• خانه
  • وبلاگ
  • Bird تجزیه و تحلیل مستقلی از چرخه عمر خودرو منتشر می کند و استاندارد جدیدی را برای گزارش کیفیت انتشار گازهای گلخانه ای تعیین می کند.

Bird تجزیه و تحلیل مستقلی از چرخه عمر خودرو منتشر می کند و استاندارد جدیدی را برای گزارش کیفیت انتشار گازهای گلخانه ای تعیین می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ


این گزارش که امروز در پاریس منتشر شد، اولین LCA صنعت است که توسط ISO مورد بازبینی انتقادی قرار گرفته است و Bird Three micro-EV را در میان کم‌مصرف‌ترین خودروها در اروپا با پنج خودرو معرفی می‌کند. سال زندگی

Bird Global, Inc. (NYSE: BRDS)، یک پیشرو در حمل و نقل الکتریکی سازگار با محیط زیست، امروز یک نقطه عطف بزرگ در ریزموبایل را اعلام کرد زیرا این شرکت قرار است به اولین اپراتور تبدیل شود که به تجزیه و تحلیل چرخه عمر خودرو با بازبینی ISO (LCA) دست یابد و صنعت جدیدی را به وجود آورد. استاندارد و امکان مقایسه قابل اعتماد بین انواع اروپایی و وسایل نقلیه را فراهم می کند.

گزارش LCA از گهواره تا گور Bird تأیید می کند که Bird Three، جدیدترین و پایدارترین وسیله نقلیه این شرکت، تا پنج سال پس از بازسازی عمر می کند و در میان وسایل نقلیه سازگار با آب و هوا در جاده های شهری اروپا قرار دارد – از جمله سایر حالت های مشترک حمل و نقل و حمل و نقل عمومی. مسافرانی که در شهرهای اروپایی از پرنده سه استفاده می کنند، به طور متوسط ​​حدود 21 درصد کمتر از مترو، 77 درصد کمتر از رانندگی با خودروی بنزینی و 87 درصد کمتر از رانندگی در اثر تگرگ، انتشار گازهای گلخانه ای در هر کیلومتر دارند.1

Bird تجزیه و تحلیل مستقلی از چرخه عمر خودرو منتشر می کند و استاندارد جدیدی را برای گزارش کیفیت انتشار گازهای گلخانه ای تعیین می کند.

مدل انتشار LCA توسط Ramboll، یک شرکت مهندسی و مشاوره مستقل مستقر در دانمارک که متخصص در پایداری و مسئولیت شرکتی است، بررسی و مستند شده است. LCA توسط EarthShift Global، یک کارشناس شخص ثالث ISO مورد بازبینی انتقادی قرار می گیرد تا اطمینان حاصل شود که روش ها، داده ها و تجزیه و تحلیل با استانداردهای ISO برای LCA مطابقت دارند. Bird’s LCA همچنین یکی از اولین‌ها در صنعت است که با راهنمای LCA آینده شهرها اتحاد تحرک شهری جدید (NUMO) هماهنگ شده است.

تولید و مونتاژ اسکوترهای برقی بردز در LCA به همراه ساخت اضافی قطعات جایگزین، حمل و نقل وسایل نقلیه به شهرهای هدف اروپایی، مدیریت شارژ و ناوگان و دفع پایان عمر اسکوترها گنجانده شده است. به طور محافظه کارانه، LCA اعتباری برای اعتبارات انرژی تجدیدپذیر Bird، جبران کربن، یا یک برنامه قوی بازیافت پایان عمر نمی پذیرد.

سخت‌افزار و نرم‌افزاری که Bird Three را تامین می‌کند، به طرز ماهرانه‌ای برای ایجاد سبزترین اسکوتر مشترک موجود با بهترین دوام در کلاس ساخته شده‌اند. ویژگی‌ها عبارتند از آلومینیوم درجه هوافضا و سیستم باتری اختصاصی Bird Three که با شارژ کمتر بیشتر حرکت می‌کند، با حفاظت باتری با رتبه IP68 پیشرو در صنعت برای محافظت از آن در برابر گرد و غبار و آب. این وسیله نقلیه همچنین دارای مقاومت ضربه ای تست شده و تایید شده مستقل است. لاستیک های پنوماتیک و فناوری شتاب هوشمند برای کاهش سایش.

“LCA Bird’s یک استاندارد صنعتی جدید را برای کیفیت گزارش آلاینده ها تعیین می کند، که امکان مقایسه قابل اعتماد بین انواع اروپایی و وسایل نقلیه را فراهم می کند و به Bird کمک می کند تا انتشارات را در صورت امکان شناسایی و کاهش دهد.” شین تورچیانا، مدیر عامل، پرنده. این کار نه تنها تعهد ما به سیاره زمین را بیشتر نشان می‌دهد، بلکه فراخوانی برای اقدام برای همه اپراتورهای دیگر است تا از همان استاندارد پیروی کنند تا با هم بتوانیم با تصورات نادرست در مورد چرخه عمر وسایل نقلیه مقابله کنیم و ذینفعان شهرمان را با اطلاعاتی که دارند آموزش دهیم. باید هنگام انتخاب یک شریک مسئولیت پذیر در میکروموبیلیتی تصمیمات آگاهانه بگیرید.

با پیروی از توصیه‌های متخصص و بهترین روش‌های عملی برای LCA خود، Bird رهبری در تعهد خود به گزارش دقیق و شفاف انتشار گازهای گلخانه‌ای را نشان داده است که به دولت‌های شهر امکان می‌دهد تا تصمیمات آگاهانه‌تری بگیرند و – در صورت اتخاذ گسترده – امکان کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای را فراهم کنند. در سراسر بخش خرد لیا لیزر، پژوهشگر، اتحاد برای تحرک شهری جدید (NUMO)، موسسه منابع جهانی.

1 سطوح انتشار برای اسکوترهای پرنده: مشاوره رامبول. “ارزیابی چرخه زندگی پرندگان حمل و نقل با استفاده از اسکوترهای برقی پرنده.” سطوح انتشار اکتبر 2022 برای سایر روش های حمل و نقل: پیرپائولو کازولا و فیلیپ کریست. “خوب است: ارزیابی عملکرد زیست محیطی تحرک جدید.” مدل ارزیابی چرخه زندگی برای کشورهای اتحادیه اروپا تعریف شده است. انجمن حمل و نقل بین المللی (ITF). پاریس، سپتامبر 2020 https://www.itf-oecd.org/sites/default/files/life-cycle-assessment-calculations-2020.xlsx مقایسه بین رژیم ها نشان دهنده است اما دقیق نیست زیرا تجزیه و تحلیل داده های دو مطالعه را ترکیب می کند.

2 ایزو سازمان بین المللی استانداردسازی است که در ژنو مستقر است. استانداردهای ISO بالاترین کیفیت شیوه های تجاری را تعریف می کنند – چه برای تضمین کیفیت، پایداری، مدیریت ریسک، حاکمیت یا موضوعات دیگر. استانداردهای ISO توسط کمیته های متخصصان بین المللی مورد توافق قرار می گیرند. مطابقت با استانداردهای ISO توسط خود ایزو بررسی نمی شود، بلکه توسط کارشناسانی که مطابقت با استاندارد قابل اجرا را ارزیابی می کنند، بررسی می شود. در این مورد، LCA پرنده به طور مستقل توسط مشاور رامبول مطابق با استانداردهای ISO تهیه شد.