• خانه
  • وبلاگ
  • Whitech، Egypt Cloud را با پشتیبانی HPE و CloudSigma راه اندازی کرد

Whitech، Egypt Cloud را با پشتیبانی HPE و CloudSigma راه اندازی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
Whitech، Egypt Cloud را با پشتیبانی HPE و CloudSigma راه اندازی کرد


Whitech ارائه محاسبات ابری جدید را در مصر با پشتیبانی از HPE و CloudSigma در متن راه اندازی می کند

  • مشتریان می توانند از الگوی عملیاتی ایمن و شفاف ابری که توسط Whitech، HPE و CloudSigma ارائه شده است، بهره مند شوند.
  • این همکاری جدید خدمات محاسباتی مستقل محلی را برای اقتصاد در حال رشد مصر با حفاظت و صلاحیت قضایی واحد مصری امکان پذیر می کند.

دبی– 17 اکتبر 2022 – در رویداد سالانه فناوری سازمانی و تحول دیجیتال جهانی GITEX در دبی، رابرت جنکین، مدیر عامل کلود سیگما، و محمد متولی، مدیر کل Whitech، قرارداد مکان جدید قاهره، مصر را امضا کردند. مکان جدید بهترین خدمات IaaS و PaaS را به سازمان هایی که مایل به ارائه خدمات به بازار مصر با حاکمیت محلی هستند، ارائه می دهد. مشتریان نهایی این امکان را خواهند داشت که با استفاده از ابزارهای آشنا از راه حل های ابر عمومی تحویل داده شده، ابر ترکیبی و ابر خصوصی مجازی استفاده کنند.

“با این همکاری جدید، ما مشتاقانه منتظر توسعه طیف گسترده ای از خدمات ابری جدید با مشتریان نهایی خود هستیم. ما در حال باز کردن فضای ابری به ویژه برای بخش عمومی مصر هستیم و همچنین کارایی بالاتر و استقرار انعطاف‌پذیرتر را برای حجم کاری بخش خصوصی ارائه می‌کنیم.»محمد متولی، مدیر کل @ Whitech

مکان جدید با 100٪ سخت افزار و خدمات HPE تامین می شود و پایه ای پایدار و با کارایی بالا ارائه می دهد. ابر جدید قاهره به توسعه پذیرش ابر در بازار محلی کمک می‌کند و با گسترش خدماتی که می‌تواند توسط مکانیزم تحویل ابری ارائه شود، خدماتی را شامل شود که به حاکمیت داده‌های محلی و تأخیر کم نیاز دارند، از طریق راه‌حل میزبانی محلی متعلق به یک شرکت مصری. این یک شروع به موقع است که می تواند به رشد اقتصادی مصر نیز کمک کند و شبکه مکان های CloudSigma را در خاورمیانه گسترش دهد.

ما از بستن این قرارداد با Whitech برای یک مکان جدید در مصر خوشحالیم. مصر نشان دهنده یک اقتصاد مهم و پر جنب و جوش است که ما می خواهیم با خدمات ابری ارائه شده به صورت محلی از آن پشتیبانی کنیم. من برای کار با Whitech که با ترکیبی از تخصص عملیاتی و خدمات پشتیبانی ارزش افزوده برای کاربران نهایی شریک ایده آلی برای ما هستند، هیجان زده هستم. این یک گام دیگر به سمت هدف ما برای ایجاد یک شبکه ابری غنی در کشور خاورمیانه است.رابرت جنکین، مدیر عامل کلود سیگما

با توجه وایتچ

Whitech یک شرکت ارائه دهنده خدمات نرم افزاری است که متخصص در پیاده سازی و پشتیبانی SAP Business One Solutions، SAP Customer Checkout و SAP SuccessFactors، توسعه سیستم ها، یکپارچه سازی سیستم، توسعه وب، توسعه برنامه، خدمات زیرساخت شبکه و مشاوره در مصر است. بازدید از: https://www.whitech-net.com

درباره CloudSigma

CloudSigma یک زیرساخت ابری خالص به عنوان سرویس (IaaS) و ارائه‌دهنده پلت فرم به عنوان سرویس (PaaS) است که اقتصاد صنعتی دیجیتال را از طریق سرورهای ابری ترکیبی بسیار در دسترس، انعطاف‌پذیر، کلاس سازمانی و راه‌حل‌های میزبانی ابری خود قادر می‌سازد. در اروپا، آمریکا، آسیا و استرالیا. CloudSigma قابل سفارشی‌سازی‌ترین ارائه‌دهنده ابر در بازار است که به مشتریان امکان کنترل کامل بر ابر خود را می‌دهد و محدودیت‌هایی را در مورد نحوه استفاده کاربران از منابع محاسباتی خود حذف می‌کند.

برای اطلاعات بیشتر می توانید شرکت را پیدا کنید توییتر، فیس بوکو لینکدین. برای سوالات عمومی تماس بگیرید: [email protected].

درباره شرکت هیولت پاکارد

Hewlett Packard Enterprise (NYSE: HPE) یک شرکت ابری برتر جهانی است که به سازمان‌ها کمک می‌کند تا با باز کردن ارزش تمام داده‌هایشان در همه جا، نتایج را تسریع کنند. HPE که بر اساس دهه‌ها تجسم مجدد آینده و نوآوری برای بهبود شیوه زندگی و کار مردم ساخته شده است، راه‌حل‌های فناوری منحصربه‌فرد، باز و هوشمند را ارائه می‌کند که به عنوان یک سرویس ارائه می‌شود – شامل محاسبات، فضای ذخیره‌سازی، نرم‌افزار، لبه هوشمند، محاسبات با کارایی بالا و راه‌حل‌های Mission Critical. – با یک تجربه ثابت در تمام ابرها و لبه ها، طراحی شده برای کمک به مشتریان در توسعه مدل های تجاری جدید، مشارکت در راه های جدید و افزایش بهره وری عملیاتی. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید: www.hpe.com.

Whitech، Egypt Cloud را با پشتیبانی HPE و CloudSigma راه اندازی کرد

درباره ژنیا موچوا

ژنیا یک متخصص بازاریابی دیجیتال در CloudSigma است که بر استراتژی برند، بازاریابی رسانه های اجتماعی و کمپین های بازاریابی دیجیتال تمرکز دارد. او مشتاق نوآوری مستمر در محیط دیجیتال و فرصت های بی پایانی برای رشد است که بازاریابی درونگرا به ارمغان می آورد.