌کند، بلکه به رانندگان در مورد آداب استفاده از وسایل نقلیه ما در کنار عابران پیاده و خودروها و پارک کردن آنها به درستی آموزش می‌دهد. با در دسترس بودن اسکوترهای الکترونیکی و دوچرخه‌های الکترونیکی، کسانی که در ادمونتون زندگی می‌کنند یا از آن بازدید می‌کنند، اکنون این امکان را دارند که سرویس میکروموبیلتی را انتخاب کنند که برای هر سفر بهترین عملکرد را دارد. در حالی که اسکوترهای الکترونیکی ما برای سفرهای کوتاه عالی هستند، دوچرخه‌های الکترونیکی ما گزینه‌ای فوق‌العاده برای سفر در مسافت‌های طولانی‌تر هستند.» این از ابتکارات مختلفی در جوامعی که توسط Bird Canada ارائه می‌شود، مانند Summer Streets، که هدف آن افزایش دسترسی و استفاده در مسیرهای دوچرخه سواری.

هر دوچرخه مشترک Bird Bike مجهز به موتور قدرتمندی است که می‌تواند به کانادایی‌ها کمک کند تا از تپه‌ها با شیب 20 درصد بدون عرق کردن بالا بروند. علاوه بر این، دوچرخه‌های ما از فناوری تشخیصی و سرعت جغرافیایی پیشرفته برد، موقعیت جغرافیایی چند حالته و لاستیک‌های پنوماتیکی با دوام بالا برای عملیات اشتراک‌گذاری دوچرخه ایمن، هوشمند و کارآمد برخوردار هستند.

راه‌اندازی دوچرخه‌های پرنده در کانادا در بحبوحه تعداد زیادی از راه‌اندازی‌های جدید دوچرخه‌سواری در ایالات متحده و اروپا انجام می‌شود. در ماه های اخیر، شهرستان ها شامل مادریدکلیولند، لکسینگتون و خم جنوبی به نیوآرک، رم، بوردو و دیگران در ارائه ناوگان کاملاً چند وجهی از دوچرخه های الکترونیکی و اسکوترهای برقی Bird پیوسته اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استارت آپ های چندوجهی جدید که دسترسی به حمل و نقل میکروالکتریک را در کانادا و سراسر جهان گسترش می دهند، در وبلاگ شهر پرندگان مشترک شوید. همچنین می‌توانید با دنبال کردن آنها در توییتر، اطلاعاتی درباره راه‌اندازی‌های جدید و رویدادهای ایمنی که توسط Bird Canada برگزار می‌شود، بیابید @BirdRideCanada و اینستاگرام @BirdCanada.