• خانه
  • وبلاگ
  • Bird Roll to the Polls 2022 قبل از میان ترم در نوامبر شروع می شود

Bird Roll to the Polls 2022 قبل از میان ترم در نوامبر شروع می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Bird Roll to the Polls 2022 قبل از میان ترم در نوامبر شروع می شود


برد به سوارکاران ایالات متحده کمک می کند تا پیش از انتخابات میان دوره ای نوامبر 2022 به پای صندوق های رای بروند.

در ایالت‌هایی مانند اورگان، آیداهو و کنتاکی، پرنده‌سواران در روز سه‌شنبه، 17 مه می‌توانند با استفاده از کد VOTE2022، 30 دقیقه سواری رایگان به یا از محل رای‌گیری محلی خود داشته باشند. هدف این ابتکار کمک به شهروندان بیشتر در انتخابات مقدماتی محلی و عمومی است.

برایان بوچلا، معاون ارشد سیاست جهانی در Bird گفت: “ما می دانیم که اسکوترها و دوچرخه های ما، علاوه بر اینکه یک جایگزین قابل اعتماد حمل و نقل روزانه برای خودروهای گازسوز هستند، می توانند به بهبود دسترسی به رای گیری و مشارکت در شهرهای شریک ما کمک کنند.” از نظر تاریخی، به لطف برنامه Roll to the Poll ما در برخی از مکان‌ها تا 390 درصد افزایش تعداد سواران را شاهد بوده‌ایم، و ما مفتخریم که می‌توانیم آن را دوباره در سال 2022 ارائه دهیم.»

رای گیری در سراسر فصل انتخابات امسال در شهرهای مختلف شریک پرنده ادامه خواهد داشت. سواران تشویق می شوند برای جزئیات بیشتر در مورد نحوه استفاده از این طرح رای گیری رایگان، برنامه Bird را بررسی کنند.

این برنامه همچنین فراتر از مرزهای ایالات متحده گسترش می یابد و طرح های مشابه برای سفر رایگان در روز انتخابات در سراسر کشور در کشورهایی مانند ایتالیا، پرتغال، آلمان و اخیراً فرانسه ارائه می شود.

Bird Roll to the Polls 2022 قبل از میان ترم در نوامبر شروع می شود

برای اینکه اولین کسی باشید که در مورد روش‌های جدید و هیجان‌انگیزی که Bird با بیش از 400 شهر شریک در سراسر جهان برای بهبود دسترسی میلیون‌ها نفر به حمل‌ونقل کار می‌کند، آشنا می‌شود، در بلاگ Bird Cities مشترک شوید.