کنفرانس جهانی شرکای CloudSigma 2022 در توکیو برگزار شد • CloudSigma

کنفرانس جهانی شرکای CloudSigma 2022 در توکیو برگزار شد • CloudSigma


در این مراسم روندها و برنامه ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

2022/11/30، توکیو، ژاپن

بزرگترین CloudSigma کنفرانس جهانی شریک 2022 در توکیو ژاپن برگزار شد.

در این رویداد، فروشندگان در مورد پیشرفت ها و برنامه های سال آینده صحبت کردند. اعضای جدید جامعه ارائه دهندگان خدمات CloudSigma نیز این شانس را داشتند که خود را معرفی کنند. رابرت جنکین، مدیر عامل کلود سیگما، نقشه راه توسعه و اخبار سال 2023 را ارائه کرد و به چند سوال مهم در مورد توسعه آینده و پیشنهادات پیشرفته پاسخ داد.

“پس از یک وقفه دو ساله، ما خوشحالیم که شخصاً ملاقات کرده و برنامه های خود را برای توسعه و همکاری های آینده در شبکه به اشتراک می گذاریم. رابرت جنکین گفت: همانطور که شبکه ما رشد می کند، قوی تر می شود و ما شاهد تجارت و همکاری بیشتر و بیشتر بین ابرها هستیم.

برخی زمینه ها برای همکاری های آتی برجسته و مورد بحث قرار گرفت. HPE در مورد برنامه PRSP خود و نحوه ترکیب خدمات مدیریت شده، یکپارچه سازی سیستم و خدمات ابری برای برنده شدن در تجارت به ما می گوید. CloudSigma شریک Titan اینتل است. اینتل مروری بر اتحاد شرکای اینتل و ابزارهای بازاریابی موجود برای اعضا و همچنین ارائه ای با موارد استفاده برای راه حل های محاسباتی اختصاصی آنها ارائه کرد.

موضوعات روز دوم شامل ابتکارات فروش، پروژه های ابری جدید و نوآورانه و راه های گسترش خدمات ابری از طریق فدراسیون کلود سیگما بود. CloudSigma CCO Borislav Ivanov چندین کمپین بازاریابی CloudSigma و سایر ابتکارات فروش را به اشتراک گذاشت و مدیر فروش شریک Miglena Mihaleva برنامه آموزشی و گواهینامه جدید CloudSigma را ارائه کرد.

در جریان رویداد خاویر پواسون، معاون جهانی، ارائه دهندگان خدمات تجاری در شرکت هیولت پاکارد، مروری بر استراتژی ارائه‌دهنده خدمات HPE و روندهای بازار، از جمله Gaia-X و اقتصاد داده ارائه کرد.

موضوع پایانی روز دوم امکان تجمیع زیرساخت ها در وب 3.0 بود.

این روز با بحث در مورد برنامه های همکاری و استراتژی برای ایجاد پایه ای برای رشد به پایان رسید. این بحث ها بر اساس به اشتراک گذاری تجربیات و بهترین شیوه ها شکل گرفت که منجر به اقدامات روشن و برنامه ای قوی برای همکاری های آینده شد. به طور کلی، این رویداد لذت‌بخش و سازنده‌ای بود که اکوسیستم تقویت‌کننده ارائه خدمات ابری CloudSigma را نشان می‌داد.

درباره CloudSigma

CloudSigma، ابر خالص IaaS و PaaS ارائه‌دهنده راه‌حل‌های میزبانی ترکیبی پیشرفته که اقتصاد صنعتی دیجیتال را قادر می‌سازد، سرورهای ابری بسیار در دسترس، انعطاف‌پذیر، کلاس ابری و راه‌حل‌های میزبانی ابری را در اروپا، ایالات متحده، APAC و خاورمیانه ارائه می‌دهد. CloudSigma قابل سفارشی‌سازی‌ترین ارائه‌دهنده ابر در بازار است که به مشتریان امکان کنترل کامل بر ابر خود را می‌دهد و محدودیت‌هایی را در مورد نحوه استفاده کاربران از منابع محاسباتی خود حذف می‌کند. با CloudSigma، مشتریان می‌توانند پردازش، ذخیره‌سازی، شبکه و سایر منابع محاسباتی اصلی را به دلخواه خود فراهم کنند و به راحتی هر سیستم عامل یا برنامه سازگار را با دسترسی کامل ریشه/اداری به کار گیرند. نتیجه کارآمدترین ابر با کارآمدترین قیمت ممکن است.

از CloudSigma PaaS راه حل یک پلتفرم ابری مبتنی بر کانتینر نسل بعدی با زمان اجراهای تایید شده برای جاوا، پی اچ پی، روبی، پایتون، دات نت، Node.js و Go ارائه می دهد. مال ما PaaS این پلتفرم امکان ارائه محیط های Kubernetes و Docker کاملاً مدیریت شده و مقیاس پذیر را در عرض چند دقیقه فراهم می کند. شما همچنین می توانید میکروسرویس های مقیاس پذیر را بسازید و به کار بگیرید.