• خانه
  • وبلاگ
  • کنفرانس CloudSigma Global Partner GET TOGETHER 2022 در توکیو برگزار می شود • CloudSigma

کنفرانس CloudSigma Global Partner GET TOGETHER 2022 در توکیو برگزار می شود • CloudSigma

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
کنفرانس CloudSigma Global Partner GET TOGETHER 2022 در توکیو برگزار می شود • CloudSigma


در این مراسم روندها و برنامه ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت

2022/11/30، توکیو، ژاپن

بزرگترین CloudSigma کنفرانس 2022 Global Partners GET TOGETHER در توکیو ژاپن در حال برگزاری است. 13 نفر از 15 شریک این شرکت در این رویداد شرکت کردند.

در طول جلسه GET TOGETHER، فروشندگان در مورد پیشرفت ها و برنامه های سال آینده بحث کردند و با شبکه CloudSigma که به تازگی به آن ملحق شده است، معرفی شدند. رابرت جنکین، مدیر عامل کلود سیگما، نقشه راه توسعه و اخبار سال 2023 را ارائه کرد و به سوالات مهمی در مورد توسعه آینده و پیشنهادات پیشرفته پاسخ داد. همه شرکا این فرصت را داشتند که به طور خلاصه تجارت و استراتژی خود را برای سال 2023 شرح دهند و داستان های موفقیت و موارد استفاده مشتری را به اشتراک بگذارند.
“پس از یک وقفه دو ساله، ما خوشحالیم که شخصاً ملاقات کرده و برنامه های خود را برای توسعه و همکاری های آینده در شبکه به اشتراک می گذاریم. همچنین، ما چقدر با مزایای هر یک از شرکا رشد خواهیم کرد.» رابرت جنکین گفت.

زمینه‌های همکاری آینده، به‌روزرسانی تجاری HPE در Cloudsigma در رابطه با برنامه PRSP و نحوه ترکیب سرویس‌های مدیریت شده، یکپارچه‌سازی سیستم و سرویس‌های ابری برای برنده شدن در تجارت با موارد استفاده VMware نیز موضوعات مورد بحث بود.

ارائه ها شامل ابزارهای بازاریابی اینتل و اخبار اتحاد شریک اینتل بود. نماینده شرکت همچنین موارد استفاده از محاسبات محرمانه را به اشتراک گذاشت.

ابتکارات فروش و پروژه های ابری جالب چیست و چگونه می توان خدمات را از طریق فدراسیون CloudSigma گسترش داد از موضوعات روز دوم کنفرانس بود. بوریسلاو ایوانوف، مدیر بازرگانی، کمپین های بازاریابی CloudSigma و سایر ابتکارات تجاری را به اشتراک گذاشت و Miglena Mihaleva نمایشی از برنامه آموزشی و صدور گواهینامه CloudSigma ارائه داد.

پروژه استراتژیک Cloud United یک نمای کلی و نمایشی در طول این رویداد داشت. خاویر پواسون، معاون جهانی، ارائه دهندگان خدمات تجاری در شرکت هیولت پاکارد، استراتژی ارائه دهنده خدمات HPE و SMB و استراتژی HPE و روندهای بازار (Gaia، اقتصاد داده و غیره) را به همه شرکت کنندگان ارائه کرد.

چگونگی یکپارچه سازی زیرساخت در وب 3.0 آخرین موضوعی بود که همکاران در روز دوم کارگاه در مورد آن اظهار نظر کردند. اظهارنظرهای مستقیم در مورد برنامه های اصلی و استراتژی مشارکتی آتی برای پی ریزی پایه های رشد باثبات تر، پایان جلسه سازنده بود.

اقدامات هماهنگ، پیشنهادهای کلیدی و تبادل بهترین شیوه ها و دانش، طبق معمول، نکات مهم رویداد بود که منعکس کننده اکوسیستم تقویت شده در اطراف ابر CloudSigma بود.

درباره CloudSigma

CloudSigma، ابر خالص IaaS و PaaS ارائه‌دهنده راه‌حل‌های میزبانی ترکیبی پیشرفته که اقتصاد صنعتی دیجیتال را قادر می‌سازد، سرورهای ابری بسیار در دسترس، انعطاف‌پذیر، کلاس ابری و راه‌حل‌های میزبانی ابری را در اروپا، ایالات متحده، APAC و خاورمیانه ارائه می‌دهد. CloudSigma قابل سفارشی‌سازی‌ترین ارائه‌دهنده ابر در بازار است که به مشتریان امکان کنترل کامل بر ابر خود را می‌دهد و محدودیت‌هایی را در مورد نحوه استفاده کاربران از منابع محاسباتی خود حذف می‌کند. با CloudSigma، مشتریان می‌توانند پردازش، ذخیره‌سازی، شبکه و سایر منابع محاسباتی اصلی را به دلخواه خود فراهم کنند و به راحتی هر سیستم عامل یا برنامه سازگار را با دسترسی کامل ریشه/اداری به کار گیرند. نتیجه کارآمدترین ابر با کارآمدترین قیمت ممکن است.

از CloudSigma PaaS راه حل یک پلتفرم ابری مبتنی بر کانتینر نسل بعدی با زمان اجراهای تایید شده برای جاوا، پی اچ پی، روبی، پایتون، دات نت، Node.js و Go ارائه می دهد. مال ما PaaS این پلتفرم امکان ارائه محیط های Kubernetes و Docker کاملاً مدیریت شده و مقیاس پذیر را در عرض چند دقیقه فراهم می کند. شما همچنین می توانید میکروسرویس های مقیاس پذیر را بسازید و به کار بگیرید.